Orantisizlik

Mrb
Lutfen bisey deyin artik icim daraliyor bi cozum bulamıyorum
Hem yuzum hem kafam cok kucuk
Kafa cevremi ölçtüm 55 cm cikti
Benim gibi olan varmi
Kafami nasil buyutebilirim
Saçlarımi kabartiyorum ama onlarda dokulmeye basladi
Hic bi zaman saçlarımı toplayamiyorum hep kabarik yarı toplanmış modeller yapnak zorundayim
Sapka takamıyorum okadar kotu duruyor ki anlatamam
Kendimi hic beğenmiyorum
Kilo alsam da yuzum hala kucuk kafam zaten kilo almaz
Napacağımi bilmiyorum
Acil cevap bekliyorum

Gerçekten 33 yaşında değilsiniz değil mi? Yazdıklarınızı okuyunca 17-18 çünkü maksimum.

En son kafamı bebekken gelişimim incelemek için, doktor ölçmüştür herhalde :))

kafamı ölçtüm 54 cm ama beyin kıvrımlarımın eşsiz olduğuna hiç şüphem yok :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Canım beynim....:KK200:

Bu KK’da olmasa böyle insanların olduğundan haberim olmayacak cidden:işsiz:

Kafanızın küçük olduğunu nerden çıkardınız, kim söyledi? Orantılıdır vücudunuzla, böyle bir mantık var mi ya:KK57:

Hidrosefali değilsiniz çok şükür Allah sağlık versin, Asıl kafanız büyürse sorun var demektir.

Gittim mezurayla ölçtüm kendi kafamı, 53 cm çıktı. Sizin pencereden bakarsak benim kafam yok o zaman:KK53:

Belli ki başka işiniz yok.:işsiz: Kafanızı ölçtüğünüze göre. :KK70: Allah başka dert vermesin. Tek sıkıntı kafanızın küçük olması olsun da ben hala kafanızı ölçmek nereden aklınıza geldi anlamadım, :KK64:neyse hayırlısı olsun.:silah::KK71:

Mrb
Lutfen bisey deyin artik icim daraliyor bi cozum bulamıyorum
Hem yuzum hem kafam cok kucuk
Kafa cevremi ölçtüm 55 cm cikti
Benim gibi olan varmi
Kafami nasil buyutebilirim
Saçlarımi kabartiyorum ama onlarda dokulmeye basladi
Hic bi zaman saçlarımı toplayamiyorum hep kabarik yarı toplanmış modeller yapnak zorundayim
Sapka takamıyorum okadar kotu duruyor ki anlatamam
Kendimi hic beğenmiyorum
Kilo alsam da yuzum hala kucuk kafam zaten kilo almaz
Napacağımi bilmiyorum
Acil cevap bekliyorum
Omzunuz geniş olamaz mı?

Gercekten yalan soylemiyorum icim daraliyor aynaya bakınca
Alnımdan sacin bittigi yerden yani kafamin arkasina yani tam kafa tasimin bittigi ense cukuruna kadar da ölçtüm 32 cm cikiyor
Sanirim kafamin cevresi degilde ustu basık

Zaten hep kafamin ustunu yani bıngıldak denen yeri ve tepemi kabartiyorum

Lütfen gercekten cok ciddiyim kendimi iyi hissetmiyorum evet uzun suredir bu dert var ama artık dayanamiyorum saclarim da dökülmeye basladikca kafamin küçüklüğünü daha da dert etmeye basladim

Saclarimi kabartmadan Aynada kendime bakinca korkuyorum cunku cok cirkin oluyorum

Vücudum minyon degil sadece yuzum ve başım

Kilo vermek istemiyorum sirf yuzum daha da kuculucek diye
Yuzum kisa hem boy hem en olarak da dar

Ameliyat ve dolgu vs disinda ne onerirsiniz

Bugüne kadar burda kalça bacak popo meme büyütme her şeyi duydum. İlk defa kafa tası büyütmesini de duyuyorum. Nasıl bir tavsiye verilir ki bilemedim 🤭 zaten 2 3 yaşındaki bebeklerin 51 filan oluyor seninki de gayet normal 😂

X