Onu biraz daha beklemeli miyim, yoksa yeni bir sayfamı açmalıyım?

Ozgee_34

FİNANCE MANAGER
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
4.859
997
Arkadaşlar Merhaba,

Önceki konularımda malum sorunumu bilen arkadaşlarım vardı. Kısaca bilmeyenler içinde özet geçeceğim.
8 Aylık ilişkimi çok saçma sebeplerden dolayı bitirmiştim, asıl amacım tabiki bitirmek değildi üstüme düşsün istedim.
Çok değil yarım saat sonra pişman oldum ve geri adım attığımda karşımda kocaman bi duvarla karşılaştım resmen.Çok netti bana karşı, bir karar aldın ve arkasında dur Özge diyip duruyordu.
Gerçekten güzel bir ilişki yaşamıştık, 1 kez olsun kavga etmemiştik.Çok değer veriyordu bana.Bunun cesareti olacaktı ki peşine 3 aydır bırkmadım. Kendimi affetirmek için yapmadığım şey kalmadı.Ta ki son olan olaydan sonra pes edene kadar. Bursaya göreve geleneceğini öğrenmiştim, hatta buraya da yazıp sizin fikirlerinizi aldım gitmeli miyim diye.Ama yine kendi bildiğimi yaptım ve gittim .. keşke gitmeseydim ..Adam benimle görüşmek dahi istemedi.
Düşünebiliyor musunuz? Ben aileme onca yalan atarak hiç bilmediğim bir şehire gidiyorum ama beyefendi benimle görüşmüyor ..
İşte o günden sonra daha fazla gururumu ayaklar altına alamadım ve pes ettim..

Ayrıldığımızı öğrendiğinden beri hiç durmadan peşimde olan Polis bir genç var.Aynı sitede oturuyoruz çok efendi biri vs .. Tüm çevrem seni çok mutlu eder, ne kaybedersin ki bence denemelisin falan dedi. Böyle birşeyi asla yakıştıramam kendime. Kalbim bir başkasına aitken nasıl o çocukla bir beraberlik yaşayayım. Ama bu süre zarfında belki hoşlanırım diye yemeğe gittik, sinemaya vs .. Evet yanıma her geldiğinde içim kıpır kıpır oluyordu.Heyecanlanıyordum.
Ve aklıma eski sevgilim hiç gelmiyor denilecek kadar az geliyordu. Arkadaş olarak geziyoruz falan ama o iyice farklı bir boyuta gitti, dün epey bi duygulandım ve eski sevgilimle bizim bir şarkımız vardı Ferhat Göçer-Sarıl bana .. hatta düğünümüzde ilk dans şarkımız olur diyorduk.Ve o şarkıyı ayrıldığımızdan beri hiç dinlememiştim, mırıldansam bile içime bir ateş düşüyordu adeta. Dün herkese açık olarak paylaşımı yaptım, çocukta bu şarkıyı dinlemiş ve bana demesin mi bu şarkı bizim şarkımız olsun mu?Hatta ileride bir gü alah nasip ederde evlenirsek dans şarkımız bile olur dedi. Şok geçirdim, telefonu kapatır kapatmaz salya sümük ağladım :KK14::KK43::KK43:

Çok iyi bir çocuk .. banada oldukça iyi geliyor. Çoğu zaman eski sevgilimi düşünmüyorum bile. Hatta bu çocuktan hoşlanmış bile olabilirim ama tam anlamı ile birini unutmadan diğeri ile çıkmak benimde düşündüğüm gibi size saçmalık olarak mı geliyor? Yoksa herşeye rağmen bana iyi mi gelecek bu çocuk?
Bu arada eğer bir ilişkiye başlarsak çok ciddi boyut alacak bunun farkındayım çünkü kör kütük aşık. Çok yakışıklı karizmatik biri. Geçen gittiğimiz yemekte dahi tüm gözler üzerindeydi.

Ama eski sevgiimi biraz daha beklemeli miyim yoksa yeterdiyip tam anlamı ile bir nokta koyup yeni bir aşka adım atmalı mıyım? Yardımcılarınızı bekliyorum ..
Şimdiden teşekkürler..

Sana verebilecegim tek tavsiye,bi bak iki tarafa da...bi yanda seni hor goren,seni ayaklar altina alan umursamayan,onemsemeyen bi adam.diger yanda da agzindan cikicak tek lafa bakan bi adam...burdan yola cik bence

GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Teşekkür ederim canım :KK14: Bugüne kadar ayrılsak dahi ağzından beni kıracak tek laf çıkmamıştı ama ben onu 1 kez olsun gittiğimde görüşmeye gelmedi ya paramparça etti beni. Tonlarca küfür hakaretten daha ağırdı. Öyle bilmediğim bi şehirde oradan oraya gidip ağlayıp durdum.
Bu çocuk daha sevgili olmadan whatsapp resimine benim resimlerimle kendi resimelrini birleştirip koymuş falan. Şaşırtıyor her geçen gün beni.
Ama tam anlamı ile diğerini unutamadan başlamak istemiyorum tatlım :KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
tabii ki seni seven değer veren kişi ile beraber olmalısın. çivi çiviyi söker. diğeriyle hiçbir umudun yok ki zaten çocuk seni önemsemeyerek bu hakkını da kaybetmiş. insanın karşısına her daim çıkmaz böyle sevebilen biri. bence gözünü aç ve artık önüne bak kuzum. hiiç öyle diğeri aklımda buna ihanet mi ederim falan diye düşünme. böyle giderse sen buna aşık bile olursun :KK66: şansını kaybetme bence.:nazar:

Kendimi senin yerine koyarak cevap vereceğim, ben olsam sevdiğim adam için her şeyi yapardım. Seviyor muyum hiç kimse umrumda olmazdı, gururmuş filan hiç takmazdım. Seviyorum ben o adamı yol da giderim, gerekirse önünde ağlarım da derdim. Ama tüm bunları yaptıktan sonra, içimde hiç keşke bırakmamışsam ve o hala bana dönmüyorsa, artık gitme zamanı geldi diye düşünürdüm. Ben şu an çok karışık bir durumdayım mesela, üstelik benimkinde başlayan bir ilişki bile yok, ortada hiç bir şey yok, ama içimde bir şeyler var, eğer şimdi bırakır gidersem hep bir soru işareti duracak kafamda, hep bir acaba ile yaşayacağım. Ne zaman ki emin olurum artık olmayacağından o zaman bitiririm artık. Bir daha da dönmem geriye, geçen gün internnet bir yazı gördüm diyor ki ''... Yüreğinizi göremeyenlere yarınlarınızı harcamayın. Belki bir çok kişinin en güzel hayalisiniz. Değmeyenlerin hikayesi olmayın...'' Mutluluk çok kolay bulunabilen bir şey değil, gözlerine bakıp da kendini görebiliyorsan bence bu çocuk bir şansı hak ediyordur...

tabii ki seni seven değer veren kişi ile beraber olmalısın. çivi çiviyi söker. diğeriyle hiçbir umudun yok ki zaten çocuk seni önemsemeyerek bu hakkını da kaybetmiş. insanın karşısına her daim çıkmaz böyle sevebilen biri. bence gözünü aç ve artık önüne bak kuzum. hiiç öyle diğeri aklımda buna ihanet mi ederim falan diye düşünme. böyle giderse sen buna aşık bile olursun :KK66: şansını kaybetme bence.:nazar:

Sağol Bebeğim :KK19: İnşallah dediğin gibi olurda aşık olurum tatlım. Çünkü sonuna kadar hakeden harika bir insan.
Ve eğer bununla bir ilişkiye başlarsam son olacak tatlım çünkü ben kimseyi yarı yolda bırakamam, herşeyi enine boyuna düşünmek istiyorum o yüzden :KK43:

Kendimi senin yerine koyarak cevap vereceğim, ben olsam sevdiğim adam için her şeyi yapardım. Seviyor muyum hiç kimse umrumda olmazdı, gururmuş filan hiç takmazdım. Seviyorum ben o adamı yol da giderim, gerekirse önünde ağlarım da derdim. Ama tüm bunları yaptıktan sonra, içimde hiç keşke bırakmamışsam ve o hala bana dönmüyorsa, artık gitme zamanı geldi diye düşünürdüm. Ben şu an çok karışık bir durumdayım mesela, üstelik benimkinde başlayan bir ilişki bile yok, ortada hiç bir şey yok, ama içimde bir şeyler var, eğer şimdi bırakır gidersem hep bir soru işareti duracak kafamda, hep bir acaba ile yaşayacağım. Ne zaman ki emin olurum artık olmayacağından o zaman bitiririm artık. Bir daha da dönmem geriye, geçen gün internnet bir yazı gördüm diyor ki ''... Yüreğinizi göremeyenlere yarınlarınızı harcamayın. Belki bir çok kişinin en güzel hayalisiniz. Değmeyenlerin hikayesi olmayın...'' Mutluluk çok kolay bulunabilen bir şey değil, gözlerine bakıp da kendini görebiliyorsan bence bu çocuk bir şansı hak ediyordur...

Evet canım .. paylaştığın sözler harika. Öyle doğru ki valla .. Tek aklımda kalan şey şu, eğer görüşse idik yumuşayacaktı.Ben bunu biliyorum ve o an görmek isterdim. Ama bana karşı hep aynı tavrı takındığı için karşıma çıkmaya utandığını biliyorum. Çocukla ilk yemeğe çıkacağımız zaman az kalsın mesaj atıyordum eskisine, onu çok sevdiğimi belirten bi mesaj.Ama kendimi tuttum.Yetmedi mi bu kadar incindiğin kırıldığın diye. Onunla herşey çok güzeldi o yüzden hepsi içime oturdu :KK50:

Sana gitme demiştik, ama sen gitmişsin.. Şimdi yeni bir ilişkiye başlama, bekle biraz, kafanı dinle desek bizi dinleyecek misin?

Hiç kavga etmedk bana değer veriyodu demişssin küçük bi pürüzdeyse hemen bay bay :/ Bence değer vermiyomuş böyle davrandıgına göre.Bunun evliliği var bi ömür boyu birlikteliği var en küçük problem de yine mi böyle olcak eğer affetsen :KK19: bence yeni bi sayfa açmanın vaktii coktaann gelmiş :KK16:

Evet canım .. paylaştığın sözler harika. Öyle doğru ki valla .. Tek aklımda kalan şey şu, eğer görüşse idik yumuşayacaktı.Ben bunu biliyorum ve o an görmek isterdim. Ama bana karşı hep aynı tavrı takındığı için karşıma çıkmaya utandığını biliyorum. Çocukla ilk yemeğe çıkacağımız zaman az kalsın mesaj atıyordum eskisine, onu çok sevdiğimi belirten bi mesaj.Ama kendimi tuttum.Yetmedi mi bu kadar incindiğin kırıldığın diye. Onunla herşey çok güzeldi o yüzden hepsi içime oturdu :KK50:

Adamın sana demediği kalmadı, hala yumuşayacaktı diyorsun... sen çok takıntı yapmışsın adamı, adam da bıkmış artık belli ki, karşına bile çıkmıyor..

iki adamı da bırak bence, biraz dinlen, bir yerlere git, kitap oku... illa biriyle beraber olman gerekmiyor..

Sağol Bebeğim :KK19: İnşallah dediğin gibi olurda aşık olurum tatlım. Çünkü sonuna kadar hakeden harika bir insan.
Ve eğer bununla bir ilişkiye başlarsam son olacak tatlım çünkü ben kimseyi yarı yolda bırakamam, herşeyi enine boyuna düşünmek istiyorum o yüzden :KK43:

İnşallah hakkında hayırlısı olur. Zamanla sen de farkedeceksin ki üzülen hep sen oluyorsun. Bunu tecrübe sahibi biri olarak söylüyorum. O yüzden gideni önemseme çünkü zaten elinden gelen her şeyi yapmadın mı? Yine de tercih senin ama mutluluk hemen kapındayken bırakmak doğru mu?

Yapacağın tek bir şey var o zaman canım, eskisiyle son bir kez net şekilde konuş, dinlemiyorsa seni, mail at, sevgini filan anlatma, son kez sor ona, eğer ki artık hiç bir umut kalmamışsa sonsuza kadar gidiyorum ben de, artık üzülmek istemediğini bunu hak etmediğini söyle, buna da cevap vermezse artık şansını tamamen kaybetmiş olacak hem de sen acaba demeyeceksin. Elinden geleni yapmış olacaksın, ben seni çok iyi anladım, insan ne kadar neyin mantıklı olduğunu bilse de, açıkça görebilse de bazen kalbe söz geçmiyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah...

canım yeni bir ilişkiye başlayıp başlamamak senin kararın
ama gözünü seveyim şu eskiyle ilişkini kes tamamen
tamam çok hatalısın ama o da ne kaprisliymiş yaaaa
şimdi böyle olursa ilerde evlenirseniz daha büyük sorunlarda ne olacak
hemen boşanmaya gidecek herhalde:KK53:

Diğerini bence tam olarak unutmamışsın.
Ve onu unutmadan başkasıyla ilişkiye başlamaman gerekir.
Gerçi sevgili olmuş değilsiniz ama (ya da sevgilisiniz galiba orayı tam anlamadım) sen o çocuğa umut vermişsin ki evlilik hayalleri kuruyor. Daha seninle iletişim kurmadan fotolarınızı birleştirmesi de biraz çocukça geldi.
Bu kişinin iyi hoş biri olması çevrendekilerin görüşleri seni ona itiyor olabilir ama bence kendini ondan uzak tut ve duygularını ölç öyle karar ver.

Ben sana çoook yazmıştım gitme diye.
Gitme diyenler için kıskanç bunlar sen ne dinliyosun falan diyenler olmuştu sana.
Şimdi okusunlar yazdıklarını.
Öncekini dinlemedin bari bunu dinle.
Bu adamı hayatından çıkar.
Bi süre kafa dinle ondan sonra al birini hayatına.
Ayrıca da eski sevgilini hiiiiiiiiiiiiiiççç boşa bekleme çok beklersin

Canım bence kendine biraz zaman vermelisin. Yani tamam karşına çıkan insan düzgün güvenilir olabilir ama senin aklın hala başka birinde bu çok belli. Belki eski ilişkini geri getiremeyeceksin bu süreçte ama kafanda bitirebilirsin bişeyleri. Ou henüz aklından atamamışken kendine de karşındaki insana da bunu yapma derim canım. Biraz zamann... Hiçbirşey kaybetmezsin.

Sakın ama sakın dönmeyin.Size değer vermeyen birine siz değer verirseniz üzülen taraf daima siz olursunuz. Yaptıklarınızla onun egosunu fazlasıyla yükseltmişsiniz zaten buna daha fazla izin vermeyin başkalarına şans vermeyi deneyin :KK34:

Arkadaşlar Merhaba,

Önceki konularımda malum sorunumu bilen arkadaşlarım vardı. Kısaca bilmeyenler içinde özet geçeceğim.
8 Aylık ilişkimi çok saçma sebeplerden dolayı bitirmiştim, asıl amacım tabiki bitirmek değildi üstüme düşsün istedim.
Çok değil yarım saat sonra pişman oldum ve geri adım attığımda karşımda kocaman bi duvarla karşılaştım resmen.Çok netti bana karşı, bir karar aldın ve arkasında dur Özge diyip duruyordu.
Gerçekten güzel bir ilişki yaşamıştık, 1 kez olsun kavga etmemiştik.Çok değer veriyordu bana.Bunun cesareti olacaktı ki peşine 3 aydır bırkmadım. Kendimi affetirmek için yapmadığım şey kalmadı.Ta ki son olan olaydan sonra pes edene kadar. Bursaya göreve geleneceğini öğrenmiştim, hatta buraya da yazıp sizin fikirlerinizi aldım gitmeli miyim diye.Ama yine kendi bildiğimi yaptım ve gittim .. keşke gitmeseydim ..Adam benimle görüşmek dahi istemedi.
Düşünebiliyor musunuz? Ben aileme onca yalan atarak hiç bilmediğim bir şehire gidiyorum ama beyefendi benimle görüşmüyor ..
İşte o günden sonra daha fazla gururumu ayaklar altına alamadım ve pes ettim..

Ayrıldığımızı öğrendiğinden beri hiç durmadan peşimde olan Polis bir genç var.Aynı sitede oturuyoruz çok efendi biri vs .. Tüm çevrem seni çok mutlu eder, ne kaybedersin ki bence denemelisin falan dedi. Böyle birşeyi asla yakıştıramam kendime. Kalbim bir başkasına aitken nasıl o çocukla bir beraberlik yaşayayım. Ama bu süre zarfında belki hoşlanırım diye yemeğe gittik, sinemaya vs .. Evet yanıma her geldiğinde içim kıpır kıpır oluyordu.Heyecanlanıyordum.
Ve aklıma eski sevgilim hiç gelmiyor denilecek kadar az geliyordu. Arkadaş olarak geziyoruz falan ama o iyice farklı bir boyuta gitti, dün epey bi duygulandım ve eski sevgilimle bizim bir şarkımız vardı Ferhat Göçer-Sarıl bana .. hatta düğünümüzde ilk dans şarkımız olur diyorduk.Ve o şarkıyı ayrıldığımızdan beri hiç dinlememiştim, mırıldansam bile içime bir ateş düşüyordu adeta. Dün herkese açık olarak paylaşımı yaptım, çocukta bu şarkıyı dinlemiş ve bana demesin mi bu şarkı bizim şarkımız olsun mu?Hatta ileride bir gü alah nasip ederde evlenirsek dans şarkımız bile olur dedi. Şok geçirdim, telefonu kapatır kapatmaz salya sümük ağladım :KK14::KK43::KK43:

Çok iyi bir çocuk .. banada oldukça iyi geliyor. Çoğu zaman eski sevgilimi düşünmüyorum bile. Hatta bu çocuktan hoşlanmış bile olabilirim ama tam anlamı ile birini unutmadan diğeri ile çıkmak benimde düşündüğüm gibi size saçmalık olarak mı geliyor? Yoksa herşeye rağmen bana iyi mi gelecek bu çocuk?
Bu arada eğer bir ilişkiye başlarsak çok ciddi boyut alacak bunun farkındayım çünkü kör kütük aşık. Çok yakışıklı karizmatik biri. Geçen gittiğimiz yemekte dahi tüm gözler üzerindeydi.

Ama eski sevgiimi biraz daha beklemeli miyim yoksa yeterdiyip tam anlamı ile bir nokta koyup yeni bir aşka adım atmalı mıyım? Yardımcılarınızı bekliyorum ..
Şimdiden teşekkürler..

önceki konularını da hatırladım gerçekten çok saçma bir sepepti ve bu bana asıl nedenin başka bir şey olabileceği izlenimi bıraktı bence eski sevgilinin aklında başka birşeyler var üstelik ne olursa olsun senin için bir başka şehire gelen bir kadını o şekilde reddetmek hiç ama hiç centilmence değil
giğden geri gelirmi bilmem
ama bildiğim bir şey var
o da gitmişse ikinci içinde fazla beklemeyecektir
ve malesef genellikle gidenler pişman oldukları için dönmezler
daha iyisini bulamadıkları için geri gelirler
bence sen de bu hikayeyi kapat artık
polis olan bana hoş göründü :KK9:
kaybettiğinden daha fazlasını bulabilmeni dilerim
:KK16:

seni sevseydi bi ayrılık sözünle işi bu haddelere getirmezdi bence.
insanlara 2. şansı verme dogasında yok sanırım. düşünsene evlendiniz.
sana kötü davrandı yada başka şey. boşanalım dedin. tek celsede boşardı herhalde....
kafanı bu insanla yorma bence... seven insan sevgilisinin tüm fedakarlıgına bakar ve nasıl pişman oldugunu görür.affederdi.

bi süre kendinle kal... görüştüğün kişiyede anlat. bunu bilmesi iyi olur
ilerde belki o kişiye bişeyler hissedebilirsin.

X