Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri östrojen hormonu hanqi bitkilerde var ? (cevabı)

kızlar ne yaparsak yapalım en güzel meme SAĞLIKLI MEME:) bende çook uğraşıyorum ama arada bu aklınıza gelirse deli gibi herşeyi bi anda yapmıyorsunuz:)

ay qüldürdün kız beni kaydirigubbakcemile3

konu dışına cıkmak gibi olmasın ama küç'ü suyla yutmaya başladım 2 gundur
yoğurtla midem bulanıodu nie sölemediniz daha once suyla yut die :roflol: kaydirigubbakcemile

kaydirigubbakcemile3

canlarr madem bu işe baş koyduk o zaman konuyu inceden ele alalım opuyorumnanaktan
şimdii östrojen hormonu hangı bitkilerde varsa onlardan yemeye başlamak daha mantıklı...

sonuçta sürdüğümüz yağları östrojen içerdiği için sürüyoruz..

sürmek yerine içerden alsak bu hormonu daha sağlıklı olmaz mı ?

belki östrojen hormon eksikliği oldugu için büyütme savaşı veriyoruz CADIARZU

bu konuyu çözmek lazım kanımca sositososito

Östrojen eksiliği ne yapar?
Östrojen eksikliği memelerde küçülme, vaginada kuruluk, cinsel ilişki esnasında ağrı, cillte kırışıklık, saç dökülmesi, vaginada sarkma, cinsel isteksizlik ve cinsel ilişkiden zevk almama sonuçlarını doğurur. Östrojen eksikliği olursa kadın erken menopoza girebilir, bu durumda sıcak basmaları, terleme atakları ve psikolojik dengesizlikler görülür.

işte östrojen hormonu içeren bitkilerr :

Adaçayı: Doğal östrojenler içeriyor. Ateş basması, gece terlemeleri gibi menopoz şikayetlerinde etkili.

Soya fasulyesi: Soyadan elde edilen ve doğal östrojen olan isoflavonlar, menopoz şikayetlerini hafifletiyor.

Civan perçemi: Doğal östrojen kaynağı olan bitki menopoz şikayetlerinin giderilmesinde çok yararlı.

Anason: İçinde belli oranda doğal östrojenler ve buna benzer maddeler var. Menopoz sıkıntılarının yanı sıra uyku bozuklukları, gaz kolit, hazımsızlık şikayetlerine iyi geliyor.

Maydanoz: Doğal östrojenler içeren maydanoz menopoz şikayetlerini gidermek için etkili.

Kızıldereli otu: Kızıldereli kadınlar belli bir yaşa geldikten sonra birtakım rahatsızlıklarını gidermek için bu bitkiyi kullanıyorlardı. Bu bitki Türkiye'de de bulunuyor.

Evening Primerose Oil (Çuha çiçeği yağı): Kızılderililer'den kalma bir bitki. Özellikle gece yatarken kullanılıyor. Ancak ateş basmaları, gece terlemeleri gibi şikayetlerin dışında egzamalara, kolesterole, kaşıntılara, adet sancılarına karşı etkili.
Civan perçemi çayı hazırlamak için: Yarım veya bir tatlı kaşığı ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar su içerisine koyularak 15 dakika demlendikten sonra süzülür. Aksi belirtilmedikçe günde 3 su bardağı çay aç karnına veya öğün aralarında içilir.

Bir de, günde 1 çay kaşığı saf arı poleni tüketilmesi de faydalı. Papatya çayı ise menopoz döneminde kullanılabilecek bitki çaylarından biri.

diğerleri:
nar çekirdeği
rezene tohumu
keten tohumu
ısırgan tohumu
şerbetçiotu
yavşan otu
arı sütü
nohut

cnm ya hormanel dengemiz yerinde ise... belki de bizim göğüslerimiz küçüklüğü bünyeden kaynaklıdır. ben bi şey yapamıyorum kaç gündür maalesef....

hepseninyuzunden, post: 11656366, member: 176379"]Bende östrojen eksikliği var kızlar.. Göğüs küçüklüğünün yanında bir de aşırı tüylenmeden şikayetçiyseniz en kısa zamanda gidip bir hormon testi yaptırın derim.
Ben de ne zamandır adaçayı, maydonoz ve civan perçemine başlayacağım sözde.. kaydirigubbakcemile3
Adaçayı maydonoz falan iyi de.. civan perçemi anlatılmaz yaşanır kafamçokkarıştı
Şekilden şekilde giriyorum vallahi içeceğim diye :eek:
[/QUOTE]
Ostrojen eksikligi asiri tuylenme de mi yapar o zaman kesinlikle hormon testi yaptirmaliyim hem kucuk goguslerim var (kilo aldim diye birazcik buyudu Allaha sukur) ve cok tuyluyummm tuylu bamyayim resmen :KK24::mad:

Bende östrojen eksikliği var kızlar.. Göğüs küçüklüğünün yanında bir de aşırı tüylenmeden şikayetçiyseniz en kısa zamanda gidip bir hormon testi yaptırın derim.
Ben de ne zamandır adaçayı, maydonoz ve civan perçemine başlayacağım sözde.. kaydirigubbakcemile3
Adaçayı maydonoz falan iyi de.. civan perçemi anlatılmaz yaşanır kafamçokkarıştı
Şekilden şekilde giriyorum vallahi içeceğim diye :eek:
bende de östrojen eksikliği var başka ne yapıyorsun bunun için?

X