Oturma odam için fikre ihtiyacım var kızlar lütfen bakar mısınız?

harenylmz2015

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2015
45
14
35
arkadaşlar oturma odamın resimlerini paylaşıyorum sizlerle. oturma odama ayaklı abajur istiyorum. ya düz su yeşili ya da düz kremit turuncusu yani koltuğuma uygun bir ayaklı abajur. ayakları ceviz rengi.... ama hangi köşeye koymam daha uygun olur sizce???? bi de ben iki berjer arasına spor bi berjerlerin içinde ki fıskık yeşili çağla yeşili tonunda ayakları ceviz rengi fiskos düşünüyorum kızlar sizce düşüncelerim nasıl???

20150929_130934.jpg
20150929_130947.jpg
20150929_131111.jpg

Sanırım kimse yazmayacak :KK43: Bu sitede ki bayanların zevklerine güvendiğim için sormak istemiştim...

bence beyaz üç ayaklı lambader al derim aynısını kullanıyorum bende çok modern duruyo.ayakları da naturel diye geçiyo ama tahta rengi fazla koyu değil. eşyalarımız cok benziyo benimde berjerlerim çiçekli koltuklarımın rengi pembe perdelerim kanatlı kanatları da mavi aldım. baya renk var zaten odada aydınlatmayı sade seçmekte fayda var . ben daha ferah görünmesi için. lambaderi de ben 3lü koltuk ile berjerin arasına koydum gayet güzel

Sanırım kimse yazmayacak :KK43: Bu sitede ki bayanların zevklerine güvendiğim için sormak istemiştim...
Bana sorarsan kesinlikle yastıklar kullanarak biraz renk vermelisin. Yastıkların fazlalığı hem renk hemde sıcaklık katar. Bence evin düzeni gayet iyi olmuş. Farklı türde koysaydın eğer güzellikte olmazdı. Fakat tv seyrederken yatarak seyretmek gerekecek... yoksa oturursan boynun ağrıyabilir.

X