oturdum, eşime mektup yazdım

Çok normal kadınız sonuçta ilgi bekliyoruz paylaşım bekliyoruz ve sanırım bir noktadan sonra az da olsa heyecan istiyoruz .oluyor mu olmuyor bence hele ki sizin gibi yılları devirenlerde. Biz de on yılı devirdik herşey rutine bindi. İnsan sıkılıyor tabi dahs faZla ilgi bekliyor erkekler daha fazla iş peşinde koşarken...ama bu sebepten bosanilmaz bence...evlatlarımız var ortada kötü bir eş kötü bir baba yok..yarın karşınıza başka biri çıkarsa o ilgiyi ne kadar süre verecek sanıyorsunuz...heyecan güzel ama uzun sürmüyor ne yazık ki..diyorsanız ben başka birinle olmak istemem yalnız kalayım diye...bence bunca yıl sonra hiç gerek yok arkadaşım..evlatlarına ve eşine sarıl..
Tesekkur ederim yapıcı yorumunuz için. Derdim gercekten heyecan degil, ask, tutku degil ama istenmedigimi net hissedince ağrıma gidiyor. Ya poda bu sogukluktan birinden hoşlanıp kapılıp giderse, o zaman cok yipranirim.

Aynen öyle büyük bir sorun var. Tepkileriniz ne oluyor ? Örneğin yemek ya da yatakta reddedilince?
Bir süre resmen dırdırı başladım, laf bile soktum farkına varmadan. Sonra çektim kendimi, içime kapandım, sustum, ki susmak bence cok tehlikeli. Artik bende sormuyorum, istemiyorum yaşayıp gidiyoruz. Ama diyorum neden bir kez geldigim hayatta böyle ziyan edeyim kendimi, eger yoksa net bir şekilde olmasin, her gun bir ilgi beklemekten gözünün içine bakmaktansa bari bir kez üzüleyim, yoluma bakayim.

Siz kavga etmiyorsanız senin büyüklüğünden yoksa gayet kavga edilecek konular bu anlattıkların
Beni psikiyatriye götur, eriyorum diye Bihter gibi agladim😬İsine gücüne bakti. Baktim bir gün çıldırıyorum kalbim sıkışıyor, zorla gittim doktora, dedim kimsenin seni düşünmesini bekleme, ziyan olacaksın. Simdi o terapilerle aklim açılıyor, resmi görmeye başladım ve sanirim geliyorum yolun sonuna..

Bir süre resmen dırdırı başladım, laf bile soktum farkına varmadan. Sonra çektim kendimi, içime kapandım, sustum, ki susmak bence cok tehlikeli. Artik bende sormuyorum, istemiyorum yaşayıp gidiyoruz. Ama diyorum neden bir kez geldigim hayatta böyle ziyan edeyim kendimi, eger yoksa net bir şekilde olmasin, her gun bir ilgi beklemekten gözünün içine bakmaktansa bari bir kez üzüleyim, yoluma bakayim.
Bence biraz da kavga et. Kavga etmeyecek kadar sevmiyorsan bilemiyorum

Orasini bilemeyiz. Yani diyorum ya bazen hayaz yogunluktan insanlar bu ilsikilerini arka plana kaymasini pek fark edemiyor. Siz bunu acik dile getirdiginizde ne tepki verdi?
Susuyor, yemin ederim dizi izlemeye devam. O da mi bunalımda acaba diyorum bende. Onu seviyorum, bensiz daha mutlu olacaksa ve cesur degilse bu adımı ben atacak kadar seviyorum esimi.

25 yıllık evlisiniz el insaf yani.hanımlar kızacaksınız belki ama 25 senede birbirine aşkla balan çiftlere özenmek de bana garip geliyor.sizin hiç mi hayata karşı sevginiz isteğiniz azalmıyor anlamıyorum valla.maşallah herkes ne çok seviyor yaşamayı.
Bir kuzenim var , babaannesi ne senin kadar yaşlı olsam çirkinim diye kendimi öldürürdum demişti. Sizin yorumlarınızı okurken o aklıma geliyor hep o musunuz diye.
Yaşamayı neden sevmesin insan sebep buluyor insanlar es çocuk gibi

Beni psikiyatriye götur, eriyorum diye Bihter gibi agladim😬İsine gücüne bakti. Baktim bir gün çıldırıyorum kalbim sıkışıyor, zorla gittim doktora, dedim kimsenin seni düşünmesini bekleme, ziyan olacaksın. Simdi o terapilerle aklim açılıyor, resmi görmeye başladım ve sanirim geliyorum yolun sonuna..
Çok acımasızca yaptığı

Ama siz sonradan açıldınız sizin sorunlar küçük değil. Özel gunletinizi kutluyor mu peki?
Bu konuda hakkini yiyemem. Dogum gunlerimi kutlar, asla atlamaz, yildonumleri unutmaz. Ama yillarin aliskanligi ile yapiyor belki de. Yani hediye almasa, iyi ki varsin karıcım, yoruluyoruz hayat bu ama seni seviyorum dese baska birsey istemem, susuyor.

Çok acımasızca yaptığı
Bence de. Gözümün içine bakan adam şakayla sözüm ona ortamlarda oyle şeyler söylüyor ki sok kalbime bıçağı daha iyi. Kuzeni soruyor abi siz kac yıllık evliydiniz diye, kahkaha atarak 100 diyor, öyle bıkmış sanki. :KK43: Size yazdıkça daha net goruyor, cebaplarimi buluyorum, cok teşekkür ederim. 🙏

Bence de. Gözümün içine bakan adam şakayla sözüm ona ortamlarda oyle şeyler söylüyor ki sok kalbime bıçağı daha iyi. Kuzeni soruyor abi siz kac yıllık evliydiniz diye, kahkaha atarak 100 diyor, öyle bıkmış sanki. :KK43: Size yazdıkça daha net goruyor, cebaplarimi buluyorum, cok teşekkür ederim. 🙏
Bence kavga falan etmeyerek totosunu kaldırmışsınız. Sevilmedigim ortamda duramam deyin o zaman net şekilde

Yaşınız kaç?
Kaçarak mi evlendiniz yoksa normal mi.?
Kaçıp evlenen erkekler değişik oluyor o yüzden
42 yaşındayım. 20 yasinda sevgili olduk, 26'da cok severek evlendik. Hatta şöyle soyleyim söz yüzükleri takilirken gülümsemekten ikimizinde çenesi ağrımisti. Cocuklar 28 ve 32'de oldu. Son birkaç senedir bu şekilde, gitgide dozu artıyor. O kadar çabaya, ugrasa daha uzağıma dusuyor.

42 yaşındayım. 20 yasinda sevgili olduk, 26'da cok severek evlendik. Hatta şöyle soyleyim söz yüzükleri takilirken gülümsemekten ikimizinde çenesi ağrımisti. Cocuklar 28 ve 32'de oldu. Son birkaç senedir bu şekilde, gitgide dozu artıyor. O kadar çabaya, ugrasa daha uzağıma dusuyor.
Yaşınız daha çok genç. Gerçek bir konuşma yapın. İlgi sevgi istemeniz öyle normal ki. Ayrılma Fikri ile girmeyin konuya o kapıyı açmayın eşinize. Size tekrar ilgi ve sevgi göstermesi de bir çözüm değil mi önce bunu sunun. Ve lütfen kendinizi üzmeyin 🧡

Bence kavga falan etmeyerek totosunu kaldırmışsınız. Sevilmedigim ortamda duramam deyin o zaman net şekilde
Cok ettiğim zamanlar oldu. Bir kez dedim ki" ben bu hayatı istemiyorum. Anamın babamin el bebek gül bebek şımarık kiziydim, halime bak sinir hastası oldum. ya birseyler yap ya ben istemiyorum." Biraz düzeldi, sonra eski tas eski hamam. Yeni normalimiz bu, eski sevgi dolu gunlerimizi unuttum. Gecen eski bir videomuza denk geldim, nasil ağladım, nasil farklıyız gözlerimin ici gülüyor. Tamam tüm gün ask meşk olacak diye birsey yok ama sevildiğimi oyle cok oyle iyi bilmisim ki, simdi eksikligi canimi yakıyor.

Cok ettiğim zamanlar oldu. Bir kez dedim ki" ben bu hayatı istemiyorum. Anamın babamin el bebek gül bebek şımarık kiziydim, halime bak sinir hastası oldum. ya birseyler yap ya ben istemiyorum." Biraz düzeldi, sonra eski tas eski hamam. Yeni normalimiz bu, eski sevgi dolu gunlerimizi unuttum. Gecen eski bir videomuza denk geldim, nasil ağladım, nasil farklıyız gözlerimin ici gülüyor. Tamam tüm gün ask meşk olacak diye birsey yok ama sevildiğimi oyle cok oyle iyi bilmisim ki, simdi eksikligi canimi yakıyor.
Ay böyle ilişkiler de kangren gibi. Son karari siz verin . İşiniz falan var mı bosansaniz nasıl olacak ?

Yaşınız daha çok genç. Gerçek bir konuşma yapın. İlgi sevgi istemeniz öyle normal ki. Ayrılma Fikri ile girmeyin konuya o kapıyı açmayın eşinize. Size tekrar ilgi ve sevgi göstermesi de bir çözüm değil mi önce bunu sunun. Ve lütfen kendinizi üzmeyin 🧡
Çok tesekkur ederim. Ayrilma fikrini birkac kez söyledim su son senelerde, ciddiye almıyor sanirim artik. Psikiyatriye ilk gittiğimde "bırakın eşinizden ayrilmayi, lutfen su an mutfak perdesini değiştirmenin bile kararını vermeyin, yorgunsunuz" dedi. Ama artık zaman gecti, yol aldım, sağlıklı düşünüyorum ve burda yazdıkça anliyorum ben bunu hak etmiyorum. O düzenini bozmamak ve çocuklardan ayrılmamak icin hayatını geciiryor, bana bayilmiyor yani. Bende bu sene iki kursa başlıyorum. Kendi hayatim hareketlenirse, sonrasında umursamaz olursam geçsin bakalim böyle ama silkelenip kendime gelirsem bitiyor artık, bu bana reva degil.

X