Orjnal ugg eklenmiştir

renkli olanlar 37 numara 5 lira

kahverengi babet stradivarus marka 38 numara 15 lira..

[QUOTETaption, post: 36617534, member: 578194"]canım birkenstock terlikler dışında hepsi duruyor..[/QUOTE]
Kemal tanca ve inci babetler ne kadar yapiyor
Kahverenginde hoş ama 38 no

Kemal tanca ve inci babetler ne kadar yapiyor
Kahverenginde hoş ama 38 no

canım bende 37 giyiyorum onun kalıbı küçük ..[/QUOTE]

Benim doğum sonrasi büyüdü ayak numaram 36,5 -37 oldu 38 e cesaret edemiyorum diğer ikisini kaça birakirsin

37 numara zara bootie ler 15 lira.. bir tanesinin iç kısmındaki yanda görülen düğmeleri koptu arkadaşlar..

orjinal uzun ugg gri renktir.. sıfır fiyatları 450-569 civarında modeline göre değişmektedir..makul ölçüde pazarlığa açıktır..175 lira. sertifikası mevcuttur.

uymadımı? senin ayakların küçük dü dimi..ben 37 giyiyorum tam oluyo büyük olmuyo..

Uymadı canım ya yoksa hic kacirmazdim
Benim ayaklar minyatür sayılır :)
Senden almıştım ya incimiydi çiçekli babet onlar çok büyük olmuştu da sen geri almıştın.. Acaba kaç cm yazıyor mu?

Senden almıştım ya incimiydi çiçekli babet onlar çok büyük olmuştu da sen geri almıştın.. Acaba kaç cm yazıyor mu?

canım evet onlar banada büyük oluyordu..38 numaraydılar..bi bakayım yazıyormu kaç cm. olduğu

canım yazmıyoda dıştan ölçtüm ben 25 cm. içi daha küçüktür mutlaka senin ayaklar kaç cm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…