Optifast - Optimum beslenme, minimum kalori!

Merhaba 20 yedeğe gönderildi yazmışsınız ben 18.yedektim bana gelmeyecekti hemen mesajda atmıştım size çok üzülürüm 😔

Merhaba 20 yedeğe gönderildi yazmışsınız ben 18.yedektim bana gelmeyecekti hemen mesajda atmıştım size çok üzülürüm 😔
En son 17. yedek aldı. Yukarıda yuvarlak yazdım. 30 diye. tam rakam 33
Sizin bilgilerinizi de gönderdim firmaya ama 50 kişinin üstüne gönderirler mi bilmiyorum.
Firmaya aslında 50+10 adres gönderdim. Dediğim gibi firma gönderir mi bilmiyorum.

Merhaba,

Bil Kazan nestle optifast kazananlar listesinde olup henüz benle bilgilerini paylaşmayan üyeler için son hatırlatma.

Çarşamba gününe kadar (salı gece 23:59) bana İsim soyad, Posta adresi ve telefon numaralarını özel mesaj ile göndermeleri gerekmektedir.

@biranne54
@burbuk
@Doudou
@DenizYildizi
boganingucu boganingucu
@yasemin061
@maralalmila
@ftemiz
@Neste
@lion mother
@musluk suyu
@yalelli
@sinirliportakal
@kiskiskis
@huban1234
@Upthestorm
@Cennet Annesi
@Mervesat
@s i d e l y a
@petrapuella
Hayatımda ilk defa bir çekilişte şans yüzüme gülmüş ama ben görmemişim :KK1::mad:çok üzüldüm.önümüze bakacağız artık

Aramaya başladılar demek ki.
Benim adresimi tekrardan sordular gönderirsek bu şekilde bulabilirler mı diye farklı geçiyor biraz bende bulurlar dedim cunku ilçe küçük bi yer yaşadığım belki herkesi aramaya bilr ama numara doğru ise mutlaka kargo takip mesaji gelir tekrar bilgilendirecegim

X