Ovitralle 11. Gün

Hmm anladım kuzum sağlık ocağında bazen kanları biriktirip toplum sağlığı merkezi laboratuvarları var oralarda çalışılıyor. Oraya geç gitmiştir muhtemelen kanın
Evet muhtemelen öyle oldu gece mi çıkar sabah mı sence ay ya olumlu ya olumsuz bi sonuç almak istiyorum beklemek çok zor . Bide benim 2 gündür adet olacakmışım hissim var :KK43: belime birde sürekli kramp giriyor

Evet muhtemelen öyle oldu gece mi çıkar sabah mı sence ay ya olumlu ya olumsuz bi sonuç almak istiyorum beklemek çok zor . Bide benim 2 gündür adet olacakmışım hissim var :KK43: belime birde sürekli kramp giriyor
Ya aslında gebelik belirtisiyle regl belirtisi aynıymış. O yüzden genelde herkes regl ağrısı çekiyormuş. Hatta bi arkadaşım 4 aylık hamileyken her regl günüm geldiğinde ağrım oluyor demişti 😀 sonuç muhtemelen sabah çıkar gece nöbet tutan yoktur orada

Ya aslında gebelik belirtisiyle regl belirtisi aynıymış. O yüzden genelde herkes regl ağrısı çekiyormuş. Hatta bi arkadaşım 4 aylık hamileyken her regl günüm geldiğinde ağrım oluyor demişti 😀 sonuç muhtemelen sabah çıkar gece nöbet tutan yoktur orada
Evet kasıklarım çatlıyo resmen ya hani hasta olunca gevşeme hissederiz ya o his kesin hasta olcam inşallah değildir Allahım hepimize hayırlı haberler nasip etsin

Evet kasıklarım çatlıyo resmen ya hani hasta olunca gevşeme hissederiz ya o his kesin hasta olcam inşallah değildir Allahım hepimize hayırlı haberler nasip etsin
Merak etme olana kadar allahtan umut kesilmez. Yarın bize de haber ver olur mu beni etiketle mutlaka merakla bekliyorum 😍 bence sen hamişsin

Kuzum benim bata daha 7 gün var aslında ama sanırım klomenden dolayı yumurtalarım biraz erken gelişti. Yani eğer regl günümü beklersem 7 gün var ama eğer iğneden sonraki 14. Günü beklersem bugün 11. Gün 3 gün var
Bence sen acele etme biraz daha bekle kızz daha14 gün olmamış testlere başlamışsın😂 bak ben nasıl sabrediyorum 😎 hahahah

Bence sen acele etme biraz daha bekle kızz daha14 gün olmamış testlere başlamışsın😂 bak ben nasıl sabrediyorum 😎 hahahah
Ya insan hastanede çalışınca öyle olmuyor 😀😀 herkese çatır çutur pozitif beta hcg sonucu veriyorum😀😀 inşallah kendime de vermek nasip olur 😀😀

İnşallah canımmm biraz erken davrandım farkındayım ama hastanede çalışıyorum. Beta hcg testini ben çalışıyorum. Herkese çalışıyorken kendime de bakmadan geçemedim 😀😀
Yarın tekrar bak bebeğim lütfen ay çooookkk heyecanlııııı 😍😍😍
Ay bende senin gibiyim sabırsızlıktan deliririm ahahaha tez canlıyıızzz 🌸

Ya bazısı da diyo ki iğne etkisi 14 15 gün sürüyo ama Bencede o kadar sürmez diye düşünüyorum ya ilk hafta neyse de hadi olsun 10 gün en fazla
Ben 3 aşılama oldum 3ünüde takip ettim. Bende 5. Gün gitti iğne etkisi. Bilemem 14-15 gün diyenleri. 12. Günden itibaren gebelik şüphesi oluşur çünkü:)

Yarın tekrar bak bebeğim lütfen ay çooookkk heyecanlııııı 😍😍😍
Ay bende senin gibiyim sabırsızlıktan deliririm ahahaha tez canlıyıızzz 🌸
Allahım inşallah o ay bu aydırrrr valla normalde kendime sözüm vardı idrarda çift çizgi görmeden asla iş yerimde kandan bakmayacaktım ama bu ay ilk defa klomen ovitralle tedavisi a dayanamadım sanırım. İnşallah yarın akşama doğru bi idrar testi yaparım eğer çizgi görürsem tekrar hastanede bakacağım testime

Allahım inşallah o ay bu aydırrrr valla normalde kendime sözüm vardı idrarda çift çizgi görmeden asla iş yerimde kandan bakmayacaktım ama bu ay ilk defa klomen ovitralle tedavisi a dayanamadım sanırım. İnşallah yarın akşama doğru bi idrar testi yaparım eğer çizgi görürsem tekrar hastanede bakacağım testime
Bence tekrarla var olma ihtimali yüksek :)

İnşallah canımmm rabbim inşallah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Bizi evlat hasretiyle imtihan etmesin
Merhaba çatlatma iğnesinin 11. Günü kaset test yaptım silik çıktı acaba iğnenin etkisi olabilir mi aynı zamanda göğüs hassasiyetide var daha önce iki düşüğüm oldu belirtileri az çok yaşadım

Merhaba çatlatma iğnesinin 11. Günü kaset test yaptım silik çıktı acaba iğnenin etkisi olabilir mi aynı zamanda göğüs hassasiyetide var daha önce iki düşüğüm oldu belirtileri az çok yaşadım

Eklentiler

• IMG_20240401_213029.jpg
    IMG_20240401_213029.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 17
Kuzum iğnenin etkisi olabilir belki. Yarın tekrar test yap bakalım silikleşmiş mi yoksa koyulaşmış mı ? Eğer koyulaşmışsa gebeliktir

X