Orgazm Hk.

TifaTifa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
51
43
28
Merhaba
Vajinal orgazm diye birşey gerçekten var mı? İki yıllık evliyim ve sadece klitoral orgazm yaşayabiliyorum. Nasıl birşey bu? Ne yapmak lazım bunun için nasıl bir his yani :) Yaşayan paylaşabilir mi

Merhaba
Vajinal orgazm diye birşey gerçekten var mı? İki yıllık evliyim ve sadece klitoral orgazm yaşayabiliyorum. Nasıl birşey bu? Ne yapmak lazım bunun için nasıl bir his yani :) Yaşayan paylaşabilir mi
Evet gercekten var. Cok bir farki yok klitoral orgazmdan. Kendinizi taniyip nasil zevk aldiginizi ogrenmeniz lazim. Klitoralle baslayip devamini esinizle getirmeye calisin. Kafanizi bosaltin o an dert etmeyin olcak miyim felan diye.

Yok kizmadim 😂 sadece sordum.
Benim anladığım şu şekilde kilitoris vajenin üst kısmından başlayıp içerilere doğru dallanıp uzayan bir yapı. Biz üst kısımda orgazm olduğumuz zaman kilitoral orgazm olduk diyoruz. Ama aşağı tarafta penis girişiyle orgazm olunca aslında yine kilitoris uyarılmış oluyor. Sanırım onu daha yoğun yaşıyoruz ama yine kilitorise bağlı gerçekleşiyor. Yoğunluğu fazla olduğu için bize farklı geliyor olabilir

Kafa rahat olmalı sanırım asıl anahtar bu. Ama hangi pozisyonda bu daha mümkün oluyor mesela,

Bazı uzmanlar ozgazmda klitoral veya vajinal diye bir ayrımın olmadığını söylüyor. sadece klitoristten daha kolay etkilenildiği ve daha kolay orgazma ulaştırdığı böyle bir yanılgı olabilir. Tabi ben doktorların yalancısıyım 😅 üstte olmayı deneyebilirsiniz :KK23:

Merhaba
Klitoral da vajinal da oldum her ilişkinizde olmasa da yaşıyorum ön sevişmeyin uzun tutun kendinizi serbest bırakın o ana odaklanın ne zaman olacak şimdi olacak niye olmuyor demeyin kendinizi serbest bırakın öncelikle siz bi kendinizi keşfedin nasıl nereden zevk aldığınızı bulun

Ben de bunun mümkün olabileceğini düşünmüyorum sanki saatlerce bile sürse olmam gibi geliyor 🤣

X