Orgametril kullanan Canlar yardım lütfen....

ist.1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
363
1
42
arkadaşlar adet düzansizliğim var benim dr. orgametril verdi 3 hafta sonra adet göreceksin dedi ama benim 25.01.2009da sondu bu gün daha adet olmadım yani şuanda kahverengi birşey geliyor ...sizce beklesemmi adet olmayı yoksa dr. mı gitsem çünkü daha önce yoktu ilaç bitince başladı bu kahverengi kan gibi ama kan değilfisfisfis sabah saatlerinde oluyor bide akşam yatmaya yakın olmuştu ...sizce ne yapmalıyım lütfen yardım delikafadulden

yaaa.... hiçmi kimse kullanmamış bu ilacı......yardım edin yaaaaaaaaaa........

yaaa.... hiçmi kimse kullanmamış bu ilacı......yardım edin yaaaaaaaaaa........

canım slm ben orgametril kullandım ama bir sorunum olduğu için değil sadece adetimi geciktirmek için vermişti doktor ben istemiştim tatile gideceğim için 4_5 gün içtim bıraktıktan 2 gün sonra da hemn hastalandım ben de öyle kirli kan falan da olmadı:1no2:

canım slm ben orgametril kullandım ama bir sorunum olduğu için değil sadece adetimi geciktirmek için vermişti doktor ben istemiştim tatile gideceğim için 4_5 gün içtim bıraktıktan 2 gün sonra da hemn hastalandım ben de öyle kirli kan falan da olmadı:1no2:

Canım teşekkürler ben orgametril kullandım 1 hafta sonra adet oldum.. birde yanlış kullanmışım:kızgın: 1 kutu yerine 2 kutu kullanmışım o yüzden gecikmiş :bbo: zaten adet düzensizliğim var buda üzerine tuz biber oldu yani...

ya kızlar banada bugün doktor pko teşhisi koydu orgametril verdi içinde 30 tane var ama o bana 5 gün kullan dedi gibime geliyor yaa.. ama kutuda 10 günlük var acaba benmi yanlış hatırlıyorum yoksa benim gibi sadece 5 gün kullanıp bırakanlar var mı?

arkadaşlar bendede pko var dr. gittiğimde banada orgametril verdi 3 ay kullandım ve bıraktım an hapı yine adetim düzensizleşti bende dr. mu değiştiricem şimdi bırakınca adet olmadım die aradığımda banada 5 gün kullan bırak dedi bıraktıktan 10 gün sonra geldi şuan kullanmıorum yine düzensiz hiç tavsiye etmem.

kızlar bende de doktor pko var deyip glifor verdi o zaman çocuk düşünmüyorduk 5 ay kullandım sonra çocuk istiyoruz ialcın zararı olur diye bıraktım adetimi düzenledi 6 ay düzenli adet gördüm bıraktığımda bilginize

slm arkadaşlar.bu ilaçla ilgili yardımınıza ihtiyacım var.benim adetlerim herzaman düzenliydi.12 şubatta adet olmam gerekiyordu.ben ertelemek istedim ve 4 gün günde 3 kez orgametril kullandım.bitince 3.gün adet oldum.normaldi 6 gün sürdü.ama sonrasında 10 günde bir adet olmaya başladım.bu kaçıncı adetim şubattan beri.:bbo::bbo:çok korkuyorum lütfen bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz?şimdiden teşekkürler...

merhaba valla bende çok korkuyorum yaklaşık 4 gündür kullanıyorum 20 gün kullanmam gerekiyormuş ama inşallah bi sorun yaşamam

slm arkadaşlar ben de pcos luyum.adet olamıyorum diye orgametril verdi dr günde her gün 3 tane aldım bu akşam sonuncusunu içtim.toplam 8 gün. adetim geldiğinde de 3. gün hormon tahlili için gidicem.ve 5. gün de yazz 24+4 adlı bi d.kontrol hapına başlıyorum...hormonları düzenliyormuş..korkuyorum ileride çocuk sahibi olamamaktan:KK43: ben ilk adetimden bu yana hep 2 ayda 3 ayda bir gördüm.22 yaşına gelince anca anladılar yani!!! teşhisim konuldu enazından gene de şükürler olsun...herkese sağlık diliyorum.Allah hiç bi kadına üreme ile ilgili bi eksiklik vermesin...

merhabalar 20 yasndaym 3 ay adet olmaynca dktara gttm ve kan soncları ultrsnlar derken orgametrıl kullanıyorum smdı 10 gun gunde 3 tane 4 gun sora bıtıcek bıraktıktan kac gun sonra adet olurum? ayrıca doktrm 3 ay bu hapı kullanmamı ıstedı umarm duzlr ..

orgametril kullandım bi hafta sonra adet oldum ama bugn bıtmesı gerekırken hala devam edıo nedır bu szce ? :KK43:

Orgametril kullandım 30 tabletin hepsini en son pazar sabahı içtim hapı ama hala hasta olmadım acaba çok içtiğim için mi gecikti yardım edin :S bi hafta içinde olur muyum :S

en son regl ilk günü 2 mayıs.. orgametrili 12 sinde ve 13 ünde olmak üzere kullandım 2 kez kullandım daha sonra geciktirme yapmaktan vazgeçtim hap okadar etkili ki 14 mayısta ikinciye regl oldum 5 gün sürdü. ben reglimi hesaplarken 2 mayısımı yoksa 14 mayısa göre mi hesaplıcam 28-31 gün arası regl görüyorum kaçında olucam ben ya :KK52::KK52::KK52:

X