Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

merhabalar dancing lady hipnotic edp ve lash maskara 3d sipariş ettm kullanan tecrübe eden var mı

merhabalar dancing lady hipnotic edp ve lash maskara 3d sipariş ettm kullanan tecrübe eden var mı

parfümü bilmiyorum ama maskarayı hiç sevmedim kirpiklerimi yapıştırdı birbirine bide gözüm kanlandı kaç kullanımdır tabi herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir ama ben hiç beğenmedim kendi adıma fiyasko

jeli günlük kullanımda kullanacaksın ama iyice durulayacaksın hem jeli hem de kremi içe değdirme ben jeli kullanıyorum çok da memnunum tavsiye ederim

ben hindistan cevizli saç bakım yağı getittirdim .nasıl kullanılacak? kullanan arkadaşlar memnunmusunuz*

oriflame ürünleri fena değil pudrasını aldım 2 tanede ruju ilkinden çok memnun kaldığımda birtanedaha aldım ama rengi katologdaki gibi çıkmadı kahve tonu idi gül kurusu gibi bir renk geldi geride veremedim ama yumuşacık yapıyor nemlendime özelliği çok iyi

ben hindistan cevizli saç bakım yağı getittirdim .nasıl kullanılacak? kullanan arkadaşlar memnunmusunuz*

Akşam yatarken avucunuza bir fındık büyüklüğünde alarak,saçlarınıza yedirin ve öylece yatın .Sabah saçınızı yıkayın.Haftada 2-3 defa kullanmanızı öneririm. :80:

bende aldım bu yağ bakımından yarın elime geçecek
saç diplerine de sürebiliyor muyuz yoksa sadece saça mı
bazı ürünler diplere sürüldüğünde dökülme falan yapıyor ya ondan soruyorum.

ben dipleride sürüyorum. bir sakıncasını görmedim. . sonuçta yıkarkende diplere ulaşabiliyor .

katalogta gece sürüp yatıp, sabah yıkayınız diyor. ama ben öğrenciyim vaktim olmuyor pek. genelde maxiumum 4-5 saat bekletiyorum=)

Ben Oriflame'e yeni üye oldum ve ilk siparişim geldi :))

Fondoteni sevdim,kremsi bir yapısı var. Yüzüme fondoten sürdüğüm pek belli olmuyor :) İlk Oriflame fondotenim. Zaten her şeyi ilk defa aldığım için indirimdekilere saldırdım önce

Rujun katalogtaki rengi baya açıktı,gelen bir ton koyusu geldi. Ama buna rağmen ruja sevdim. Hoş bir pembe.

Oriflame'yi bu sabunlarla tanımıştım. Bayıldığım sabunlar. Zaten eşim de bayıldı :) Sakız gibi kokuları var. Ben yüzümü de ellerimi de yıkıyorum hiç bir sorun yaşamıyorum. Yiyesim geliyor :) Çok seviyorum bu sabunları.

Daha denemedim,fırsatım olmadı. Ama güzel görünüyor. Katalogtaki boy gibi geldi Fondoten 30 ml küçücük geldi nedense gözüme. Neyse en beğendiğim ürünler bunlar :)

Red renklendırıcı ruju vardı ama kactır ıstıyorum gelmıyorr onu cok tavsıye ederım harıka dogal duran bır renklendırıcı kırmızı rengi..

mrb arkadaşlar bi sorum olacak geçen sene kayıt olmuştum oriflame şuan çeyiz için alışveriş yapıcaktımki ne göreyim kayıt yenileme ücreti 7.5 ekliyo en son mart ayında sipriş vermişim napmam gerek biri ilgilense misal o para mecburi ise annemin adına bi hesap açsam sponsoru olarak aynı adres olunca bi sorun çıkarmı lütfen acill yardımmm ((

merhaba annenizin adına yeni bir kayıt açıp verin kayıt ücreti 1 lira

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…