Ortam görmemek ne demek?

Nyunyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
17
13
26
Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30

Karşılıklı olarak aynı şeyi yapmışsınız. Sen onu eziklemeye çalışmışsın o seni. Bu durumda genelde ikiniz de aynı hisse kapılmış olursunuz. O senin söylediklerin yüzünden kendini ezik hisseder, sen de onun. Bir yere varmaz yani. Hayattaki tek başarısı seks olan bir insandan ben olsam uzak dururdum. Belki birçok başka başarısı da vardır ama onun bakış açısına göre en kıymetlisi bu, problem de bundan kaynaklanıyor zaten.

İçinize oturacak birşey yok.
Saçmalamış saçma insan 40 yaşınada gelse konuşma tarzı aynı olur böyle dengesiz insanlar var çünkü. Umarım daha muhatap olmazsınız en iyi cevap bu olur

O tarz ortamlara girmemek kendi tercihim deseydiniz. Kendi girmiş de ne olmuş.

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30

Salak erkekleri hayatınıza almayın, ortam var ortam var şimdi..
alkolik bir gecenin sonunda kendi kusmuğunda boğulurken leş tiplerle hayal meyal yaptığı seksi de anlatıyor olabilir? al sana hayvan gibi ortam.. ama bir o kadar da uzak durulası..

Yani ortamdan kastı net aslında. Bazı ortamlarda kimse kimsenin tipine bakmaz 15-20 dakikalık bir iş için.

Ava giderken avlanmışsınız
Sİz Onun özgüvenini kırmak isterken söyledikleriyle o sizin özgüveninizi kırmış
Bir dahaki sefere karşı tarafa saldırıya geçmektense iletişimi kesmeyi deneyin bence
Her zaman istediğiniz sonuç olmuyor gördüğünüz gibi

Ava giderken avlanmışsınız
Sİz Onun özgüvenini kırmak isterken söyledikleriyle o sizin özgüveninizi kırmış
Bir dahaki sefere karşı tarafa saldırıya geçmektense iletişimi kesmeyi deneyin bence
Her zaman istediğiniz sonuç olmuyor gördüğünüz gibi
Aynen öyle oldu. Ama çok sinirlenmiştim ya

X