Opu sonrasi agri

Yok benim sadece bu tup bebek bole oldu ya rahmim T seklindeymis ameliyat oldum hsg cektirdim bidaha cektircem ya benim yasadigim yer cok pahali bide forumda bakiyom bin liraya hsg cektiriyolar burda 3100 lira vallahi nefret ettim şu pahaliliktan
nerde cektırdınız kı?
bende hsg yı 1400e cektırdım gecen hafta..
şişli echomarda

anladım canımm,
bende hazıranda tupe baslıycaktım dıs gebelık gecırdım..
korunma surem bıttı hsg cektırdım bu ay denedık olmaz ıse tup bebek artık..
yasım 31- amh en son 1,50di..
esımde olıgospermı vardı gecen yıl oda suan baya duzeldı bakalım nasıpp
Allahim tup bebege gerek kalmadan nasip etsin insaAllah butun kardeslerime isteyen herkese bende transfer asamasina gecicem canim 6 dondurulmus embriyom var adet sokturucu iciom su an yarin son 3 gun icinde olursam insaAllah onumuzdeki hafta regl ile baslariz diye dusunuyorum cok stresliyim cok heyecanliyim hislerim tarifsiz 13 yildir ilk defa yumurtalarim buyudu toplandi insaAllah emeklerimizin karsiligini aliriz

Allahim tup bebege gerek kalmadan nasip etsin insaAllah butun kardeslerime isteyen herkese bende transfer asamasina gecicem canim 6 dondurulmus embriyom var adet sokturucu iciom su an yarin son 3 gun icinde olursam insaAllah onumuzdeki hafta regl ile baslariz diye dusunuyorum cok stresliyim cok heyecanliyim hislerim tarifsiz 13 yildir ilk defa yumurtalarim buyudu toplandi insaAllah emeklerimizin karsiligini aliriz
amın canım benım,
Ahh kuzum yaa cok guzelll maşallahhh ,Yumoşların sana can olsun evlat olsun..
Rabbım daha fazla bekletmesın hiç kimseyi..
hayırlı saglıklı evlatlar versın ..
cok heyecanlı ya bende tetslerımı tamamlamıstım cok heyecanla tupe baslayacakken hamıle kalmısım sanırım o ara tupe odaklandıgım ıcın stressızdım olacak mı olmayacak mı diye.

nerde tedavı goruyorsun canım?

amın canım benım,
Ahh kuzum yaa cok guzelll maşallahhh ,Yumoşların sana can olsun evlat olsun..
Rabbım daha fazla bekletmesın hiç kimseyi..
hayırlı saglıklı evlatlar versın ..
cok heyecanlı ya bende tetslerımı tamamlamıstım cok heyecanla tupe baslayacakken hamıle kalmısım sanırım o ara tupe odaklandıgım ıcın stressızdım olacak mı olmayacak mı diye.

nerde tedavı goruyorsun canım?
Stres cok buyuk etken canim ya ama kafamizdan atamiyoruz stres arkadasimiz gibi oldu bizim vala kafa sesim hic susmuyo cocugu dogurdum ismini koydum 😂 surekli hayal kuruyorum gercegini yaşamayı nasip etsin Rabbim..
Ben bahceci umutta tedavi goruyorum doktorum cem celik canim

Stres cok buyuk etken canim ya ama kafamizdan atamiyoruz stres arkadasimiz gibi oldu bizim vala kafa sesim hic susmuyo cocugu dogurdum ismini koydum 😂 surekli hayal kuruyorum gercegini yaşamayı nasip etsin Rabbim..
Evett insan kafasından atamiyor ya..
Hayırlı olsun canım surecin inşallah 🥰🤲

Fiyatkar nasıl orda canım ortlaama?

anladım canım, ınsallahhh pozıtıf olsun sonucun.
raporun var mıydı ılaclar ne kadar tuttu acaba ?
Raporum yoktu kuzum ben hep ozele gittim bundan onceki denemelerimde hic yumurtalarim buyumedi aslinda bunla alakali rapor alabilirmiydim bilmiyorum ilk defa yumurtalarim buyudu benim nasip bu zamanaymis. Ben gonalf kullandim yanindada duphaston kullandim ilaclarim 15 bin falan tuttu catlatma ignesi dahil

anladım canım, ınsallahhh pozıtıf olsun sonucun.
raporun var mıydı ılaclar ne kadar tuttu acaba ?
Ama biz gonalf leri biraz pahaliya almisiz eczane tanidik olunca ve pazarlik yapinca daha uyguna geliyomus bana 12de vurul igneni dediler her gun ayni saatte vurulcam diye panikten karsimiza cikan ilk eczaneden aldik hep

Raporum yoktu kuzum ben hep ozele gittim bundan onceki denemelerimde hic yumurtalarim buyumedi aslinda bunla alakali rapor alabilirmiydim bilmiyorum ilk defa yumurtalarim buyudu benim nasip bu zamanaymis. Ben gonalf kullandim yanindada duphaston kullandim ilaclarim 15 bin falan tuttu catlatma ignesi dahil
anladım kuzum, ne guzel bak denemmkı zamanı sımdıymıs.
bende ekım ortası baslıycam kısmet olursa,
bende koç ta tedavı gordum ıkı asılamam var orda raporlu devam etcez ınsallaahh nasıp olur yavrularımız gelır ya..
Allahım emeklerımızı bosa cıkarmasın :KK200:

anladım kuzum, ne guzel bak denemmkı zamanı sımdıymıs.
bende ekım ortası baslıycam kısmet olursa,
bende koç ta tedavı gordum ıkı asılamam var orda raporlu devam etcez ınsallaahh nasıp olur yavrularımız gelır ya..
Allahım emeklerımızı bosa cıkarmasın :KK200:
Aminnn gercekten cok zorlu bi surecti benim rahmim T seklindeymis simdiye kadar bilmiyoduk defalarcada rahim filmi cekilmisdim ameliyat falanda oldum Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin biz istemeyi bilmiyoruz belki o gonlumuzu bilendir saglikli hayirli evlat nasip etsin insaAllah

X