Ovitrelle Çatlatma İğnesi 13. Gün Adet belirtisi ve test sonucu negatif

melisa90kk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
36
5
34
Herkese Merhaba,
Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Çokça soru cevap bulduğunu gördüm.
Yaklaşık 1 senedir cocuk istiyoruz. Eşimde de ben de de herhangi bir sorun yok. İlk defa bu ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım. Catlatma iğnesini 8 Ağustos tarihinde sabah saat 8 te yaptım. İğne gününü saymazsak 13. Günüm. Erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Kasık ağrım ve göğüs ağrım var. Ama adet dönemim genelde ağrılı geçer. Test için erken mi sizce? Pozitife dönme ihtimali var mı? Hamilelik belirtisi olacak şekilde bir akintim yok

Herkese Merhaba,
Yaklaşık 1 senedir cocuk istiyoruz. Eşimde de ben de de herhangi bir sorun yok. İlk defa bu ay klomen+ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım. Catlatma iğnesini 8 Ağustos tarihinde sabah saat 8 te yaptım. İğne gününü saymazsak 13. Günüm. Erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Kasık ağrım ve göğüs ağrım var. Ama adet dönemim genelde ağrılı geçer. Test için erken mi sizce? Pozitife dönme ihtimali var mı? Hamilelik belirtisi olacak şekilde bir akintim yok
Benimde aynı sizinki gibiydi ilk denememizde adet oldum maalesef tutmadı şimdi tekrar deniyoruz

Benimde aynı sizinki gibiydi ilk denememizde adet oldum maalesef tutmadı şimdi tekrar deniyoruz
Umarım bu sefer olur saglikla gelir bebis.
İğne gununu saymazsak 14. Gün bugün hala regl olmadım. BAT tarihim Cuma günü. En geç Cumaya kadar gelir diye Cumartesi günü doktor randevusu aldım. Direk klomen kullanma kontrol edelim kist var mı yok mu diye. Yoksa muhtemelen yine klomen ve iğne verecek. Siz tekrar klomen ve iğne mi denediniz

Umarım bu sefer olur saglikla gelir bebis.
İğne gununu saymazsak 14. Gün bugün hala regl olmadım. BAT tarihim Cuma günü. En geç Cumaya kadar gelir diye Cumartesi günü doktor randevusu aldım. Direk klomen kullanma kontrol edelim kist var mı yok mu diye. Yoksa muhtemelen yine klomen ve iğne verecek. Siz tekrar klomen ve iğne mi denediniz
Evet bana tekrardan klomen verdi bir de östrojen hormonu içiyorum onuda geçen ay kullanmıştım şimdi yine devam edelim dedi rahim duvarım inceymiş kalınlaşması gerekiyormuş bebeğin tutunabilmesi için cuma günü kontrole gidicem yumurtalık takibi için muhtemelen yine çatlatma iğnesi vericek siz erken gebelik testi yapmadınız mı

Evet bana tekrardan klomen verdi bir de östrojen hormonu içiyorum onuda geçen ay kullanmıştım şimdi yine devam edelim dedi rahim duvarım inceymiş kalınlaşması gerekiyormuş bebeğin tutunabilmesi için cuma günü kontrole gidicem yumurtalık takibi için muhtemelen yine çatlatma iğnesi vericek siz erken gebelik testi yapmadınız mı
Anladım, muhtemelemen bana da öyle yapar tekrar kist yoksa. Ben erken gebelik testi yaptım dün ve ondan önceki gün ama sonuç negatif çıktı. Gebelik olsa çıkardı. Normalde klomen ve catlatma ignesinden sonra 14. Ve 15. Günlerde adet olunurmus. Benim henüz gelmedi herade bat zamanında gelir

Herkese Merhaba,
Mrb bende ayın 2sinde iğne yaptim eşimde canlı hücre az ilaç kullanıyor benim yumurtalıkların çok iyi çalışıyor dedi dün hem idrar hemde kan testi negatif çıktı şuan çok sancım var bu gun14.cu gun

Anladım, muhtemelemen bana da öyle yapar tekrar kist yoksa. Ben erken gebelik testi yaptım dün ve ondan önceki gün ama sonuç negatif çıktı. Gebelik olsa çıkardı. Normalde klomen ve catlatma ignesinden sonra 14. Ve 15. Günlerde adet olunurmus. Benim henüz gelmedi herade bat zamanında gelir
Sonucun ne oldu cnm

kızlar ilk 10 gün benimde tek çizgiydi üzüldüm agladım olmadı dedim 12. gün sabah yinede tekrar test yaptım çift cıktı sevinçten dakikalae sonra gittim kan verdim 10 cıktı deger doktor sevşnme cok erken dedi 2 gün sonra gittim 98 oldu su an 198 cok şükür simdide keseyi bekliyorum benim 2.aşılamam 8 yumurtam oldu yaptık yinede cok şükür 2.çocugum 1. çocugumdada tedaviyle olmustu 9 yıl aradan sonra olmaz derken ALLAHA cok şükür oldu umut her zaman var ALLAHA sıgının ben aşılamadan 3-4 ay önce folik asite basladım kendim doktorun haberi bile yokken sonrasında hergün kan cıvıtıcı ilaç içiyordum bi sakıncası yokmus zaten asılamadan sonra kestim almadım ilacı ondan önce d vitamini her seyi kendim için denemedim ama folik asiti hic bırakmadım darısı size inşallah ama 9-10 günler sıfırlanıyormus beta degeri 13,14 de net belli oluyor korkmayın hemen hergün meryem suresini dinleyin ALLAHIN İZNİYLE OLUR

X