Opu sonrasi agri

Twinsmomm Twinsmomm
Ben de oldum bu sabah 🥰 ama çoktan çıktım geldim eve size baya uzun demişler yatma süresini. Nerede oldunuz transfer?
Hiç kalkmadınız mi 4.5 saatte?
17 Eylül kan testi verirsin dediler. İnşallah pozitif sonuclar alırız 🤗

Twinsmomm Twinsmomm
Ben de oldum bu sabah 🥰 ama çoktan çıktım geldim eve size baya uzun demişler yatma süresini. Nerede oldunuz transfer?
Hiç kalkmadınız mi 4.5 saatte?
17 Eylül kan testi verirsin dediler. İnşallah pozitif sonuclar alırız 🤗
Yaa valla yatırıyorlarmış 4 saat öyle dediler hiç kalkmadım lazımlığa yaptım tuvaleti de ayağa kalkma dediler sağa sola dönmedim sırt üstü yatıyorum valla saatlerdir😂 banada 19 Eylül kan testi dediler seninki benden önce ❤️😍😍 ilk senin haberini alacaz yaniii inşallah sağlıkla tutunurlar amiiiinnnnnn😍❤️❤️🐥💗

Y yarabbisukur canım ben Afyon park hayat hastanesinde oldum sen hangi hastanede oldun?
İstanbuldayım ben acıbadem hastanesinde oldum. Güzel sonuçlar alırız inşallah 🥰 dua edelim birbirimize. Bizim Yumurta sayıları da aynıydı. 5 tane gelmiş 5. Güne. Biz geri kalan 4 tanesini de dondurduk çünkü eşimin sperm değerleri az 8 aydır da gözlemledik hep düştü

İstanbuldayım ben acıbadem hastanesinde oldum. Güzel sonuçlar alırız inşallah 🥰 dua edelim birbirimize. Bizim Yumurta sayıları da aynıydı. 5 tane gelmiş 5. Güne. Biz geri kalan 4 tanesini de dondurduk çünkü eşimin sperm değerleri az 8 aydır da gözlemledik hep düştü
Anladım bizde dondurduk iki tanesini
Bana evde de yat dedi 3 gün sadece tuvalete kalk dedi sana böyle bir şey dediler mi

Anladım valla bana ayakta çok durma kahvaltını eşin getirsin sana dediler yanına gelecek biri yok mu dediler bende yok dedim
Farklı farklı söylüyorlar ben bu forumda da okumuştum. Allahtan her şey artık. 2 hafta yatan da var o gün yürüyen de. Ben cuma günü işe gideceğim ama genelde oturarak çalışıyorum zaten. Cumartesi pazar da dinlenirim :) ben de evde şimdi çok kalkmıyorum ama zor duruyorum yerimde 🥰
Sonuçları haber veririz birbirimize 😊 erken test yapmayı düşünmüyorum ben zaten haftaya cumartesi günü belli olur hayırlısı ile

Farklı farklı söylüyorlar ben bu forumda da okumuştum. Allahtan her şey artık. 2 hafta yatan da var o gün yürüyen de. Ben cuma günü işe gideceğim ama genelde oturarak çalışıyorum zaten. Cumartesi pazar da dinlenirim :) ben de evde şimdi çok kalkmıyorum ama zor duruyorum yerimde 🥰
Sonuçları haber veririz birbirimize 😊 erken test yapmayı düşünmüyorum ben zaten haftaya cumartesi günü belli olur hayırlısı ile
İnşallah tutunur bebeklerimiz bizeee🥰🥰 çok heyecanlı senle transfer günü arkadaşı olduk❤️ 19 eylüle çok var ya bana da test yapma dediler ilk burda yapacaz testi dediler

Twinsmomm Twinsmomm merhaba bende afyondayim fertillife hastanesinde tedavi goruyorum cuma opu oldu 30 yumurta toplandi 9 u dollenmis pazartesi bi daha bilgi vercekler kac tanesi kalmis die insallah bebisin seninledir

19 Eylül test günüm belirti olarak göğüslerim hassaslaştı birde hafif belim ağrıyor adet zamanımda yakın aslında bilmiyorum bakalım testten önce adet olmam gerek zaten ordan anlaşılacak ne için ağrıdığı. Senin var mı belirti
Gunaydin canim test gunun bugun yaptinmi test

X