Online diyetisyen tavsiyesi

gebito

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
5.904
12.627
Merhaba,

Son zamanlarda ne yemek pisirsem bilemiyorum. 3 yildir da dogum kilolarim duruyor. Dedim ki bir diyetisyenden liste alayım hem ne pisiricem derdim bitsin hem kilolarim gitsin. Instagramda arastirdim 1 2 kisiye sordum ama bir de sizin tavsiyelerinizi alayim dedim.

Online gorusme ile diyet programi veren, basarili, memnun kaldiginiz isimleri varsa instagram profillerini ve tecrubelerinizi paylasir misiniz lutfen.

Benim kuzenimin eşi pek heves salardı bu tür şeylere, hatta birini de buldu, 3 aylık bir program için 800 ₺ ödedi. Kadının verdiği listeyi harfi harfine uyguladı, normalde dikkat eder, çabuk kilo verir, spor, egzersiz, yürüyüş, taze yemek, günlük detokslar, kürler bilmem ne derken, sonuç: sadece 2 kilo verdi.

Kadın da 3 ayda 10 kilo verebileceğini söylemişti. Kendisi istanbuldan'dı. Pek güvenilir gelmiyor bana. Para tuzağı bence. Doktora danıştın mı? Diyetisyene? Ama gerçeğine :)

Kilo veremeyince bir ic hastaliklati doktoru ile görüşüp muayene ve test yaptirdim. Seker, karaciger ve tiroid temiz çıktı. Kolesterol yüksek. Aslinda diyetisyen ne verecek zaten saglikli yiyorum diye diyetisyene inanip gitmedim. Ama instagramda cok guzel sonucmar paylasan diyetisyenler var, simdi inanip denesem mi diyorum.

merhaba eğer tahlilleriniz temiz çıktı ve sağlıklı besleniyorum ama kilo veremiyorum diyorsanız belkide istediği kadar sağlıklı olsun ama porsiyon kontrolünüzde sıkıntı var olabilir. Yada herhangi bir sağlık probleminiz olmayabilir ama stres, uyku düzeni, yaş, metabolizma vs gibi faktörler bu durumu etkiliyor olabilir.

Bu sadece diyetisyenle diyetle olacak bisey değil ki.sporda yapman gerekiyor.cardio interval egzersizleri yapman gerek.ben 8 gündür temiz besleniyorum sebze ağırlıklı.5 kilom gitti.sabah uyanınca aç karnına ılık limonlu su içip sonra sade türk kahvesi içiyorum yarim saat sonra 45 dk 1 saat cardio yapıyorum evde.mutlaka denemelisin.ve mutlaka günde 2 3 litre su 👍

Merhaba,

Son zamanlarda ne yemek pisirsem bilemiyorum. 3 yildir da dogum kilolarim duruyor. Dedim ki bir diyetisyenden liste alayım hem ne pisiricem derdim bitsin hem kilolarim gitsin. Instagramda arastirdim 1 2 kisiye sordum ama bir de sizin tavsiyelerinizi alayim dedim.

Online gorusme ile diyet programi veren, basarili, memnun kaldiginiz isimleri varsa instagram profillerini ve tecrubelerinizi paylasir misiniz lutfen.
Benim online da son haftam. Diyetisyenim de Betül Anamas. Memnun kaldım. Tam uymadım. Araya tatilim girdi derken 3 ayda 69.1 den 62 küsürlere düştüm. Tavsiye ederim Betül hanımı

Merhaba,

Bence Nilay Keçeci’ye bakın. Sayfasında tarif, detoks falan da paylaşıyor. online diyet için de birkaç before/afterını gördüm bence oldukça başarılı ama ücreti bi tık daha pahalı olabilir sanki.

Bence Diyetisyen Tuğçe Sert benim için fark yaratan uzman oldu. Alması ya da hazırlaması güç bir liste hazırlamıyor, motivasyonu konuşması gerçekten çok başarılı. Whatsapp dan kendisi size dönüş yapıyor, her sorumu cevaplıyor. Tuğçe Sert e bakmanızı öneririm, bence ücreti de bu kalitede bir diyetisyen için uygun.

Merhaba kızlarr,
Defalarca diyetisyen tecrübem oldu buna dayanarak gönül rahatlığıyla yazıyorum ki Diyetisyen Ceren Filiz. "Diyette yasak yoktur"mottosundan aşırı etkilenip Ceren hanımı seçtiğim doğrudur.Çünkü yemek yemeye aşık bi insandım aç kalmaktan hep korkmuşumdur Onunla görüşmmeye başlayınca çok da doğru bi karar verdiğimi anladım.Her hafta listemi benim isteğime göre güncelliyordu.Verdiği listeler hem kolay ve uygulanabilir hem de tam bir yağ düşmanı Asla aç kalmadan çok güzel yağ kaybettim. Güler yüzlülüğüyle ve kişiye özel yaklaşımlarıyla oldukça keyifli ve faydalı görüşmeler geçirdiğimiz biri.Bana kilo vermenin zorlayıcı diyetlerle olmadığını sevdiğin şeyleri de yiyerek kilo verilebileceğini gösterdi.Karşılıklı iletişimi ve ortak karar ile liste oluşturması nedeniyle çok başarılı buluyorum sevmediğiniz ve istemediğiniz hiç birşeyi dayanmaması çok iyi açıklayıcı konuşması motivasyon olarak size verdiği enerji mükemmel.

1 ay içinde 4 kere seans yapıyor yani her hafta görüşüyorsunuz. Diyet listeleri tek düze değil haftalık planlama yapıyor. Örneğin bu hafta dışarıda yemekli vs bir planınız varsa onu da listeye ekliyor her hafta bu şekilde düzen kurunca zaten diyete uymamanız imkansızlaşıyor. Ki asla diyet yaptığımı hissetmediğim bir süreçti orası ayrıdır.
Oldukça yoğun çalıştığım için zaman problemimde vardı açıkçası Ceren hanım seanslarını benim isteğime göre hem online hem yüzyüze yapabiliyor böylece bu konuda da hiç sorun yaşamadım.

aklıma takılan her soruyu bilgisi ile hep sabırla cevaplıyor. İyiki tanıdım kendisini beslenme adına yıllardır kuramadığım düzeni kendisi ile kurdum. Tavsiye!

Merhaba,

Gökhan Elbay var

X