Trend Ayakkabı Modelleri Öpücük Burunlu Topuklu Ayakkabılar

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
benimde çok hoşuma gidiyo bunlar ama nedense hepsinin topuğu maşaşllah yürüyememki hamileleikte alıştım düz tabana işe başlayınca napacaksam

Bu ayakkabılara öpücük burun mu deniliyormuş bilmiyordum,ama nedense ben burnu böle olan ayakkabılardan nefret ediyorum yaaa bi tane parmak çıkıyo böle dışarı,sevmiyorum hiç

2. harikaymış ama topuklu giyemiyorum ki.. :çok üzgünüm: zaten boyum 1.82 bide onları giyince çok uzun oluyorum :çok üzgünüm:

sonunda buldum bunlardan ve aldim
ama feleket rahat
amaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yürürken ayaklarim asagiya dogru kayiyor ve ozaman parmaklarimi sykiyor arka tarafta disari cikar gibi oluyor yürürken bunun icin ne yapabilirim, ayakkabinin icin birsey koyulurmu acaba kaymamasi icin

cok güzeller ama ben valla bekarken cok seviyordum herkes nasil yürüyorsun diye hayret ederdi:))
evlenince beyim sevmiyor banada giydirmiyor rahat degil kendine iskence ediyorsun diyor:KK43:
simdi resimlere bakiyom sadecee 7 yildir üzerinde durmayida unuttum:))

cok hoşlar 2 gün önce bi düğğünde giydim ve saatlerce oynadım hala belim ve ayagım agrıyo ilk kez bu kadar yüksek topuk giydim boyum uzun die giymiyodum ama giydik ve mahvolduk işte

benim önü açık aykkabılarım genelde hep bu şekildedir fakat adının öpücük oldugğunu şimdi öğrendim :):)) :roflol:

X