Op. Doktor İLHAN PEKDEMİR

sereen_ky

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
2
0
İlhan beye yaklaşık 1.5 ay önce burun ameliyatı oldum ve şuanda çok memnunum burun ameliyatı olmak isteyen arkadaşlara deneyim olması için anlatmak istedim . Benim sağlık problemim yoktu ama burnumdaki kemerden dolayı oldukça rahatsızdım çunkü burunumu çok büyük ve çirkin gösteriyordu.tabi ameliyat olmadan önce bir çok doktor hastane ve klinik gezdim sonunda kararımı ilhan pekdemirden yana kullandım.
Beni çok sıcak ve güleryüzlü karşıladı burnumu muayene ettikten burun ameliyatı hakkında bilgi verdi. Sonunda burun ameliyatı oldum ve şuanda 1.5 ay oldu gayet iyi durumda ödem de yok denecek kadar az

Teşekkürler Hocamm:KK9::KK9:

İlhan beye yaklaşık 1.5 ay önce burun ameliyatı oldum ve şuanda çok memnunum burun ameliyatı olmak isteyen arkadaşlara deneyim olması için anlatmak istedim . Benim sağlık problemim yoktu ama burnumdaki kemerden dolayı oldukça rahatsızdım çunkü burunumu çok büyük ve çirkin gösteriyordu.tabi ameliyat olmadan önce bir çok doktor hastane ve klinik gezdim sonunda kararımı ilhan pekdemirden yana kullandım.
Beni çok sıcak ve güleryüzlü karşıladı burnumu muayene ettikten burun ameliyatı hakkında bilgi verdi. Sonunda burun ameliyatı oldum ve şuanda 1.5 ay oldu gayet iyi durumda ödem de yok denecek kadar az

Teşekkürler Hocamm:KK9::KK9:
Geçmiş olsun :) albümünüz var mı

İlhan bey, ilk meme kucultme amelyatımı gerceklestırdı. herkez gibi benimde acaba nasıl olur diye, endişe ve kaygılarım vardı. Sonucu gorunce o kadar begendımkı, yaptırmak ısteyıpte, hep erteledığım amelyatlarımıda yaptırmaya karar verdim. Sonra karın germe amelyatımı yaptırdım ve sonuc yıne mukemmeldi. Aradan sekiz ay gectikten sonra, kol germe ve liposakşın amelyatımı, ikisini birlikte yaptırdım. Yine mukemmel, yine harika sonuc aldım. kendimi o kadar iyi hissediyorumkı, doktoruma ne kadar tesekkur etsem azdır. hastaya yaklasımı ve verdiği güven duygusuyla gercekten cok iyi doktor. Estetik yaptırmak isteyenlere, gözü kapalı İlhan Pekdemir beyi öneririm. Doktoruma yürekten, tekrar tekrar tesekkur ederim.

İlhan bey, ilk meme kucultme amelyatımı gerceklestırdı. herkez gibi benimde acaba nasıl olur diye, endişe ve kaygılarım vardı. Sonucu gorunce o kadar begendımkı, yaptırmak ısteyıpte, hep erteledığım amelyatlarımıda yaptırmaya karar verdim. Sonra karın germe amelyatımı yaptırdım ve sonuc yıne mukemmeldi. Aradan sekiz ay gectikten sonra, kol germe ve liposakşın amelyatımı, ikisini birlikte yaptırdım. Yine mukemmel, yine harika sonuc aldım. kendimi o kadar iyi hissediyorumkı, doktoruma ne kadar tesekkur etsem azdır. hastaya yaklasımı ve verdiği güven duygusuyla gercekten cok iyi doktor. Estetik yaptırmak isteyenlere, gözü kapalı İlhan Pekdemir beyi öneririm. Doktoruma yürekten, tekrar tekrar tesekkur ederim.
Çok geçmiş olsun,
Fotoğraflarınız var mı ?

İlhan Beyle tanışmam, ameliyata girmem ,çıkmam öyle hızlı bir süreç olduki yıllardır bir hevesle istediğim fakat bir yandanda ''Güvenilir birini bulabilecek miyim ? :110:' tedirginliklerimin hepsini alıp götürdü.Başından sonuna kadar her konuda yardımcı olması ve günümüzde bu işi sadece cebine para girsin kafasıyla yapan insanlara nazaran öyle mütevazi ve abi gibi yaklaşıyor ki koşulsuz güveniyorsunu:KK54: Ameliyat olalı 1 hafta oldu. Burnumdaki kemer düzeltilip ufak bir burun ucu kaldırma işlemi uygulanacaktı ve Bugün burnumu gördüm onca şişliğe rağmen hayal ettiğim Ponçik burna kavuştuğuma inancım sonsuz görüntü daha şimdiden fazlasıyla mutlu ediciii :KK49:.. Çok teşekkürlerrrrr :halay::KK200:

2 hafta önce ilhan hocaya burun estetiği ameliyatı oldum herkes gibi bende hem endişeli hemde korku içindeydim.Bu ameliyatı olmak için 3 yıldır cesaretimi toplamaya çalışıyordum sonra ilhan hocayla tanıştım ve ameliyata olmaya karar verdim şimdi anlıyorumki hayatımın en doğru kararlarından bir tanesi oldu daha 2.haftamda olmama ve yüzümde hafifte olsa şişlikler olmasına rağmen mükemmel bir sonuçla karşı karşıyayım çevremden inanılmaz olumlu sözler duyuyorum buda tekrar tekrar iyiki dememe sebep oluyor en büyük şansım ilhan hocayla tanışmak ve ona güvenmek oldu.Başından sonuna kadar her konuda her zaman yardımcı olan ve yanımda olan bir doktora sahip oldum.Ameliyat olmayı düşünen ve benim gibi korkularla bu yola çıkmaya bi türlü cesaret edemeyen arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla ilhan beyi tavsiye ederim ona ne kadar teşekkür etsem az :KK9: öncesi ve sonrası resmimide koyuyorum burdan herkese cesaret verir umarım :-)(2.haftamda çekilmiş bir resim )

Eklentiler

• IMG-20170503-WA0009.jpg
    IMG-20170503-WA0009.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 1.557
Merhaba ben 4 ay önce İlhan beye burun estetiği ameliyatı oldum burnumda eğrilik vardı ameliyattan 2 hafta sonrasında bile deyişimi çok beyendim emeliyattan önce geceleri burnumdan nefes alamıyordum suan hem görüntü olarak hemde solunumun açısından çok rahatım artık rahat bir sekilde nefes alabiliyorum burun tıkanıklığım çok az oluyor ameliyat sonrasında da sıklıkla ilhan hocaya kontrole gittim hicbir sorunun yok ilhan hocaya çok teşekkür ederim
IMG_20170504_213932_681.jpg

Merhaba ,arkadaşlar yaklaşık 4 yıl önce antalyada burun ameliyatı oldum.Malesef ne istediğim görüntüyü ne de rahat nefes almayı elde edebildim.Yeni doktor araşıyım ankara da 6 ay devam etti sonunda op.dr. ilhan pekdemiri buldum yaklaşık 1 ay önce revizyon ameliyatımı yaptı.ameliyattan sonra aynı gün hastaneden çıktım sonunda istediğim görüntüye kavuştum ve rahat nefes almaya başladımm. İlhan bey ve ekibine çooooookkkkk teşekkür ederimm..süpersiniz hocamm :))
IMG-20171030-WA0001.jpg

Doktor Bey mesleki anlamda gerçekten ne kadar başarılı bilemeyecem ama beyefendi bir insan. Yalnız ekibiyle ilgili izlenimim pek olumlu değil. Danışmada duran kızlar kafalarını cep telefonlarından kaldırıp bir hoşgeldin demekten aciz. Durmadan durum hikayeleri izleyip kikirdiyorlar. Neden geldiğinizi, randevu saatinizin geçtiğini hatırlatmasanız istiflerini bozmayacaklar. Bir de tahminime göre temizlikten sorumlu orta yaşlarda bir hanım var. Suratı mahkeme duvarı. Size orda fazlalıkmışsınız gibi bakıyor. Hele bir de doktor beyin asistanı erkek hemşire var , havasından doktorun o olduğunu sanabilirsiniz. Gün içinde çok uygulama yapmaktan bitkin düştüğünü bahane ederek size fırça atabiliyor. Sizin cahil olduğunuzu varsayarak engin tıbbi bilgileriyle dövebiliyor sizi:) Paranızla azarlanmak istiyorsanız kendisiyle muhattap olun. o kadar çok plastik cerrahla görüşmem oldu, pek çok klinikte uygulama yaptırdığım oldu ama böyle disiplinsiz bir yer görmedim. Aslında tüm bunlar fiyatların neden makul olduğunu açıklıyor. Doktor bey başarısına gölge düşürülmemesi adına bu işe el atıp ekibini revize etmeli.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce bir akrabamın önerisi ve internette okuduğum güzel yorumlar üzerine doktorum Sayın İlhan Pekdemir'e muayene olmaya karar verdim. Gerek muayene dönemi gerek ameliyat öncesi ve sonrası dönemde hem doktorum İlhan Bey ve asistanı Mahsun Bey hem de diğer çalışanlar tarafından hep güler yüzle ve ilgiyle karşılandım. İlhan Bey kısa süreli bir muayenenin ardından burnumda gerçekleşecek olan operasyonlar hakkında beni bilgilendirdi. Burun içindeki çeşitli sağlık problemlerini halletmekle beraber benimde çok şikayetçi olduğum kemerli yapıyı ve burun üstündeki eğriliği de düzelteceğini söyledi. Ameliyat gününü belirlememizin ardından benim de burun ameliyatı olacak her hasta gibi zaman zaman aklıma çok fazla soru takılıyordu bu aşamada asistanı Mahsun Bey çok yardımcı oldu. Bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın ameliyat gününe kadar aklınızdaki tüm sorulara en kısa sürede cevap bulabiliyorsunuz. Ben çoğu kez kliniğe uğradım ve yoğun bir tempoda çalışmalarına rağmen hep zaman ayırmaya çalıştılar. Ameliyatım doktorumuzun anlaşmalı olduğu hastane gerçekleştirildi. Ameliyatımın gerçekleştiği hastane Ankara'nın en kaliteli ve nezih hastanelerinden biriydi. İlhan bey ve çalışma arkadaşları hastasını en iyi koşullarda ağırlamaya özen gösteriyor. Anladığım kadarıyla doktorum İlhan Bey hastasının görüşlerine önem vermekle birlikte yüz hatlarına en çok yakışacak şekilde operasyonunu gerçekleştiriyor. Ben doğal bir burun tercih ettiğimi belirtmiştim ve ameliyat sonrası sahip olduğum yeni burnum beklentilerimi karşıladı. Bugün ameliyatımın 25.günündeyim ve bu denli doğal bir buruna sahip olduğum için oldukça memnunum. Çevremden aldığım güzel tepkiler de memnuniyetimi katlıyor. Ameliyat sonrası yüzümde herhangi bir kan toplanması, morluk ve şişlik yaşamadım her şey beklediğimden daha kolay ve çabuk gerçekleşti. Ameliyat sonrası oldukça rahat bir dönem geçirdim ve yine tüm sorularımın cevabını gerek doktor beyde gerekse asistanında buldum. Eğer ki burun ameliyatı olmaya karar verdiyseniz bence mutlaka İlhan Bey'in kliniğine ziyarette bulunun. Gerçekten güzel ve samimi bir ilgiyle karşılaşacaksınız ve rahatlayacaksınız. Bana daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sundukları için sevgili doktorum İlhan Pekdemir'e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum :)

Merhaba arkadaşlar ,

Op. Dr. İlhan pekdemir ekibinin kötü olduğunu tevavuken okumuş bulunmaktayım. Kesinlikle öyle birşey yok. Çünkü 6 ay önce bende ameliyat oldum ilhan pekdemir'e gayette memnunum işlerini ustaca ve başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler. Ekibi gerçekten çok iyi ve kaliteli insanlar özellikle asistanı Mahsun bey , sizi sıcak ve guler yüz ile karsiliyorlar. Yazılan şeyler uzaktan yakından gerçeği yansıtmiyor. makul fiyat meselesine gelince ilhan bey ve ekibi kimsenin madur olmasını istemeyecek kadar nezih insanlardir. kimin ne bütçesi varsa ona göre fiyat vermeye özen gösteriyorlar hersey para değildir bazı insanları tanimadan etmeden yorum yapmayiniz. Gereksiz ve eksik yorumlarınızı kendinize saklayiniz. Ben ilhan bey ve ekibini tanıdığım için çok mutluyum tekrardan teşekkür ediyorum

3 gün önce ilhan beye rinoplasti oldum hic bi şeklilde morarma olmadı ağrım yok denecek kadar az çok mutlu ettiler. ilhan beyin kendisi ve ekibi mükemmel insanlar asistanı mahsun beye özellikle çok teşekkür ediyorum işini dört dörtlük yapan harika bir insan ilgisi alakası ile kendinizi güvende hissettiriyor. Şuan 3. Günümdeyim alçı çıktıktan sonra tekrar fotoğraf paylaşacağım.

Eklentiler

• BeautyPlus_20180216201830_save.jpg
    BeautyPlus_20180216201830_save.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 1.154
Merhaba , ben merve
19 yaşındayım geçen sene 27 mayısta burun ameliyatı oldum , Doktorum İlhan PEKDEMİR ve ekibine binlerce kez teşekkür ederiyorum mükemmel iş çıkardılar . Ameliyatta sonra hastanedeki ilgi mükemmeldi .
Ameliyattan sonra herhangi bir acı hissetmedim herhangi bir morluk görmedim. Ameliyattan 3gün sonra tamponumu çıkardılar ve bu süredede herhangi bir acı hissetmedim sadece ameliyattan sonra burnunuzdan rahat nefes alamadığınız için huzursuzluk oluyor onun haricinde herhangi bir ağrı acı hissetmiyorsunuz . Burnumda zaman zaman değişiklik oluyordu bunun için masaj yapıyordum ve şuan tam şeklini oturmuş durumda , etrafımdaki herkes burnumun çok doğal bi güzelliğe sahip olduğunu söylüyor ,ayrıca eskisinden daha iyi nefes alabiliyorum . Altı aylık kontrolüme gittiğimde yeni kliniklerini ziyaret etmişte oldum . Mükemmel bir klinik , güler yüzlü çalışanlar işinde çok iyi bir doktor ve ara sıra çok tatlı espiriler yapıp size moral veren güler yüzlü asistanı tam güvenin adresi . Burnumu yaptırdım çok memnunum , çok mutluyum , iyiki İLHAN PEKDEMİRE yaptırmışım .
Ayrıca ameliyat olmadan önce çok fazla şey duydum.. çok acılı geçiyor , çok morarıyor vs. Gibi şeyler . Ben anlattıklarının hiç birini yaşamadım aynı klinikte dudak dolgusu , Carbon peeling yaptırmak istiyorum . Tertemiz bi klinik , işinde iyi bir doktor , ilgili ve güleryüzlü çalışanlar bi insan daha ne arar ki ?
Doktor İLHAN PEKDEMİR ve Asistanı MAHSUN ÇİFTÇİ'ye binlerce kez teşekkür ederim
IMG-20180222-WA0007.jpg

Op.Dr.ilhan Pekdemir'e uzun araştırmalarım sonucu tavsiye üzerine gittim. İyiki de gitmişim.2 ay önce ameliyat oldum.Sadece ameliyat öncesi degil ,ameliyat sonrasında da ilhan hoca ve asistanı Mahsun Bey in profesyonel yaklaşımlarından dolayı cok memnun kaldım. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanlarında çeşitli uygulama (burun,göğüs vs.)yapılan hastalara klinikte rastlayıp gözlemleme şansım oldu ve hepsinin memnun,mutlu oldugunu gördüm . İlgili , bilgili ,güven veren davranışıyla saygıyı minnettarlığı hak eden Dr.ilhan pekdemir hocama asistani Mahsun Bey ve tüm ekibine teşekkür ederim.
Hepsini tanıdığım için çok şanslıyım,

selam arkadaşlar bende 21 şubat 2018 de burun ameliyatı oldum ameliyat sıkıntılarını herkes gibi bende yaşadım sonuçda ameliyat bu kimse ben mükemmel atlattım diyemez ama ilgi ve alakaya gelince doktor beyden ve asistanı mahsun beyden çok memnunum ve ben çok takıntılı bir insanım kafamda sürekli sorular oluşuyordu ameliyat öncesinde de ve sonrasında da halada mahsun beyi özel cebinden arayıp sorularıma cevap alabiliyorum. hani seni biz ameliyat ettik bundan sonrası bizi ilgilendirmiyor gibi bi yaklaşımları yok hastalarını takip ediyorlar. ben hastaneyi de çok beğendim ordaki ilgiyide sabaha kadar uyumadım hemşire hanımı sürekli çağırdım bir kere bile öff diyen olmadı. kısacası ben çok memnunum herkese de tavsiye ederim ilhan hoca gerçekten işini çok iyi yapan bir doktor. arkadaş çok ilgisizler demiş ama hani ona o gün mü denk geldi bilmiyorum ama ben her gittiğimde o çay veren bayan bile güler yüzü ile ne içersiniz diye sorar ilgilenir. ordaki bayanların hepsi güler yüzlü hoşgeldiniz derler. ve zaten hep gittiğimde mahsun bey orda oluyor ve direk haşgeldiniz deyip ilgilenir bizimle.. bende burdan iyiki ilhan beyi ve ekibini tanımışım diyorum ve onlara çok teşekkür ediyorum..

Merhaba , ben merve
19 yaşındayım geçen sene 27 mayısta burun ameliyatı oldum , Doktorum İlhan PEKDEMİR ve ekibine binlerce kez teşekkür ederiyorum mükemmel iş çıkardılar . Ameliyatta sonra hastanedeki ilgi mükemmeldi .
Ameliyattan sonra herhangi bir acı hissetmedim herhangi bir morluk görmedim. Ameliyattan 3gün sonra tamponumu çıkardılar ve bu süredede herhangi bir acı hissetmedim sadece ameliyattan sonra burnunuzdan rahat nefes alamadığınız için huzursuzluk oluyor onun haricinde herhangi bir ağrı acı hissetmiyorsunuz . Burnumda zaman zaman değişiklik oluyordu bunun için masaj yapıyordum ve şuan tam şeklini oturmuş durumda , etrafımdaki herkes burnumun çok doğal bi güzelliğe sahip olduğunu söylüyor ,ayrıca eskisinden daha iyi nefes alabiliyorum . Altı aylık kontrolüme gittiğimde yeni kliniklerini ziyaret etmişte oldum . Mükemmel bir klinik , güler yüzlü çalışanlar işinde çok iyi bir doktor ve ara sıra çok tatlı espiriler yapıp size moral veren güler yüzlü asistanı tam güvenin adresi . Burnumu yaptırdım çok memnunum , çok mutluyum , iyiki İLHAN PEKDEMİRE yaptırmışım .
Ayrıca ameliyat olmadan önce çok fazla şey duydum.. çok acılı geçiyor , çok morarıyor vs. Gibi şeyler . Ben anlattıklarının hiç birini yaşamadım aynı klinikte dudak dolgusu , Carbon peeling yaptırmak istiyorum . Tertemiz bi klinik , işinde iyi bir doktor , ilgili ve güleryüzlü çalışanlar bi insan daha ne arar ki ?
Doktor İLHAN PEKDEMİR ve Asistanı MAHSUN ÇİFTÇİ'ye binlerce kez teşekkür ederim Eki Görüntüle 2114848
selamlar masaj burun şeklini almada etkili oldumu acaba ? ne kadar süre masaja devam ettiniz

Merhaba , İlhan bey ameliyatımı gerçekleştirdi. 10.gunde cekildigim fotoğrafi koydum , şiş olmasına rağmen gayet güzel gözüküyor. İlhan hoca sayesinde yan profilden fotoğraf çekebiliyorum artık . çevremde burun ameliyati olup aylarca şiş ve ameliyat olduğu belli olan insanlari gorunce bende sıkıntı yaşayacağımı düşündüm ancak beklediğimden daha guzel bir buruna sahibim şimdiden.kizlar güvenebilirsiniz doktorum harikalar yaratıyor.
asistanları da hem ameliyat öncesi hem sonrası çok ilgililer. Aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.
Screenshot_2018-03-20-22-11-18-462_com.whatsapp.png

X