Trend Ayakkabı Modelleri Öpücük Burunlu Topuklu Ayakkabılar

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

ngs2007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
726
3
Öpücük Burunlu Topuklu Ayakkabılar ...

Kadın ayakkabısı söz konusu olduğunda, yüksek topuklu ayakkabılar bayanların seksapellerini en iyi gösteren aksesuarlardır. 1930′ların parıltılı zamanlarında, Greta Garbo ve Rita Hayworth gibi efsane yıldızlar, özellikle parmağın sadece minik bir kısmını gösteren öpücük burunlu topuklu ayakkabı modellerini ayaklarından çıkarmazdı.

Ayakların güzelliğini ortaya koymak için birebir olan bu kadınsı ayakkabılar, eşsiz derece seksi, ama bir yandan da yarı kapalı, zarif ve asil… Öpücük burunlu topuklu ayakkabılar 80′lerde şöyle bir görünüp kaybolmuştu ancak, son günlerde sezonun en şık ayakkabıları olarak tekrar ortaya çıktılar. İşte ünlü tasarımcılardan yaz kış demeden giyilecek son moda nefis öpücük burun modelleri. Ayakkabı dünyasından siyah, beyaz, sarı, gri, kahverengi, altın, lame, mor, kırmızı renkte; saten, kumaş, deri malzemeden; parlak, mat veya desenli; ince topuk, platform topuk ayakkabı modellerine bir göz atmakta fayda var

f1m0302ae1ng6.jpg

Christian Louboutin - kumaş kaplı beyaz ayakkabı

f2m74deb79pn8.jpg

Christian Louboutin - Saten, platform tabanlı ayakkabı

f3m3fb876ebm3.jpg

Christian Louboutin - Yoyospina kahverengi desenli sivri topuklular

f4me3630d8uy4.jpg

Giuseppe Zanotti - yılan desenli ayakkabı

f5m0dcd383eg0.jpg

Christian Louboutin - Lame yüksek topuklu sandalet ayakkabı

f6m034644aox0.jpg

Giuseppe Zanotti - Toka detaylı açık ayakkabı

f8m57124a5um8.jpg

Alexander McQueen - Yılan desenli yüksek topuklu

Son düzenleyen: Moderatör:
ben çok beğeniyorum bu ayakkabıları ayakları diğer açık ayakkabılara göre daha zarif gösteriyor bence kendim de kullanıyorum

evet bende çok beğeniyorum ve çok beğenerek giyiyorum..burdaki modeller de çok güzel miş.

bende cok begeniyorum bu ayakkabıları ama kücük ayaklarda cok hoş bulmuyorum.. biraz büyük olmalı ayak.. ve bayan birazda uzunca olmalı en azından ortalamanın üstünde bi boy.. en alttaki modelde cok hoşmuş bu arada

ben çok şık buluyorum bu ayakkabıları özelliklede etek ve elbise altında..bizde de bitane var annemle ortak giyiyoruz..bende 19umdayım ufaktan ufaktan topuklu giymeye başladım..tabi öyle topuklarda yürüyememde dolgu topuk giyiyorum daha çok..

ben çok seviyorum bu ayakkabıları çok zarif gözterio bi kadını ama spor giydiğim için sürekli, kendimi onların üstünde tuhaf hissediom

ben de hiiiç beğenmiyorum balık ağzı gibi geliyor bana :roflol :roflol:
zaten düğününde bile spor giyenden ne beklenir ki :roflol:

f8m57124a5um8.jpg

BU TARZ BIRSEY ISTEMEYE GELECEKLERI ZAMAN ALDIM HATTA AYNISI SAYILIR OFFFFFF OLUYORDUM ADAMLAR GITTI ARKASINDAN FIRLATTIM AYAKKABILARI NE ZORMUS YAAAAA

bide üstünde durup yürüyebilsem.yürüsemde 5 dakka sonra düşüp bileğimi kırarım heralde.çok yüksek ve rahat değil.

X