Ovitralle 11. Gün

13.-14. Günlerde falan test yapmış mıydnız acaba o zaman negatif miydi
Hayır tutmadı diye dusunerek yapmadkm ama 15 ci gun çok silik cizgiyle ogrendkm çizgi testi yaptıktan 7 ,8 dakka sonra cikmisti baya silikti geç döllenme olmuştu bende ondan çok siliktj 13 14 gün belkide yapsam cikmayabilirdi

A
Hayır tutmadı diye dusunerek yapmadkm ama 15 ci gun çok silik cizgiyle ogrendkm çizgi testi yaptıktan 7 ,8 dakka sonra cikmisti baya silikti geç döllenme olmuştu bende ondan çok siliktj 13 14 gün belkide yapsam cikmayabilirdi
Anladım canım benim de sabah çok aşırı silikti. Test verince de 3 çıktı ama benim 11. Günüm bugün inşallah benimki de yükselir çok teşekkür ederim

Yok kuzum bakmadım. Ya akşam bakacağım ya da yarın bakacağım idrardan. Bugün biraz regl sancılarım gelmeye başladı o yüzden modum düştü
Ben bugün kan verdim negatif çıktı kaset test silikti çok heyecanlanmıştım ama kanda gebelik hiç çıkmadı bugün 12. Gün acaba yükselir mi cokmu yeni

Ben bugün kan verdim negatif çıktı kaset test silikti çok heyecanlanmıştım ama kanda gebelik hiç çıkmadı bugün 12. Gün acaba yükselir mi cokmu yeni
Kuzum benim de 11. Gün 3 çıktı sonucum. Bence yükselebilir çoğu kişinin 13. Günden sonra pozitif çıkmaya başlamış

Umarım öyle olur iki kere düşük yaptım kürtajın üstünden 1 yıl geçti gebe kalamadim kan pıhtılaşmam var erken öğrenmek istiyorum bu kez de düşük yapmaktan korkuyorum

Şimdilik doktorum corasprin verdi gebelik oluşursa iğneye gecicez dedi
Tamam hiç bi sorun olmaz merak etme. Zaten 2-3 güne bir test yapan insanlarız o arada da çok yükselmiyor hcg. Öğrenir öğrenmez gidersin doktoruna. O aşamada da hiç bir şey olmaz Allah’ın izniyle

X