Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar bilginize ihtiyacım var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba çatlatma iğnesinden sonra özellikle 14 gün hamilelik testi yapılmamasını çünkü iğneden dolayı testte yalancı pozitif çıkabileceğini söylüyorlar, 14. Gün genelde test öneriliyor..
Bn ilk kızımda klomen catlatma ignesi oldm 12 gündü silik cizgi ckmştı kan verdm 57 idi 2 gün snra tekrr 147 olmştu öle öle yükseldi smdi ikinciyi istyr esm gene klomen catalatma ignesi oldm ayın 8 inde beklmefyz adet düzenszlgm varbnm

Bn ilk kızımda klomen catlatma ignesi oldm 12 gündü silik cizgi ckmştı kan verdm 57 idi 2 gün snra tekrr 147 olmştu öle öle yükseldi smdi ikinciyi istyr esm gene klomen catalatma ignesi oldm ayın 8 inde beklmefyz adet düzenszlgm varbnm
Ya canım Allah bağışlasın hcg seyrini hatırlıyorsan yazabilir misin sonrakileri

Bende9unda oldum :) birliktelik olarak hangi tarihleri önerdi doktorunuz?

tamamen iğnenin etkisi; bende de oldu bir kaç gün devam edip geçti. Şuan 11. günüm ağrı falan kalmadı adet olcam büyük ihtimal akıntım ve göğüslerim ona işaret ediyor.
Slm arkadaşlar bende ovitrelle çatlatma iğnesi oldum öncesinde sabah akşam klomen içtim 5 gun Dr tavsiyesiyle bugün 4. Günüm ıgneye bel ağrım var alt karnimda agri var birde akıntı var acaba hamilelik oluşuyor olabilirmi

Bence bunu mutlaka sorun ultrasonda gördüğü yumurtanın büyüklüğüne göre belirliyorlar zamanı 12 saat çok büyük bir fark tedaviniz boşa gitmesin
Evet görüştüm doktorumla sabah 10 dedi ve 24saat sonra birliktelik olacak dedi. İlk 36saat sonra demişti sebebini sorduğumda ise aslında ben pazartesi gidecektim yumurtlar büyümüş mü diye bakmaya salı gitmek durumunda kaldım ve yumurtalarım erken büyümüş zaten buyuzden 24saat sonrasına olsun demiş bizde değerlendirdik inşallah olur bakalım

X