Orta yüz germe ameliyatı

9 gün sonra 2 ay olucak bu hafta kontrole gittim hocamızda sürecın ıyı gıttıgını söyledi her gecen gün yuzum oturuyor ve cok mutluyum ben orta yuz hatttımdan 4 senedır cok mutsuzdum keske daha once yaptırsaymısım yüzüm tamamen degıstı nazobial dolgu ve orta yüz dolgusu yaptırmayı dusunuyordum ama ıkısınede gerek kalmadı (benim sag ve sol yanagım birbirinden farklı duruyordu oda duzeldı) Zekeriya hocam orta yuz hattımın boyle kalıcagını söyledi:) bu benı daha da mutlu ettı gercekten her gecen gun ıyıkı Zekeriya hocaya olmusum dıyorum

Geçmiş olsun. Ben de çok yeni ameliyat oldum. Alt yüz ve şakak germe bir de dudak kaldırma. Aynı süreçlerden geçtim. 1 hafta kadar oldu. Doktorumun yaklaşımından memnunum. Fakat benim yüzüm genel anlamda çok şiş. Koca kafa dolaşıyorum ve gözlerim de şu anda çok çekik duruyor. İfadem tamamen değişti. Umarım bu şişler bir an önce iner 🙏 Sizin gözlerin altında ve kenarlarda da dikiş var mı ve çok çekik mi duruyor?
Siz de mi Zekeriya hocaya ameliyat oldunuz? Özelden resim ve bilgi paylaşır mısınız?

Çok geçmiş olsun bende alt yüz ve şakak germe istiyorum ameliyat kaç saat sürdü ameliyat sonrası çok ağrınız oldumu ve ne kadar ücret ödediniz

Yaklaşık bir hafta önce Zekeriya hocama orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,orta yüz germe,kantopeksi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım

Songuloz bütün sürecnizi okudum çok güzel anlatmışsınız ben de zekeriya beye 10 nisanda muayne için gidicem , temmuzda ameliyat düşünüyorum şakak germe veya orta yüz düşünüyorum, bana özelden foto atabilir misiniz? Çoook merak ediyorum
Teşekkür ederim

öze
Songuloz bütün sürecnizi okudum çok güzel anlatmışsınız ben de zekeriya beye 10 nisanda muayne için gidicem , temmuzda ameliyat düşünüyorum şakak germe veya orta yüz düşünüyorum, bana özelden foto atabilir misiniz? Çoook merak

Songuloz bütün sürecnizi okudum çok güzel anlatmışsınız ben de zekeriya beye 10 nisanda muayne için gidicem , temmuzda ameliyat düşünüyorum şakak germe veya orta yüz düşünüyorum, bana özelden foto atabilir misiniz? Çoook merak ediyorum
Teşekkür ederim
çok doğru bir karar vermişsiniz ben her geçen gün iyiki Zekeriya hoca diyorum özelden yazdım

öze

çok doğru bir karar vermişsiniz ben her geçen gün iyiki Zekeriya hoca diyorum özelden yazdım
Ben 3-4 aydır doktor araştırıyorum, tayfun türkaslan, fatih dağdelen ve dün ufuk askeroğluna(200tl muayne ücreti ile) muayne oldum, ayaküstü çok yüzeysel bilgi veriyorlar, tayfun bey pek cümle kuramadı ne yapılacağını anlatamadı, fiyatı veren asistanı mesleğimi sorduktan sonra şu fiyat dedi o anda karar vermiş gbi hiç profesyonel gelmedi, fatih dağdelende hoşuma gitmedi teknik olarak tam ne ve nasıl yapıyosunuz diye sordum çok genel konuştu fiyatı da euroya endekslemişmiş..olumsuz yorumları çoktu zaten o da kafama yatmadı, ve dün ufuk bey saolsun bi zahmet konuşuyo, kaşınız da düşük onu da askılamamız gerek dedi fatih bey kaşınıza gerek yok demişti halbuki...ayrıca onun olumsuz yorumları da çok...ben doğru düzgün makyaj yapmıyorım, çok doğal bi görüntü istiyorum, kafam çok karışık, zekeriya beyin videolarını gördüm, ilginç bi şekilde olumsuz yorumu olmaması çok şaşırttı:), doktordan yana bütün umudumu kaybetmiştim, ama tabi muayneden sonra ne düşünürüm bilmiyorum:) yanş çok ilginç tamamen ticarehane mantığı var çoğu doktorda, parası neyse ödiycez ama doğru doktor bulunmuyor:KK43: zekeriya beyden umutlanmak istiyorum. Durum bu..uzun anlattım:))

Merhabalar
Bende temmuz ayında ameliyatımı dr zekeriya kul a olacagım . Orta yüz germe - alt üst göz kapagı ve şakak germe yapılacak .Ameliyat olan arkadasların deneyimlerini heycanla okudum . Okumaya devam edeceğim . Umarım benimde güzel sonuclarımı deneyimlerimi burdan paylasacagım 🥰
Bu 3 işlem için verdikleri ücreti yazabilir misiniz? Ben de 10 nisanda muayne olucam temmuzda ameliyat istiyorum

Merhaba, en az 2 hafta izin almalısınız. Sonraki zamanlarda çıkarsınız dışarı fakat yüz çok şiş olduğu için sizin bir operasyon geçirdiğinizi herkes anlar. Benim 2 hafta oldu hala tuhaf görünüyorum. Yüzün oturması 2-3 ay’ı buluyormuş. Sabırla bekliyorum

benim de randevum mayis ayinda detaylari yazacagim, cunku burada cogunluk her nedense bir havalar bir havalar, on kere sorulmus " arkadasim kaca anlastiniz" diye soruluyor, ama lutfedip cevap veren yok, tam tersi bir de, ayyyy yook veremem, ayy herkese farkli verilir..falan filan....nedir bu arkadasim, soyleyeceksin ki bizler doktorlarin onunde kuvvetli duralim, paramizi almaya odakli doktorlarin karsisinda tekyurek ,israrci, bilgili, kulyutmaz..gorunmemiz gerekirken biz birbirimize destek olmuyoruz sonrasi doktorlar da ya fahis fiyat cekiyor ya da ameliyat sonrasi hooop yok oluyorlar, halbuki soyle olsa:

bak doktorcum ben biliyorum sen bu ameliyata ayse hanima 20 demissin bana daha yuksek soylemezsin...demek varken biz doktor karssinda kurbanlik koyun gibi kaderimize razil gelip cekecegi fiyata razi oluyoiruz,

neyse benim ne demek istedigimi anladiniz ,kisaca herkes fiyati korkmadan paylassin;

alin iste ben soyluyorum:

zekeriya hoca ile 21 bine anlastim..eee ne oldu al soyledim ne olacaksa olsun, devlet sirri gibi gibi saklayanlara da ornek olmak dilegiyle herkese guzel gunler diliyorum.

haaa bu arada o kadar cok fiyat aldim ki 90 bin cekenler de oldu lutfen dikkatli olun israrci olun hemen atlamayin..ne bu yaaa sanki para basiyoruz neredeyse ev fiyatin estetik fiyati oduyoruz bak sinirlendim..neyse hoscakalin.

benim de randevum mayis ayinda detaylari yazacagim, cunku burada cogunluk her nedense bir havalar bir havalar, on kere sorulmus " arkadasim kaca anlastiniz" diye soruluyor, ama lutfedip cevap veren yok, tam tersi bir de, ayyyy yook veremem, ayy herkese farkli verilir..falan filan....nedir bu arkadasim, soyleyeceksin ki bizler doktorlarin onunde kuvvetli duralim, paramizi almaya odakli doktorlarin karsisinda tekyurek ,israrci, bilgili, kulyutmaz..gorunmemiz gerekirken biz birbirimize destek olmuyoruz sonrasi doktorlar da ya fahis fiyat cekiyor ya da ameliyat sonrasi hooop yok oluyorlar, halbuki soyle olsa:

bak doktorcum ben biliyorum sen bu ameliyata ayse hanima 20 demissin bana daha yuksek soylemezsin...demek varken biz doktor karssinda kurbanlik koyun gibi kaderimize razil gelip cekecegi fiyata razi oluyoiruz,

neyse benim ne demek istedigimi anladiniz ,kisaca herkes fiyati korkmadan paylassin;

zekeriya hoca ile 21 bine anlastim..eee ne oldu al soyledim ne olacaksa olsun, devlet sirri gibi gibi saklayanlara da ornek olmak dilegiyle herkese guzel gunler diliyorum.

haaa bu arada o kadar cok fiyat aldim ki 90 bin cekenler de oldu lutfen dikkatli olun israrci olun hemen atlamayin..ne bu yaaa sanki para basiyoruz neredeyse ev fiyatin estetik fiyati oduyoruz bak sinirlendim..neyse hoscakalin.

Bu fiyatin icinde hangi islemler var acaba.

Ben 3-4 aydır doktor araştırıyorum, tayfun türkaslan, fatih dağdelen ve dün ufuk askeroğluna(200tl muayne ücreti ile) muayne oldum, ayaküstü çok yüzeysel bilgi veriyorlar, tayfun bey pek cümle kuramadı ne yapılacağını anlatamadı, fiyatı veren asistanı mesleğimi sorduktan sonra şu fiyat dedi o anda karar vermiş gbi hiç profesyonel gelmedi, fatih dağdelende hoşuma gitmedi teknik olarak tam ne ve nasıl yapıyosunuz diye sordum çok genel konuştu fiyatı da euroya endekslemişmiş..olumsuz yorumları çoktu zaten o da kafama yatmadı, ve dün ufuk bey saolsun bi zahmet konuşuyo, kaşınız da düşük onu da askılamamız gerek dedi fatih bey kaşınıza gerek yok demişti halbuki...ayrıca onun olumsuz yorumları da çok...ben doğru düzgün makyaj yapmıyorım, çok doğal bi görüntü istiyorum, kafam çok karışık, zekeriya beyin videolarını gördüm, ilginç bi şekilde olumsuz yorumu olmaması çok şaşırttı:), doktordan yana bütün umudumu kaybetmiştim, ama tabi muayneden sonra ne düşünürüm bilmiyorum:) yanş çok ilginç tamamen ticarehane mantığı var çoğu doktorda, parası neyse ödiycez ama doğru doktor bulunmuyor:KK43: zekeriya beyden umutlanmak istiyorum. Durum bu..uzun anlattım:))
Aynen parasi neyse verecegizde dogru doktor nerde orasi mechul birazda sans isi sanirim. Kimi insan bazi doktordan cok memnun bwzisi memnun degil. Bende uzun zamandir arastiriyorum bende zekeriya bey ve iki doktor arasindayim suan ama zekeriya bey hakkinda hic olumsuz yorum yok gercekten

Kesinlikle haklısınız:))) ben nisanda muayneden sonra ne dediğini, istediği fiyatı vs. yazıcam sizin mayıs randevunuza da fikir olur hem , kesinlikle destek olmalıyız birbirimize.. bi de zaten doğru bilgi peşinde koşmasak buralarda neden ufak bir bilgi peşinde koşalım.. ben 3 doktora gittim zekeriya bey 4. olacak gerçekten ticarete dönmüş, yüzümü emanet edicem elbette doğru fiyata doğru doktora yaptırmak istiyorum.. onlarca yorum okudum burda başka forumlarda, şikayet.com da bir sürü kişi ameliyattan sonra doktor hiç ilgilenmedi demiş, o kadar para verip yanlış işlemle ortada kalmak var, doktorlar malesef muaynede başka ameliyattan sonra başka davranabiliyorlar, o yüzden tecrübe etmiş birinin verdiği bilgiler iyileşme süreci foto vs çok çok önemli..

X