Ovitrelle iğnesi sonrası

Merhaba kızlar, bende 5 aralıkta ovitrelle oldum. Birkaç gündür adet sancılarım var. Ağrılardan tahmini olarak yarın adet olurum sanırım. Sizlerde durum nedir? 😔
Ben de ilk kez dün iğne oldum, kabızlık ve kasık ağrısı var.Ovitrellin bu etkisini yaşadınız mı kaç gün sürüyor?

Ben de ilk kez dün iğne oldum, kabızlık ve kasık ağrısı var.Ovitrellin bu etkisini yaşadınız mı kaç gün sürüyor?

Çok geç gördüm kusura bakmayın. 😊 5. Gününüz sanırım ağrılarınız çok kalmamıştır. Genelde yumurta çatlayıp sıvılar gidinceye kadar 3 gün falan ağrı oluyor sonra geçiyor.

Çok geç gördüm kusura bakmayın. 😊 5. Gününüz sanırım ağrılarınız çok kalmamıştır. Genelde yumurta çatlayıp sıvılar gidinceye kadar 3 gün falan ağrı oluyor sonra geçiyor.
Kisiden kisiye yada bunyeden bunyeye fark ediyor sanirim igne belirtileri benim sabah 8.gunum olucak insalalh ama kasık batması kabızlık hala devam ediyor midem yaniyor bazen karnima kramp giriyo bi anda testim pozitif bugun yaptiğim daha cok erken tabiki ama gormek icin heveslendim galiba :) Rabbim emeklrrimizi bosa cikarmasın isteyen herkese nasip etsin insallah

Sadece o gün ağrıdı hemen buraya yazdım 😁 ama sonraki günlerde hiç bir ağrı falan yok, 18i bat günüm, şuan bir belirti de yok erken midir?

Sadece o gün ağrıdı hemen buraya yazdım 😁 ama sonraki günlerde hiç bir ağrı falan yok, 18i bat günüm, şuan bir belirti de yok erken midir?

Bazen hiç belirtisi olmayan oluyor, bazen son günlere yakın belirtileri gelen oluyor kişiden kişiye fark ediyor o buralarda dolaşıp kendini kıyaslayıp belirti arayıp daha da stres oluyor insan en iyisi Rabbime tevekkül edip beklemek 😊

Merhaba hanımlar bende 5 ocakta 12 gibi iğne oldum kasık ağrım adet olacakgibi devam ediyor ara ara bulantım oluyor özellikle acıkınca normalmi iğneden dolayımı acaba Allahım isteyen herkese anne baba olmayı nasip etsin

Merhaba hanımlar bende 5 ocakta 12 gibi iğne oldum kasık ağrım adet olacakgibi devam ediyor ara ara bulantım oluyor özellikle acıkınca normalmi iğneden dolayımı acaba Allahım isteyen herkese anne baba olmayı nasip etsin
Normal canım kasık ağrısı bel ağrısı mide ekşimesi gibi etkileri oluyor iğnenin

Benim bu ay 2. Denemem 10 Ocak'ta ovitrelleyi yaptık yumurtlama olan kasığımda bir yere uzandığım ya da uzun süre ayakta kaldığımda batma ile kendini hissettiren bi ağrı oluyor dinlenince geçiyor geçen ay böyle olmamıştı inşallah hissettiklerimiz güzel haberlerin yansıması olsun🤲

Merhaba bugün benim iğneyi oluşumun 11. Günü bugün test yaptım hiç bişey yok erken mi test için belki çift görürüm ilaçın etkisiyle dedim ama onuda göremedim üzdü açıkcası ne bilim biraz beklenti içine girmiştim 🥹

Ben sadece iğne oldum iki yumurta vardi 18 20 mm muayenede 12 sinde aynı gün iğne oldum takip eden 2 gün şiddetli kasik ağrısı oldu ve gecti. Bugün 6. Günüm çok hafif batmalar düşün da birsey yok hatta hiç yok bile desem yeridir. Daha önce iki kez kullandım ama klomenle beraber kullandim ve o zaman başarısız da olsa iki gebelik oluştu. Acaba şimdi klomen kullanmadim diye mi hafif seyrediyor batmalar bilemedim ki.

Merhaba bugün benim iğneyi oluşumun 11. Günü bugün test yaptım hiç bişey yok erken mi test için belki çift görürüm ilaçın etkisiyle dedim ama onuda göremedim üzdü açıkcası ne bilim biraz beklenti içine girmiştim 🥹
Bence biraz erken olmuş moralinizi bozmayın bi kaç gün daha bekleyin en net yumurtlama dan sonra 17. Gün diyorlar ama sabretmek çok zor 14 yada 15. Gün adet olmazsanız yenileyin inşallah vardır🤲

Bence biraz erken olmuş moralinizi bozmayın bi kaç gün daha bekleyin en net yumurtlama dan sonra 17. Gün diyorlar ama sabretmek çok zor 14 yada 15. Gün adet olmazsanız yenileyin inşallah vardır🤲
Çok teşekkür ederim düşünmemeye çalışıyorum ama her dk aklımda o yüzden aceleci davrandım sanırım.

Herkese merhaba , eşimde ve bende hiç bir sorun yok ancak 1.5 senedir gebelik elde edemedik. Doktorum bu ay klomen sonra da çatlatma iğnesi verdi. Sağ yumurtalıkta 3 adet solda da 5 adet yumurta oluşmuştu. 5 Aralıkta çatlatma iğnesi oldum. Gebelik testini ne zaman yapmalıyım.? İğneden sonraki günler ağrım oldu normal mi?
Ben de toplamda 4 yumurta oldu. Tedavi iptal edildi. Riskli olduğunu söylediler. Sizin 8 yumurta ile nasıl çatlatma iğnesi yapıp tedaviye devam ettiler? 4 yumurta ikiz gebelik olma ihtimali ve kendi aralarında bölünme olursa çok riskli dendi.

X