Orta yüz germe ameliyatı

Benim tecrübem cok degisik 3 kisi gittik ücümüzüde revizyon olmanin sart oldugu bi duruma soktu ve burdanda saysmsdigim kadar kisi sikayetlerini anlatti. Siz okadar memnusaniz ne güzel sizin icin ama anlattiklsriniz hic gercekci gelmiyor. Bundan 3-4 Ay önce doktorun calisani arti estetikyolculuguda size cok benzer sekilde övmüslerdi. Kulaklsrinizi koyun ozaman öncesi sonrasi tarihle bizde zekeriya beyin güzel islerini görelim. Bende yüzümü göstermek istemedim ama kesi izlerini psylsstim.
Benim anlamadığım sayamadıgınız kadar çok insan sıkayetleri size neden özel olarak iletiyor? Bir yerde burda memnun olduklarını yazıp özelden revizyon yapıcaklarını yazıyorlar demissiniz neden? Soyleyin biz de bilelim ne tür şikayetler neden açıktan memnun da özelden sikayetci olduklarını yazıyorlar

Benim anlamadığım sayamadıgınız kadar çok insan sıkayetleri size neden özel olarak iletiyor? Bir yerde burda memnun olduklarını yazıp özelden revizyon yapıcaklarını yazıyorlar demissiniz neden? Soyleyin biz de bilelim ne tür şikayetler neden açıktan memnun da özelden sikayetci olduklarını yazıyorlar
Onu bende anlamadim. Mesela en cok olan sorun dikis izleri, kulak memesinin yanlis dikilmesi ve asimetrie. Yazan herkes burda doktoru övmüyor onuda söyliyim ama aralsrinda Dr kulun reklamini yapanlarda var Ben burda artik aktiv olmayacigim zaten zamaninda tecrübemi anlatmak ve ameliyat olmak isteyenlere yardimci olsun diye girmistim
Geçmiş olsun. Malpraktis davası açabilirsiniz.
sagolun 💗 ama yurttisinda yasadigim icin biraz zor

Onu bende anlamadim. Mesela en cok olan sorun dikis izleri, kulak memesinin yanlis dikilmesi ve asimetrie. Yazan herkes burda doktoru övmüyor onuda söyliyim ama aralsrinda Dr kulun reklamini yapanlarda var Ben burda artik aktiv olmayacigim zaten zamaninda tecrübemi anlatmak ve ameliyat olmak isteyenlere yardimci olsun diye girmistim

sagolun 💗 ama yurttisinda yasadigim icin biraz zor
Keşke acma sansınız olsaydı

Biraz onyargili olmuyormusunuz? Ben sizin yazdiklarinizi hic sorgulamadim fakat siz beni durust olmamakla sucluyorsunuz. Inanin soz ettiginiz siteleri daha once duymadim bile. Bende ayni sekilde sizi Zekeriya hocayi karalamakla suclayabilirdim. Ama ben insanlarin once durustlugune guvenmek isterim. Ben bir cerrahda 2 sey onemserim 1.ncisi tecrube 2.nciside hastalariyla empati kurabilmesi. Bunlarin her ikisinide Zekeriya hoca’da gordum. Eger gormeseydim inanin son dakikada bile ameliyatimi iptal ederdim. Sizin ablanizin gecen sene revizyon yaptirmak istedigine gore sizin ameliyatlariniz uzun zaman once gerceklesmis. Eger bir doktor gunde 9 ameliyat yapabiliyorsa o zamandan bu yana benim icin yeterince tecrube edinmis demektir. Resimlerime gelince kimseyle paylasmak zorunda degilim. Ancak benim gibi ameliyatdan korkan birkac arkadasi rahatlatmak icin paylastim. Durumunuza gercekten uzuldum ama lutfen herkesin tecrubesinin kendinizinki gibi olabilecegini dusunmeyin.
Merhaba Goddess. Derin plan yüz germe yapılıyorsa ödem 20 günde inmez iniyorsa derin plan değildir büyük ihtimalle . Ayrıca bu ameliyatlar en az 5-6 saat sürüyor. 9 saat süren var. Sadece şakak germe gibi basit bi operasyon bile 1-2 saat sürer. Günde 9 ameliyat yapan doktor hiç duymadım. İlginç geldi. kusura bakmayın burada bu doktorun reklamı çok yapıldı. İhtiyatla yaklaşıyorum o yüzden.

Merhaba Goddess. Derin plan yüz germe yapılıyorsa ödem 20 günde inmez iniyorsa derin plan değildir büyük ihtimalle . Ayrıca bu ameliyatlar en az 5-6 saat sürüyor. 9 saat süren var. Sadece şakak germe gibi basit bi operasyon bile 1-2 saat sürer. Günde 9 ameliyat yapan doktor hiç duymadım. İlginç geldi. kusura bakmayın burada bu doktorun reklamı çok yapıldı. İhtiyatla yaklaşıyorum o yüzden.

Selam Naz70.. Ben odemimin tamamen indigini soylemedim hic. Halen devam ediyor, fakat cogu gitmis durumda ve 3.ncu haftadan sonra daha bir hizli iylesme goruyorum. Ayrica ameliyatimin kaac saat surdugunude hic soylemedim. Sanirim bir baskasinin mesajlariyla karistirdiniz. Benim ameliyatim 5.5 saat surdu.
Gunde ameliyat sayisina gelince ben hastane personelinin soyledigini belirttim. Bilemiyorum belkide ameliyatlarin cogunu Zekeriya hoca yaptigini o sekilde belirtmek istedi.
Kuskuyla yaklasmanizi anliyorum ancak ben basimdan gecenleri anlattim.

Aynen! Bende size kisa günde 9 ameliyat yapan Doktor icin bi feedback birakiyim buraya. Gecen hafta kulaklarimi düzeltme ameliyat i gerceklesti Doktor ameliyat tan sonra sizin deep plane oladiginiz düsünmüstüm simdi eminim dedi deri yalnica üstten cekildigi icin kulak memeleri düsük kalmislar ve bu yüzden yara izleri büyüme yapmis yani deri cekim yapmis umarim dogru anlatabiliyorumdur. Neyse benim icin bu gercekten Yeni bi baslangic oldu bir sene nekadar zor gecti anlatamam. Umarim hicbiriniz böyle sorunlarla karsilasmazsiniz ve lütfen arkadaslar cok iyi düsünün ve arastirin ameliyat olmadan.

5683AD5E-7900-4D59-BA60-F979E0E1FE64.jpeg

Ilk önce lazer ile denendi izler hatta biraz düzeldi ama kulak memeleri cok fazla uzun cekilmis ve deriye dikilmis oldugu icin komplett düzeltmek gerek dendi bende son sans yaptirdim sükür artik kafami Saga sola cevirebiliyorum önceden hep bisey kpucakmis gibi bi cekim vardi hertarafa robot gibi dönüyordum araba kullanirken cok fenaydi Simdi rahat hareket edebiliyiorum

Ilk önce lazer ile denendi izler hatta biraz düzeldi ama kulak memeleri cok fazla uzun cekilmis ve deriye dikilmis oldugu icin komplett düzeltmek gerek dendi bende son sans yaptirdim sükür artik kafami Saga sola cevirebiliyorum önceden hep bisey kpucakmis gibi bi cekim vardi hertarafa robot gibi dönüyordum araba kullanirken cok fenaydi Simdi rahat hareket edebiliyiorum
Çok zor bir süreçmiş gerçekten, okurken empati yapıyorum ben yaşıyor gibiyim. Umarım tüm yarattığı sıkıntılardan kurtulursunuz tamamen

Aynen! Bende size kisa günde 9 ameliyat yapan Doktor icin bi feedback birakiyim buraya. Gecen hafta kulaklarimi düzeltme ameliyat i gerceklesti Doktor ameliyat tan sonra sizin deep plane oladiginiz düsünmüstüm simdi eminim dedi deri yalnica üstten cekildigi icin kulak memeleri düsük kalmislar ve bu yüzden yara izleri büyüme yapmis yani deri cekim yapmis umarim dogru anlatabiliyorumdur. Neyse benim icin bu gercekten Yeni bi baslangic oldu bir sene nekadar zor gecti anlatamam. Umarim hicbiriniz böyle sorunlarla karsilasmazsiniz ve lütfen arkadaslar cok iyi düsünün ve arastirin ameliyat olmadan.
Çok geçmiş olsun sarıpembe.inşaallah herşey düzelir mutlu eder sonuç seni. Günde 9 ameliyat gibi trajikomik yazılanlara inanacak kadar aptal değiliz. Malesef böyle şeyler yazarken kendi akıllarını baz alıyorlar bizimde inanmamızı bekliyorlar

Çok geçmiş olsun sarıpembe.inşaallah herşey düzelir mutlu eder sonuç seni. Günde 9 ameliyat gibi trajikomik yazılanlara inanacak kadar aptal değiliz. Malesef böyle şeyler yazarken kendi akıllarını baz alıyorlar bizimde inanmamızı bekliyorlar
Aynen öyle ama buraya Yeni gelmis durumu bilmeyen arkadaslarda var onlarinda bilgisi olsun. Cok sagol 💗

Sanirim ben yanlis aktarmis olabilirim. Hastanedeki ameliyat gunlerini kayit tutan personelin soyledigi “eger 10 ameliyat oluyorsa 9’unu Zekeriya hoca yapiyor”dedi. Belkide haftalik sayisini demek istedi ve ben yanlis aktardim. Haftalik olsa bile 1-2 senede oldukca tecrube edinilir. Onunla kalmayip bir hafta once kendi arkadasinin Zekeriya hoca ile basarili bir burun ameliyati gecirdigini soyledi. Ameliyatdan korktugumu anlayip beni rahatlatmak istemisti.
Iyiki yazilanlari dikkate almayip ameliyat olmusum.
Buradan ameliyat sirasi bekleyen birkac arkadaslada resimlerimi paylastim. Yazdiklarimi komik trajik gorenler varsa kendileri bilirler ve inanmak zorunda degiller. Sadece basimdan gecenleri anlattim.

Aynen öyle ama buraya Yeni gelmis durumu bilmeyen arkadaslarda var onlarinda bilgisi olsun. Cok sagol 💗
Bende aynen benim gibi yeni gelip bu yazilanlardan korkmamalari icin yeni ameliyat geciren biri olarak tecrubelerimi aktarmak istedim. Herkesin yapisi bir degil ve sizinki uzun zaman once olmus. Resmini gorunce gercekten uzuldum. Umarim kisa surede atlatirsiniz. 🙏

Sanirim ben yanlis aktarmis olabilirim. Hastanedeki ameliyat gunlerini kayit tutan personelin soyledigi “eger 10 ameliyat oluyorsa 9’unu Zekeriya hoca yapiyor”dedi. Belkide haftalik sayisini demek istedi ve ben yanlis aktardim. Haftalik olsa bile 1-2 senede oldukca tecrube edinilir. Onunla kalmayip bir hafta once kendi arkadasinin Zekeriya hoca ile basarili bir burun ameliyati gecirdigini soyledi. Ameliyatdan korktugumu anlayip beni rahatlatmak istemisti.
Iyiki yazilanlari dikkate almayip ameliyat olmusum.
Buradan ameliyat sirasi bekleyen birkac arkadaslada resimlerimi paylastim. Yazdiklarimi komik trajik gorenler varsa kendileri bilirler ve inanmak zorunda degiller. Sadece basimdan gecenleri anlattim.
Evet resimlerini benimle de paylaştın Allah razı olsun.

Merhaba. Bir ay sonra Zekeriya Kula full face ameliyat için günümü bekliyorum. Çok tedirgin hissediyorum. Rica etsem resimlerinizi paylaşabilir misiniz

X