Trend Ayakkabı Modelleri Öpücük Burunlu Topuklu Ayakkabılar

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
my.php

my.php

resim ekliyemiyom yaa üfff

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...im-eklenir-resimli-anlatim-t137533/index.html

fındıkcım,burayı okursan,resim ekleyebilirsin....

Öpücük Burunlu Topuklu Ayakkabılar ...

Kadın ayakkabısı söz konusu olduğunda, yüksek topuklu ayakkabılar bayanların seksapellerini en iyi gösteren aksesuarlardır. 1930′ların parıltılı zamanlarında, Greta Garbo ve Rita Hayworth gibi efsane yıldızlar, özellikle parmağın sadece minik bir kısmını gösteren öpücük burunlu topuklu ayakkabı modellerini ayaklarından çıkarmazdı.

Ayakların güzelliğini ortaya koymak için birebir olan bu kadınsı ayakkabılar, eşsiz derece seksi, ama bir yandan da yarı kapalı, zarif ve asil… Öpücük burunlu topuklu ayakkabılar 80′lerde şöyle bir görünüp kaybolmuştu ancak, son günlerde sezonun en şık ayakkabıları olarak tekrar ortaya çıktılar. İşte ünlü tasarımcılardan yaz kış demeden giyilecek son moda nefis öpücük burun modelleri. Ayakkabı dünyasından siyah, beyaz, sarı, gri, kahverengi, altın, lame, mor, kırmızı renkte; saten, kumaş, deri malzemeden; parlak, mat veya desenli; ince topuk, platform topuk ayakkabı modellerine bir göz atmakta fayda var

f1m0302ae1ng6.jpg

Christian Louboutin - kumaş kaplı beyaz ayakkabı

f2m74deb79pn8.jpg

Christian Louboutin - Saten, platform tabanlı ayakkabı

f3m3fb876ebm3.jpg

Christian Louboutin - Yoyospina kahverengi desenli sivri topuklular

f4me3630d8uy4.jpg

Giuseppe Zanotti - yılan desenli ayakkabı

f5m0dcd383eg0.jpg

Christian Louboutin - Lame yüksek topuklu sandalet ayakkabı

f6m034644aox0.jpg

Giuseppe Zanotti - Toka detaylı açık ayakkabı

f8m57124a5um8.jpg

Alexander McQueen - Yılan desenli yüksek topuklu

öpücük burunlu topuklu ayakkabılar ilginçmiş :)

bende bütün yazı bunlarla geçirdim,ama ismi inanılmaz hoşuma gitti..öpücük burun Şeniz sırnaşık şey

cok güzeller, ama herzaman giyinilecek ayakkabi degil,

hepsiii çok güzelll..yüksek topuklu ayakkabıda ön kısımda kalın olursa rahat oluyo ama ön kısım ince olursa o zman parmaklar bitioo..ne dmek istediğimi anlayan war mı?:uhm:

böle bi ayakkabı aldım rugan siyah ortasında kurdele şeklinde taşlı toka var biraz da topuklu süperrrrrrrrrr yaa çok içime sindi burnu açık çorap arıorum kıslar bildiiniz marka varsa sölermisiniz.

bu tarz aradim türkiyede istedigim gibi bulamadim yaaa offf

peeptoe.preview.jpg

hep baska sey gösterip öneriyorlar yok diyorum illa satacaklar yaaaaaaa

mesela bu benimkisi diil tabi de benimki tam rugan ve ortasında kurdele tarzında taşlı aparat var misal die koyuorum kafanızda canlansın örneği

Eklentiler

• $TOPUKLU-TRENDY-RUGAN-AYAKKABI-36-41__16981981_0.jpg
    $TOPUKLU-TRENDY-RUGAN-AYAKKABI-36-41__16981981_0.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 70
mesela bu benimkisi diil tabi de benimki tam rugan ve ortasında kurdele tarzında taşlı aparat var misal die koyuorum kafanızda canlansın örneği

coook güzel ya bayildim, bir türlü bulamadim aradigim tarzdan hele böyle hic görmedim, bir iki benzeri model vardi onlarida begenmedim

Bizim bursa uzun çarşıda var bu tarz modeller eminim diğer şehirlerin çarşılarında da vardır. Markalara baktığınız için kısıtlı oluo bulamıosunuz ben 50 ytl aldım pazarlık yaparak :jeyyar:

Bizim bursa uzun çarşıda var bu tarz modeller eminim diğer şehirlerin çarşılarında da vardır. Markalara baktığınız için kısıtlı oluo bulamıosunuz ben 50 ytl aldım pazarlık yaparak :jeyyar:

valla tatlim marka murka bakmadim ben pazardan bile baktim magazalardan baktim,
bir yerde buldum biraz benzeri ama yandan acikti onada satici 120 TL dedi
artik burdan interneten vs alacagim herhalde
tr nin her yerinde bulunur denmisti bana belki istanbuldadir o

X