Op. Doktor İLHAN PEKDEMİR

Bende bugün İlhan beyin kliniğine gittim.. Asistanı ile ön görüşme yaptık. Medikal cilt bakımı ile.dermapen uygulamasi önerdi.. Haydracial uglumasi için sarkma yapıyor dedi ... Böyle bir durumla karşılaşan var mı birde sizce bu klinikte yaptırmalı mıyım

merhaba 1 yıl önce ilhan pekdemire liposuction ve karın germe ameliyatı oldum. 2 çocuk annesiyim bir zaman sonra bilirsinizki göğüsler de elastikiyetini kaybediyor ve görsel olarak çok rahatsız ediyor. Ameliyat olmaya karar verdim ve hiç düşünmeden tekrardan İlhan Pekdemir Kliniğine gittim. Zaten bir yıl içerisinde de arada bir kontroller için uğruyordum. Beni her zamanki gibi çok ilgili ve samimi karşıladı. Göğüslerimle ilgili şikayetlerimi anlattım, güven veren bir konuşmanın ardından meme toparlama ve meme protezi ameliyatı oldum. şu an ameliyatımın 55. günü. ve çok memnunum. ilhan beye asistanı mahsun beye ve ekibine teşekkür ederimmm:KK9::KK9: Eki Görüntüle 2128215
Merhaba dikleştirme sonrası tekrar sarkma oldumh memnun musunuz

Gıdı lipo ve bişektomi için doktor araştırırken denk geldim ama bu kadar sahte yorumla aklımızla dalga geçtiği için kendisini tercih etmeyeceğim.

Merhabalar,
8 Mart 2018 de Op.Dr.İlhan Pekdemir tarafından rinoplasti ameliyatım yapıldı . 2. Haftada olmama rağmen çevremden sürekli güzel iltifatlar almakta ve genel olarak “Sen bi güzelleştin ,kilo mu verdin, yüzün inanılmaz güzel duruyor...” şeklinde yorumlar almaktayım. Kimse direk estetikmi yaptırdın demiyor bir değişim var ama ne hem bu kadar güzel hem bu kadar doğal ve kusursuz ... bir kez daha İlhan Beye güvenerek ne kadar doğru bir seçim yapmışım diyorum... Ameliyat öncesi tüm stressimi azaltmama yardımcı olup beni sakinleştirdiler , ameliyatım sonrası hem ilgileri hem güler yüzleri hiç eksik olmadı ...
Eğer hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız kesinlikle tek adresiniz İlhan Pekdemir olsun...
Ekibine ve kendisine sonsuz teşekkür ederim ‍♀️

X