Opu sonrasi agri

Selamun aleykum kizlar opu sonrasi agriniz ne zaman gecti pazartesi gunu yumurtalarim toplandi hala agrim var sabit otururken yok sadece yatarken donerken oturup kalkarken ne zaman gecti agrilariniz
Kullanacağın ilaçlar 1 2 güne kadar ağrını dindirir. Çok normal ağrılarının olması arada bir kasıklarda sancın olacak 2 güne geçiyor canım verilen ilaçları eksiksiz kullan

Aminnn gercekten cok zorlu bi surecti benim rahmim T seklindeymis simdiye kadar bilmiyoduk defalarcada rahim filmi cekilmisdim ameliyat falanda oldum Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin biz istemeyi bilmiyoruz belki o gonlumuzu bilendir saglikli hayirli evlat nasip etsin insaAllah
ammiiiinnnn canım ınsallahhh,
surec zorlu uzun... beklemekde zorlu ve uzun..
bir yerden baslamak lazım artık.
ben hazıranda baslayacaktım nasıp olmadı dıs gebelık gecırdım..

oy ınsan oyle oluyor yaa,
telaşlanıyor
Hemde ne telaş hele benim gibi hic yumurta olusmadiysa simdiye kadar saniye gecirmek korkunc bi uzuntu olurdu benim icin duphastonu bile hep saatinde ictim bu arada vitamin falanda kullandim bide ben her sabah hurma poleni kullandim canim bi arastir istersen bence oda bi etken oldu yumurta buyutmesinde her sabah balla karistirip 1 yemek kasigi yedim

Hemde ne telaş hele benim gibi hic yumurta olusmadiysa simdiye kadar saniye gecirmek korkunc bi uzuntu olurdu benim icin duphastonu bile hep saatinde ictim bu arada vitamin falanda kullandim bide ben her sabah hurma poleni kullandim canim bi arastir istersen bence oda bi etken oldu yumurta buyutmesinde her sabah balla karistirip 1 yemek kasigi yedim
cok sagol kuzum hemen bakayım bende,

Eklentiler

• 20220923_100641.jpg
    20220923_100641.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 22
X