Optifast - Optimum beslenme, minimum kalori!

kargonuz dağıtımda mesajı geldi sabah ama hala ulaşmadı elime.Pazartesi ye kalmaz inşallah : ((

Kuzular an itibariyle kargom geldi hemen kullanmaya başlıyorum. Çok teşekkür ediyorum tekrardan hayatımda kazandığım ilk çekiliş♥️♥️♥️

559946CE-6E4B-40B4-9185-3D07CF6A616B.jpeg

Nestle beni okuyosan bak çok kırıldım 😔
herkese göndermişin benim optifastlerim noldu?!
bir mesaj bile gelmedi, benim onlardan neyim eksik? Hatta fazlam bile var. Ben saksı mıyım en çabuk bana gönderecektin diyesim geldi
Banada mesaj dahi gelmedi beklemedeyim.

Merhaba,

Eğer daha sontadan bir sorun olursa lütfen bildirin. İyice kontrol edin bence.
Merhaba Kargo elemaniyla beraber açtık ama paketler sağla.di içleri de zaten su geçirmez gibi duruyor ama açıp denemedim henüz .bir sıkıntı olursa iletişime geçerim sizinle

Hangi kargo ile gonderim oluyor? Ben daha mesaj almadim...

Günaydın bugün sabah Nestle programına göre yeşil çay +domatesli optifast ile başladım inşallah hepimize şifa olur gider göbekler kilolar...Çorbayı deneyen oldumu bana biraz değişik geldi tadı.

Merhaba ürün değerlendirme açıldımı akşam tavuklu çorbayı içtim öğlen de çilekli shake...diğerlerini de bugun deneyecegim

Çilekli shake ve tavuklu çorbayı denedim tadı güzeldi fakat ağızda yapış bir tat bıraktı, kilo konusunda ise sporla birlikte uzun kullanımda etki edeceğini düşünüyorum.. puding olanı beğenmedim yedikten bir süre sonra mide bulantısı yaptı bende ve yine ağızda ve boğazda yapış hissi vardi

X