Orantisizlik

hayirlisiii123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
2
1
37
Mrb
Lutfen bisey deyin artik icim daraliyor bi cozum bulamıyorum
Hem yuzum hem kafam cok kucuk
Kafa cevremi ölçtüm 55 cm cikti
Benim gibi olan varmi
Kafami nasil buyutebilirim
Saçlarımi kabartiyorum ama onlarda dokulmeye basladi
Hic bi zaman saçlarımı toplayamiyorum hep kabarik yarı toplanmış modeller yapnak zorundayim
Sapka takamıyorum okadar kotu duruyor ki anlatamam
Kendimi hic beğenmiyorum
Kilo alsam da yuzum hala kucuk kafam zaten kilo almaz
Napacağımi bilmiyorum
Acil cevap bekliyorum

Mrb
Benim gibi olan varmi
Hic bi zaman saçlarımı toplayamiyorum hep kabarik yarı toplanmış modeller yapnak zorundayim
Kendimi hic beğenmiyorum
Napacağımi bilmiyorum8
Acil cevap bekliyorum
Doğru olup olmadıgı tartışılır ama sanırım uzun zamandır sadece dişimi fırçalarken aynaya bakmaya fırsat bulabiliyorum o da 2 dk yı geçmez :KK70:
Yani demem o ki bence çözümü yok en iyisi takmamak bunun da yolu fazla aynaya bakmamak sanırım :KK49:

Kemik yapısı nasıl değişecek ki,bence değişmez.Kafatasından bahsediyoruz burda.. Hani botoks falan desem o da suratını genişletir sanki ama kafatasına etkisi olur mu bilmem (botokstan cok anlamıom belki olur)

Kilo durumunuz nasıl? Zayıfsanız dikkat çekmez bence.Aslına bakarsanız kilolu da olsanız sıkıntı yoktur,abarttıgınıza eminim.

Mrb
Benim gibi olan varmi
Kendimi hic beğenmiyorum
Napacağımi bilmiyorum
Acil cevap bekliyorum
Üşenmedim kalktım kafa çevremi ölçtüm sizin için,53 çıktı,gayette memnunum, koca kafalı derlerdi istediğiniz gibi olsaydı ☺️

Üşenmedim kalktım kafa çevremi ölçtüm sizin için,53 çıktı,gayette memnunum, koca kafalı derlerdi istediğiniz gibi olsaydı ☺
Hahahahaha siz yazınca ben de üşenmedim ölçtüm 55 cm çıktı. (Doğru mu ölçtüm bilmem ,alnımdan ölçtüm işte) Bence oldukça normal bir kafam var,kafamı seviyorum. Konu sahibini ise anlayamadım🙈 Ben de cidden çok küçük falan sandım üzülüo die.

Kafa büyümez ki. :işsiz:

Ama saçlarınız için birşeyler yapabilirsiniz daha fazla dökülmeden.

Hahahahaha siz yazınca ben de üşenmedim ölçtüm 55 cm çıktı. (Doğru mu ölçtüm bilmem ,alnımdan ölçtüm işte) Bence oldukça normal bir kafam var,kafamı seviyorum. Konu sahibini ise anlayamadım🙈 Ben de cidden çok küçük falan sandım üzülüo die.
Yani benim yüzümde küçük, çok artısı var 30 yaş üstü göstermiyor mesela 😂eşimin kafa yapısı bana göre büyük,benim çok tuhafıma gider koca kafalı derim ona hep🤣🤣

Neden orantısız olsun yüzünüz küçükse vücut olarak da minyonsunuzdur ..kibar yüzlüsünüz diyelim her saç yakışır bence açık toplanmış at kuyruğu bence mutlu olun :KK54:

Ay ben de aynı dertten muzdaribim sürekli yüzün küçük laflarından gına geldi. Hayır bir de yüzüm küçük olduğu için sürekli cok zayıfsın,kilo mu verdin,yüzün kaşık kadar kalmış laflarını duyuyorum. Deliricim. Halbuki cok minyonda sayılmam 163 boyum. 155lerin yüzü benden büyüktür.
Saçlarımı asla toplayamıyorum yüzüm ortaya çıkar diye. Ben de sırf yüzüm kücük diye perma yaptirip kabartiyorum saçımı kat kestiricem bir de.
Yüzünü dolguyla büyük gösterebilirsin ancak jawline+elmacık dolgusu

X