Ovitrelle iğnesi sonrası

Çok teşekkür ederim düşünmemeye çalışıyorum ama her dk aklımda o yüzden aceleci davrandım sanırım.
Rica ederim gerçekten düşünmemek çok zor ben de beklemedeyim kısmet olursa dayanabilirsem😁 25 Ocak'ta test yapacağım hayırlısı bakalım

Ben de 5 Aralık sabah iğne oldum aynen sizin gibi, 9 10 günler silik çizgi vardı dün ve bugün negatifti idrar testim etkisi geçti artık sanırım ve adet ağrısı gibi agrim göğüs hassasiyetim var acaba yarın kan versem ben de erken olur mu bir umutt 😌
Bende sizinle aynı durumdayım acaba kan verdniz mi?

Bende sizinle aynı durumdayım acaba kan verdniz mi?
Vermistim canim ve negatif çıkmıştı 3 gün sonra da yani tam 15. Gün adet oldum, bu ay boş geçtim ilac kullanmadim diyet yapıyorum ama dün yine lekelenmem basladi yani adetim başlıyor sanırım yine olmadi adet olunca tekrar gidicem ama doktora sabirsiziz işte biraz :) inşallah sen sevinirsin 🤲🏻

Vermistim canim ve negatif çıkmıştı 3 gün sonra da yani tam 15. Gün adet oldum, bu ay boş geçtim ilac kullanmadim diyet yapıyorum ama dün yine lekelenmem basladi yani adetim başlıyor sanırım yine olmadi adet olunca tekrar gidicem ama doktora sabirsiziz işte biraz :) inşallah sen sevinirsin 🤲🏻
Direk kan mi verdiniz 15 gün geçince test yapmışmıydınız evde 15. Gün de bende ayın 6 sında yaptırdım iğneyi 12-13. Günde negatif cıktı ama bu aralar aşırı gögüs hassasiyeti kasık ağrısı bel ağrısı var sanki adet olcak gibiyimde umutlanmakta istemiyorum.

Direk kan mi verdiniz 15 gün geçince test yapmışmıydınız evde 15. Gün de bende ayın 6 sında yaptırdım iğneyi 12-13. Günde negatif cıktı ama bu aralar aşırı gögüs hassasiyeti kasık ağrısı bel ağrısı var sanki adet olcak gibiyimde umutlanmakta istemiyorum.
O son günlerde bunu duymak insanın canını acıtıyor ama o ilaç ve iğne beta hcg hormonu içerdiği için aynen gebelik belirtileri yaşatıyor malesef yani Allah bilir kesin diyemeyiz ama göğüs ağrısı feci sekildeydi kasik agrisi keza öyle ve aynen adet olmuş gibi ağrım vardi.. yani umutlanıp adet olmak daha çok üzdü beni o yüzden fazla üzülme diye yaşadığımı söylüyorum ❤️ 12. Gün kan verdim negatif çıktı ondan önce de 10. Gün idrar testi yaptim silikti 11 ve 12. Günler iyice silikleşmişti yine bir umut kan verdim ama o da negatifti zaten 3 gün sonra da geldi adetim. Rabbim size de bana da isteyen bütün kadinlara o duyguyu yasatsin bir kürtajım var 1 ay da olsa o duyguyu yaşadım çok güzeldi kaybı da güzelliği kadar zor oldu ama hamdolsun yine olacak biliyorum merhametli Rabbimiz hazinesi bol 🌱

O son günlerde bunu duymak insanın canını acıtıyor ama o ilaç ve iğne beta hcg hormonu içerdiği için aynen gebelik belirtileri yaşatıyor malesef yani Allah bilir kesin diyemeyiz ama göğüs ağrısı feci sekildeydi kasik agrisi keza öyle ve aynen adet olmuş gibi ağrım vardi.. yani umutlanıp adet olmak daha çok üzdü beni o yüzden fazla üzülme diye yaşadığımı söylüyorum ❤️ 12. Gün kan verdim negatif çıktı ondan önce de 10. Gün idrar testi yaptim silikti 11 ve 12. Günler iyice silikleşmişti yine bir umut kan verdim ama o da negatifti zaten 3 gün sonra da geldi adetim. Rabbim size de bana da isteyen bütün kadinlara o duyguyu yasatsin bir kürtajım var 1 ay da olsa o duyguyu yaşadım çok güzeldi kaybı da güzelliği kadar zor oldu ama hamdolsun yine olacak biliyorum merhametli Rabbimiz hazinesi bol 🌱
Selam çok güzel yazmışsın allahım isteyen herkese içi sırada bizede nasip etsin 🙏 bende adet oldum bugün ve yarın doktora gidecem ve klomene başlayıp tekersr iğne verceek eminim biraz biraz hevesimi yitiriyorum . Ama bu iş sabır işi 🙏🥹

Selam çok güzel yazmışsın allahım isteyen herkese içi sırada bizede nasip etsin 🙏 bende adet oldum bugün ve yarın doktora gidecem ve klomene başlayıp tekersr iğne verceek eminim biraz biraz hevesimi yitiriyorum . Ama bu iş sabır işi 🙏🥹
Daha 1 ay önce şuan yasadiklarini eksiksiz yaşadım eşim nöbetteydi o gün ev öyle dar geldi ki bana öyle garip hissettim ki ama ne oluyor 5 6 gün sonra yeni bir sayfa ☺️ bu ay boş gecti, doktor kilo ver tekrar klomen vermicem dedi birkaç kilo verdim bu ay vermeye devam edicem yine adet oldum tabii ama yarin doktora gidicem anca söküldü benim bazen günlerce lekelenmem oluyor hepsi bu pcos sebebiyle,hem kilo verip hem ilacı yine denemek istiyorum başka doktora gidicem yani hani evet doğal yoldan olur kilo ver diyor önceki doktorum ama boş geçirmek istemiyorum. Umudunu asla yitirme adetin bittiginde o umut yine yüklenecek emin ol 😅 Umutsuzluk seytandandır olur olacak diyelim sürekli duamizi Eksik etmeyelim yeter

merhaba benim kontrolüm vardı 2 klomene başlayacam klomen vs kullanırken folik asit tutunması için etkili olabilir doktoruma sormayı unuttum 😒
Yumurtam çatlamış ancak tutunmamış ondan hamile kalamamıştım. Birde doktorum klomen ilkte kullanıp cocuk sahibi olan cok azdır dedi. %20 ancak tutar dedi. O yüzden sansımız daha var dedi.

merhaba benim kontrolüm vardı 2 klomene başlayacam klomen vs kullanırken folik asit tutunması için etkili olabilir doktoruma sormayı unuttum 😒
Yumurtam çatlamış ancak tutunmamış ondan hamile kalamamıştım. Birde doktorum klomen ilkte kullanıp cocuk sahibi olan cok azdır dedi. %20 ancak tutar dedi. O yüzden sansımız daha var dedi.
Ya aslinda kuzenim de kullandi benim ve doktorun 1 ay klomen verip devam etmemesini saçma buldu .. ben de bu ayı boş gecirdim ama yarin veya diğer gün gidicem baska.bir doktora tekrar kullanmak istiyorum nasip yani zarar gelmez. Benim de büyüdü ve çatladı yumurtam ama olmadi 😌

Kızlar iğnenin 15. Günü yani bugün evde test yaptım negatif 😔 artık adet olmayı bekleyeceğim hayırlısı bakalım

Kızlar iğnenin 15. Günü yani bugün evde test yaptım negatif 😔 artık adet olmayı bekleyeceğim hayırlısı bakalım
Yeni Ay yeni umutlar her nasip vaktine bekler. Allah hayırlısını sagliklisini nasip etsin inşallah 🤲
İğneyi ne zaman olmuştun yani vuruldugun günü dahil ediyor musun?

Kızlar merhaba. 18 Ocak Perşembe 19 mm idi yumurtam ve akşam 10 da iğne vuruldum doktorumun önerisiyle. Neyse 19 ocaktan itibaren gün aşırı ilişki önerdi. Bugün de kontrol randevum vardi. Yumurtan 22 mm olmuş ya yeni çatlamış yada catlamaya hazırlanıyor. Kan verince net anlariz dedi ama bir hafta önce iğne olunca 36 saat içinde çatlaması gerekmez miydi ? Aklımda deli sorular

X