Ovitrelle Çatlatma İğnesi ve Kasık Ağrısı

minhan6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
138
62
25
Kızlar merhaba ben bu ay başında kontrole gitmiştim klomen vermişti doktorum kullandım ve tekrar çağırdı gittim. Yumurtların çok büyümüş iyi olmuş dedi ovitrelle çatlatma iğnesi yazdı 26 Nisan’da pazartesi öğlen 12’de iğneyi vuruldum salı gece 12de birliktelik istedi bir de çarşamba sabah
İlişkiden sonra kasıklarımda çok aşırı ağrı başladı kramp gibi giriyor ağrıyor sizce normal mi bu ağrı
Ayrıca doktor progestan fitil verdi gece iki tane onu atıyorum

Normal. Çünkü yumurtlama suni bir şekilde iğneyle yapılmış oluyor.

Kızlar aşırı mide bulantım var iğne yapılalı 6 gün oldu yan etki olmuş olabilir mi

Benimde iğnenin ikinci ve üçüncü günleri ağrım çok oldu , sol tarafımı tuta tuta yürüyebildim. Bugün 10. gün , ara ara yine ağrıyor.

Canım iğne direkt hcg o yüzden gebelikteki kasık ağrısı gibi ağrılar oluyor. Ilk o şiddetli ağrı çatlamaya dair ama sonrakailer bence bu hcgye bağlı. Nefret ediyorum ben bu iğneden gebe kafasına sokup beni negatif almıştım.
Ya ne kadar kotu adetle hamilelik belirtileri zaten birbirine benziyor o yuzden kafa karisiyor insallah tutunduguna dair bir isarettir bu
Cok sukur gerek kalmadi bunlara senin icin Darisi bana ❤️

Inşallah canım. 🤲🏻🤲🏻 cani gönülden istiyorum benim gibi uğraşan arkadaşlarım için. 🤗
Merhaba salı günü iğneden sonra 15. gündü kan 1 çıktı gebelik yok ama salı regl olmam lazımdı üç gün geçti hala tık yok acaba iğne ve haplar mı geciktirme yaptı anlamadım

Merhaba salı günü iğneden sonra 15. gündü kan 1 çıktı gebelik yok ama salı regl olmam lazımdı üç gün geçti hala tık yok acaba iğne ve haplar mı geciktirme yaptı anlamadım
20 günü bulabiliyor bazen. Daha fazla olduysa muayene olun bence. Kist filan da yapar bazen.

Ya ne kadar kotu adetle hamilelik belirtileri zaten birbirine benziyor o yuzden kafa karisiyor insallah tutunduguna dair bir isarettir bu
Cok sukur gerek kalmadi bunlara senin icin Darisi bana ❤️
Mervecim hamile olduğunu görüyorum öncelikle tebrik ederim 🙏🏻 İlk denemende başarı yakaladın mı hemen bende bugün ilk kez ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum inşallah güzel sonuç alırım senin başından neler geçti anlatır mısın lütfen 😍

Mervecim hamile olduğunu görüyorum öncelikle tebrik ederim 🙏🏻 İlk denemende başarı yakaladın mı hemen bende bugün ilk kez ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum inşallah güzel sonuç alırım senin başından neler geçti anlatır mısın lütfen 😍
Canim cok tesekkur ederim ❤️Hamdolsun ovitrelle sebep oldu
Benim ikinci denemem de oldu
Ilk birinci de negatifti onun ustune 2 kez daha tedaviye basladim ama catlatma ignesi olamadim yumurtalar buyumemisti son kez oldugumda buyutmeyi basardik ve ovitrelle yaptim sukur sonuc pozitif rabbim insallah sana birincide nasip etsin ❤️

Canim cok tesekkur ederim ❤️Hamdolsun ovitrelle sebep oldu
Benim ikinci denemem de oldu
Ilk birinci de negatifti onun ustune 2 kez daha tedaviye basladim ama catlatma ignesi olamadim yumurtalar buyumemisti son kez oldugumda buyutmeyi basardik ve ovitrelle yaptim sukur sonuc pozitif rabbim insallah sana birincide nasip etsin ❤️
Ahh teşekkür ederim meleğim ❤️ Bende kontrole gittim 3ü sağda 2si solda 5 yumurtam olgunlaşmış doktor çatlatma iğnesi yaptı yumurtalar 18-21 arası büyüklükte inşallah güzel sonuç alırım Dua istiyorum hamişlerimizden 🌼

Ahh teşekkür ederim meleğim ❤️ Bende kontrole gittim 3ü sağda 2si solda 5 yumurtam olgunlaşmış doktor çatlatma iğnesi yaptı yumurtalar 18-21 arası büyüklükte inşallah güzel sonuç alırım Dua istiyorum hamişlerimizden 🌼
Ayy insallah guzel haberlerini aliriz 😍❤️Baya guzel yumurtan var masallah insallah ol der olur 😍❤️Dua etcem insallah

Merhaba. Kaçıncı günün oldu acaba iğneyi yapalı? Çok güzel üç yumurtan olmuş maşallah rabbim nasip etsin inşallah olur....benim de 15ve 17mm di yumurtalarim Dr çatlatma yazdı kendim yaptım ovitrelle ...bakalım ne olacak Rabbimden hayırlı şekilde en kısa zamanda hem bana hem tüm isteyenlere nasip etmesini diliyorum...

Merhaba. Kaçıncı günün oldu acaba iğneyi yapalı? Çok güzel üç yumurtan olmuş maşallah rabbim nasip etsin inşallah olur....benim de 15ve 17mm di yumurtalarim Dr çatlatma yazdı kendim yaptım ovitrelle ...bakalım ne olacak Rabbimden hayırlı şekilde en kısa zamanda hem bana hem tüm isteyenlere nasip etmesini diliyorum...
Canım benim 17 Mayıs adetimin birinci günüydü 18 mayısta klomene başladım günde 2 adet sabah akşam 5 gün boyunca içtim doktor 27 mayısta kontrole çağırmıştı yumurtaları saymak için ve 5 yumurta gördü o gün hemen eczaneye yolladı iğneyi aldım ve hemen iğneyi bana yaptı

X