Ortada kalan bebek

Zorla çalıştırılanlar vardır ama istisnadır dedim. Bir kaç link bırakayım, onlarda farklo bir şey söylemiyor.
benim tanıdığım birebir bildiğim ya da etrafta duyduğum gördüğüm hiç bir kons zorla çalışmıyor...ha kafaları normal değil ama hepsi kolay para diye isteyerek çalışıyor. benim de var kons'la ilişkisi olan bildiğim kişiler. (ankara ortamı bu kons'ların 1i rus 1i türk)

hani diyelim ki zorla çalışanları belki evde kapalı tutuyorlar öyle etrafa sağa sola bırakmıyorlar o yüzden sokağa filan çıkamıyor, ilişkisi vs olamıyor, o yüzden de bize denk gelmedi

e bu kız rahat rahat çıkabildiğine göre zorla tepesine çöken yok demek

Benim çocuklarımın babası polisti. Fuhuş yapan bir kadın varmış. Çocukta evde bu esnada. Neyse şikayet üzerine gidiyorlardı. Kadın bir sorun yok deyip gönderiyormuş. En son yine bir şikayette gitmişler çocuk bacaklarına sarılıp kurtarın beni demiş de öyle işlem yapılmış. Umarım dediğiniz gibidir
ya ben son yıllarda ne oluyor çok bilmiyorum ama eskiden mesela kadın vesikalı seks işçisi olmadıkça devlet el filan koymuyordu
kons olmak yasadışı değil arkadaşlar içkili ortamda çalışan hiç bir garson da çocuk yapmasın o zaman :KK70:
şimdi biz kons diyoruz da legal anlamda konsluk diye bir meslek yok ki...kadın şayet orda çalışıyor görünüyorsa en fazla müzikholde çalışıyor görünüyor. so what?

devlet için ya vesikalı veya en azından kaydı olan (hakkında fuhuştan işlem yapılmış) fuhuş yapan kişi var
ya da diğer meslekler

diğer mesleklerden hiçbiri benim bildiğim çocuğun alınması için kendi başına sebep teşkil etmiyor.

ay teşekkürler ya
konunun başından beridir onu düşünüyorum

bu kadının para ihtiyacı olmasa neden iş baksın bu kadar paraya ihtiyacı vardı, nasıl oluyor da günlerce bebek bakıyor herşeylerini satın alıyor vs...üstelik baktığı işi oyun ablalığı
demek 30 yaşında oyun ablalığı yapacaktı! demek bir vasfı da yok. 30 yaşında bu işi yapan da görmedim yani
hobi olsun diye mi iş bakıyordu medem parası vardı?
iş bakıyor olmasa bu ilanı göremeyecekti ya -bu nedenle uydurmuş sanki.
Bence kız bebek istiyorum diye foruma dadanan üye bu. Rapor ettim bakalım bekliyorum.

benim tanıdığım birebir bildiğim ya da etrafta duyduğum gördüğüm hiç bir kons zorla çalışmıyor...ha kafaları normal değil ama hepsi kolay para diye isteyerek çalışıyor. benim de var kons'la ilişkisi olan bildiğim kişiler. (ankara ortamı bu kons'ların 1i rus 1i türk)

hani diyelim ki zorla çalışanları belki evde kapalı tutuyorlar öyle etrafa sağa sola bırakmıyorlar o yüzden sokağa filan çıkamıyor, ilişkisi vs olamıyor, o yüzden de bize denk gelmedi

e bu kız rahat rahat çıkabildiğine göre zorla tepesine çöken yok demek
Evet kuzum eşimde böyle dedi. Pavyon kültürüne ters dedi. O kadın adamla oturacak, sohbet edecek, karşılıklı içki içecek, oyun havası oynayacak. Bunu da isteksiz yapması pek mümkün değil. Mekan sahipleri de modu düşük, ağlak kadın istemezmiş.
Geneleve zorla düştü, zorla fuhuş yaptırılıyorum diyen bir kadına inanırım ama pavyonda zorla tutuluyorum diyen pek inandırıcı değil. Vardır ama muhakkak. Kuytu köşe, kötü yerlerde.

oyyy
öyle bir üye mi vardı
ay bilmiyorum Katip yani pavyondaki kızların hiçbirinde kafa normal değil
ama bu konu sahibi hanımefendi de çok normal değil sanki
Kadın çıldırdı çocuk da çocuk diye. Burda evlilik dışı hamilelik kürtaj konularına yazıyordu istemiyorsan doğur bana ver diye. Kaç defa atıldı öyle.

Evet kuzum eşimde böyle dedi. Pavyon kültürüne ters dedi. O kadın adamla oturacak, sohbet edecek, karşılıklı içki içecek, oyun havası oynayacak. Bunu da isteksiz yapması pek mümkün değil. Mekan sahipleri de modu düşük, ağlak kadın istemezmiş.
Geneleve zorla düştü, zorla fuhuş yaptırılıyorum diyen bir kadına inanırım ama pavyonda zorla tutuluyorum diyen pek inandırıcı değil. Vardır ama muhakkak. Kuytu köşe, kötü yerlerde.
oturak aleminin ana vatanından gelen bir insan olarak
biliyorum ki anadoluda genelev ruhsatı filan olmayan ama bildiğin genelev gibi çalışan yerler var mış
duyuyoruz danayı tarlayı satıp giden dayıları sonra onları hastalık kapan eşlerini. bir sürü böyle hikaye biliyorum ben. çünkü ailem köylü :KK70: ha bir de bizim köy etrafın en mazbut normal ortamı daha etraftan neler duyuyoruz....

fakat pavyonun olayı fuhuş değildir -fuhuş oradan sonrasındaki başka bir olaydır.
pavyonun olayı müşteriyi yolmaktır
zorla çalışan kız nasıl müşteri yolacak yahu!

ha bir de günlük hayatlarında da genel olarak arsızlar yani...yırtık arsız tipler. belki merhamet uyandırmak vicdan yaptırmak için yalan atıyordur kimisi bilmiyorum.

eski nesilde daha farklıydı
ben ankaraya ilk geldiğimde görevli olduğum seçim sandığının yarısı pavyon kadınıydı (e çünkü mahalle orası işte dedim ya)
onlar mesela yanlarında bazı ağır abiler olmadan sandığa bile gelemiyorlardı ve ikametleri de pavyonların olduğu yerlerde idi -kimseyle de konuşmazlardı günlük hayatta. sokakta iletişim kurmazlardı gündüz.

ama şimdiki 20li yaşlar nesli rezidanslarda oturuyor gece fiks onları alıp bırakan söförleri var, istedikleri gibi de çıkıyorlar iş harici.

o bebeğin sizde kalması hayaliniz var gibi unutun bunu annesi vermez sadece bunu kullanıyor farketmiş düşkünlüğünüzü

Ben ücret almıyorum hiç değilse parasını daha erken biriktirip evini hemen tutar yanınada yatılı bakıcı alır bebek gözünün önünde büyür
Hanımefendi siz hayır kurumu değilsiniz ne demek elin bebeğine bakmak. O çocuk için yapılacak tek şey sosyal hizmetlere teslim etmek. Sürekli annesi para biriktirip düzen kurmaya çalışıyor deyip duruyorsunuz da acaba o sözde annenin ne şekilde para biriktirdiğini biliyor musunuz.

Çocuğun kimliği elinizde mi? Anası bıraktı gitti artık ben büyüteceğim diye karar verilebiliyor mu öyle? Yarın bir gün hasta olsa nasıl muayene ettireceksiniz? Saçma saçma işler yapmayın. Evlat sahibi olmak istiyorsanız yasal başvuruları yapın gerekli yerlere.

Arada yazan oldu mu bilmiyorum ama bebeği bırakan bu kadın olmasın? Sanki can ciğer dostu gibi kadını savunuyor çünkü bebeği bırakmıyor hayatını düzene sokmaya çalışıyor falan. Daha önce de gördük kendi yaşadığı olayı başkasınınmış gibi anlatanı malum

Yok arkadaşlar ne genel de ne pavyonda zorla çalışma diye bir şey kalmadı. Sektör cezbedici hale geldi 🤪Twitter only
Fans sosyal medyalar eskort kaynıyor elini sallasan çarpıyor Bi tanesine kim niye zorla çalıştırsın. Netflix te pavyon diye Bi belgesel(!) var orda da bu işi ne kadar aşkla yaptıklarını anlatıyorlar.
Valla konu sahibi o kız bebeği isteyen üye de olabilir bebeğin annesi de olabilir veya başka bir şey var altında ama kesinlikle normal değil konusu yorumları.

Bakın anne ev tutmaya düzen kurmaya çalışıyor onu anliyorum bebeği için de zaten surekli endişeli hatta bizi biktiracak raddede endişeli bize dediği şey düzenini Kur'an'a kadar bakın en kısa sürede alacagim yani ortada bir terk etme durumu yok kız kendini toplayınca zaten alacak çocuğunu ama benim aklım hep bebekte
Konu içeriğiniz annenin sizi devamlı rahatsız etmesi video istemesi ,aklının bebekte kalması .

Konu devamında video istiyorum bakan kadından ,aklım bebek de .

Cidden burada ki bu tarz konular sinir sistemini bozar .

Ben bebeğe ayrı üzüldüm annesine ayrı üzüldüm. İnsanları yargılamayın nasıl para kazandığını biliyor musun falan diye. Çocuk esirgeme falan diyen arkadaşlar var hiç gidip gördünüz mü merak ediyorum gönüllülük projesinde gitmiştim sıra sıra yatirmislar altları pişik olmuş hepsinin. 3 aylık 6 aylık bebek ağlamaz mı? Bunlar anlamıyordu çünkü bebek ağladığında ilgi bekler ilgi göremeyince onuda kesiyorlar. Çok acı bir durum. Sosyal devlet değiliz ki sahip çıksın devlet. Normal bir işte de çalışsa 1 aylık bebek kim bakacak ailesi yok mu çalışmasa parasını kim vericek iki ucu değnek resmen çok üzüldüm.

Kalbimde bir şeyler çıt etti sanki. Yenidoğan bebek anne göğsünden ayrılmak istemez ki. Yazık yavrum bir orada bir burada… çok çok üzüldüm. Sadece iyi dileklerimi yazmak istedim…

Merhaba yeni üye oldum sizin görüşlerinizi almak için bundan 10 gün önce sarı sitelerden oyun ablaligi gibi part time iş bulmak için arayış yaparken 1 aylık bir bebeğe part time bakıcı ilanına rastladım başta biraz tuhaf geldi ilan danisman şirket aracılığı ile koyulmuştu neyse şirketi aradım ilanın sahibine yani anneye benim bilgilerimi verdi sonrasında telefonum çaldı telefonda bir kız ağlayarak abla bebek sende kalabilir mi dedi neye ugradigimizi şaşırdık o gün havanın da serin olması ve akşam saatleri olmasından dolayı getir üşütme dedik birşeyler olduğunu anladik aradan yarım saat geçti kız geldi ağlayarak tanımadan etmeden bebeği teslim etti kız daha 20 sinde evlenip ayrılmış mahkemeleri suruyor şuan bir clupta çalışıyor kons olarak bebek 4 gün bende kaldı a dan Z ye herseyini aldık çünkü hicbirseyi yoktu kizada elimizde olan
Oyun ablası olarak iş ararken birden bebek bakımına hata bebeğin tüm eksiklerini alma kısımına nasıl geçtiniz onu anlamadın. Milletin bebeğini niye evinize alıyorsunuz üstüne birde masraf edip bebek eşyaları alıyorsunuz siz?
Çok saçma bir konu.

Ben bebeğe ayrı üzüldüm annesine ayrı üzüldüm. İnsanları yargılamayın nasıl para kazandığını biliyor musun falan diye. Çocuk esirgeme falan diyen arkadaşlar var hiç gidip gördünüz mü merak ediyorum gönüllülük projesinde gitmiştim sıra sıra yatirmislar altları pişik olmuş hepsinin. 3 aylık 6 aylık bebek ağlamaz mı? Bunlar anlamıyordu çünkü bebek ağladığında ilgi bekler ilgi göremeyince onuda kesiyorlar. Çok acı bir durum. Sosyal devlet değiliz ki sahip çıksın devlet. Normal bir işte de çalışsa 1 aylık bebek kim bakacak ailesi yok mu çalışmasa parasını kim vericek iki ucu değnek resmen çok üzüldüm.
Allah aşkına nerde gördünüz şimdi yurt bile kalmadı sevgi evlerinde kalıyor çocuklar kaç sene öncesini anlatıyorsunuz? Gittiniz çocukların açıp poposuna mı baktınız. Şimdi sevgi evlerinde 5 6 çocuk kalıyor. Tabi ki anne sevgisine ilgisine denk değil ama elin ne idüğü belirsiz heriflerinin evinde kalmasındansa devletin evinde kalmaları daha iyi. Ben hayt kadını bile olsa annenin yanında kalmasından yanayım. Ama anne çocuğuna sahip çıkacak kendi hayatının çocuğa zarar vermesini engelleyecek. Zaten devlet de o şartlarla çocuğu annesinden ayırmıyor bu durumda. Ama burdaki anne Bi değişik gündüz bırak gece al ya da tam tersi iyi kötü tanıdığın birine emanet et böyle rastgele insanlara değil. Yeni doğmuş Bi bebeği günlerce sağda solda bırakan annedense evet sevgi evleri daha güvenli. O çocuklar senede iki üç kere tatile götürülüyor, etkinlikleri kursları giyimleri neye ihtiyaçları varsa karşılanıyor çocukların güvenliği sağlanıyor onlarla foto bile çekilemiyorsun daha ne sosyal devletinden bahsediyorsun. Annesinden iyi bakacakları kesin.

Allah aşkına nerde gördünüz şimdi yurt bile kalmadı sevgi evlerinde kalıyor çocuklar kaç sene öncesini anlatıyorsunuz? Gittiniz çocukların açıp poposuna mı baktınız. Şimdi sevgi evlerinde 5 6 çocuk kalıyor. Tabi ki anne sevgisine ilgisine denk değil ama elin ne idüğü belirsiz heriflerinin evinde kalmasındansa devletin evinde kalmaları daha iyi. Ben hayt kadını bile olsa annenin yanında kalmasından yanayım. Ama anne çocuğuna sahip çıkacak kendi hayatının çocuğa zarar vermesini engelleyecek. Zaten devlet de o şartlarla çocuğu annesinden ayırmıyor bu durumda. Ama burdaki anne Bi değişik gündüz bırak gece al ya da tam tersi iyi kötü tanıdığın birine emanet et böyle rastgele insanlara değil. Yeni doğmuş Bi bebeği günlerce sağda solda bırakan annedense evet sevgi evleri daha güvenli. O çocuklar senede iki üç kere tatile götürülüyor, etkinlikleri kursları giyimleri neye ihtiyaçları varsa karşılanıyor çocukların güvenliği sağlanıyor onlarla foto bile çekilemiyorsun daha ne sosyal devletinden bahsediyorsun. Annesinden iyi bakacakları kesin.
18 yaşında devlet memuru olabiliyorlardı. Ayrı kontenjanları vardı yani. Eminim sona ermemiştir bu uygulama

2017 Karşıyaka sevgi evinden hanımefendi. Bebeğin poposunu tabikide görüyorsun bu ne biçim soru sosyal sorumluluk gönüllüsü ne demek biliyor musun? 5 saatte bir vardiya degisimi olur o zaman altları degisiyor. Ayrıca benim dönemimde erkek bir görevli çocukları yemek yemediler için korkutuyordu çok yere şikayet ettik sonuç çıkmadı. Bilmeden konuşmayın. Çalıştığım kuruma kurban eti bağışı yapılıyordu çocuklara makarna yediriliyordu. Ha müdürü iyiyse denetimi yapıyorsa evet fakat kaçının denetimi var ? Haber de mi izlemiyorsun çocukları döven cimciren bakıcılar neler.. Bir kız çocuğumuz vardi 9 yaşında altına yapıyordu. Çocuğun özel bölgesini yakmış görevli altına yapıyor diye. Evinde otururken eleştirmek kolay a haber izlersen tabikide hersey güllük gülistanlık sosyal denetimli. Hayret bir sey

X