Ortopedik beşik yatağı önerisi

Septembre16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
44
18
33
Merhabalar arkadaşlar hızlı cevap alabilmek için buraya yazmak durumunda kaldım umarım konum taşınmadan önerilerinizi benimle paylaşırsınız.. Yumuşak, bebeğimin rahat edebileceği ortopedik yatak önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Bu bir bdv konusu olmamakla beraber bebeklere ortopedik yatak onerilmez,visco yatak almalisiniz. Doktorunuza danisabilirsiniz

Bu bir bdv konusu olmamakla beraber bebeklere ortopedik yatak onerilmez,visco yatak almalisiniz. Doktorunuza danisabilirsiniz

Brn büyük oğluma bakarken de ortopedik değil yarı ortopedik öneriliyordu. Küçüğe visco aldım ama ince değil mi o ya, çok uzun ömrü olmaz gibi geliyor bana.

Brn büyük oğluma bakarken de ortopedik değil yarı ortopedik öneriliyordu. Küçüğe visco aldım ama ince değil mi o ya, çok uzun ömrü olmaz gibi geliyor bana.
3 yasina kadar dedi bizim doktor. Sonrasinda yari ortopedige gecersiniz dedigi icin aynen takipteyim kendisini

Bdv konusu olmadığını bilmemle beraber buraya yazma nedenimi yukarıda belirtmiş bulunmaktayım. Visko yatak derken oyun parkında kullanılan ince minderimsi şeyden bahsediyorsunuz sanırım. Yine de teşekkürler..

X