Online pilates ve nefes egzersizi

tanrica_fides

Umut
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2016
279
256
Merhaba arkadaşlar,
Özel ve Online olarak pilates ve nefes egzersizine başlayacağım iş yoğunluğundan dolayı salona gidemiyorum. Sizce ders saati 50 tl ve haftada iki saat şeklinde hazırlanan bir program kilo vermek ve sıkılaşmak için etkili ve ekonomik açıdan salona gitmek için hesaplı olur mu? Daha önce bu sporları/aktiviteleri hiç yapmadım bu arada çok bilgi sahibi değilim. Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar,
Özel ve Online olarak pilates ve nefes egzersizine başlayacağım iş yoğunluğundan dolayı salona gidemiyorum. Sizce ders saati 50 tl ve haftada iki saat şeklinde hazırlanan bir program kilo vermek ve sıkılaşmak için etkili ve ekonomik açıdan salona gitmek için hesaplı olur mu? Daha önce bu sporları/aktiviteleri hiç yapmadım bu arada çok bilgi sahibi değilim. Teşekkürler
Düzenli bir şekilde yapmak için deneyebilirsiniz.50 tl çok uygunmuş.Online yaptıran kim bilgi verir misiniz?

Pilates kursu 150-250 arası değişiyor.Ama şu var kursa gittiğinizde yanlış yaptığınız harekrtlerde uyarıyorlar ve online da böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Merhaba ben de bu gün aerobicity.com sistesine kayıt yaptırdım haftada 3 gün pilates eğitimi ayda iki kere diyetisyen derse giriyor ve 70 tl fiyatı sizce faydalı olurmu uzaktan eğitim

X