Orta yüz germe ameliyatı

Benimde amaliyatim bugün 1 hafta oldu ben Zekeriya beyden cok memnun kaldim ve kesileri cok güzel yapmis😊😊

Yaklaşık bir hafta önce orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,orta yüz germe,kantopeksi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım dedim.
merhaba
son durumunuz nasıl şimdi, memnunmusunuz hocanızdan ?. amelyat ücreti nekadar yaptırdınız acaba? hocanın tam isim soyisim yazabilirmisiniz. takip etmek bakmak isterim...

Bende aynen benim gibi yeni gelip bu yazilanlardan korkmamalari icin yeni ameliyat geciren biri olarak tecrubelerimi aktarmak istedim. Herkesin yapisi bir degil ve sizinki uzun zaman once olmus. Resmini gorunce gercekten uzuldum. Umarim kisa surede atlatirsiniz. 🙏

Merhaba, rica etsem benimle de paylaşır mısınız, yıllar önce bu site sayesinde göğüs küçültme yapıp çok kişi ile paylaşmıştım, daha önce yazAn kişiler çok ağrı oldu, göremedik vs yazmışlar, benimde vucudum kuvvetlidir umarım bu sefer de rahat atlatırım

Merhaba, rica etsem benimle de paylaşır mısınız, yıllar önce bu site sayesinde göğüs küçültme yapıp çok kişi ile paylaşmıştım, daha önce yazAn kişiler çok ağrı oldu, göremedik vs yazmışlar, benimde vucudum kuvvetlidir umarım bu sefer de rahat atlatırım

Ben 5 kasımda dr Zekeriya Kul a orta yüz germe şakak germe ve meme küçültme ameliyatı oldum. Bugün 14. Günüm ve tüm işlemler çok iyi ilerliyor. Kendisi Güler yüzlü ilgili motivasyonu çok güçlü bir dr. Ben izmirde yaşıyorum iki defa istanbula gittim ön görüşme ve ameliyat İÇİN. Ben acı eşiği yüksek biriyim belki bu yüzden yaptırdığım kombin ameliyatlardan pek bir ağrı hissetmedim. Gözlerim biraz ağrıdı onu da Ağrı kesicilerle hallettim 3. Gün Azaldı ağrım 4. Gün bişey kalmadı. Meme ağrım hiç olmadı. Şuan şakaklarımda uyuşukluk ve şişlik var fakat abartı değil. Çıkıyorum geziyorum hatta şimdi eğlenceye gideceğim😄 net sonuç 2 aya kadar belli olacak. instagramda ... takip ediyordum güzel estetik paylaşımlarından cesaret buldum Ve Zekeriya beyle tanışmama vesile olduğu İÇİN .. hanıma teşekkür ederim. Hiç korkulacak bişey yok inanın 1 hafta zaten anestezi sürekli uyku hali yapıyor. Özelden mesaj atarsanız fotolarımı paylaşırım😊

Geçmiş olsun. O kadar çok yorum var ki size de sorayım. Şakak germe de acaba iple kafatasına sabitleme mi yapıyor Zekeriya bey. Bana da fotoğraf gönderirseniz sevinirim.

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Merhaba Goddess. Derin plan yüz germe yapılıyorsa ödem 20 günde inmez iniyorsa derin plan değildir büyük ihtimalle . Ayrıca bu ameliyatlar en az 5-6 saat sürüyor. 9 saat süren var. Sadece şakak germe gibi basit bi operasyon bile 1-2 saat sürer. Günde 9 ameliyat yapan doktor hiç duymadım. İlginç geldi. kusura bakmayın burada bu doktorun

X