Ovitrelle kullananlar

Aminnn canım yaa hepimiz guzel sonuçlar alalim beklemek cok zor çünkü kasikta batma bende de oluyo ara ara ama göğüslerde bi değişiklik yok bide bacak ağrısı var ama onunla bi ilgisi varmi bilmiyorum

Aminnn canım yaa hepimiz guzel sonuçlar alalim beklemek cok zor çünkü kasikta batma bende de oluyo ara ara ama göğüslerde bi değişiklik yok bide bacak ağrısı var ama onunla bi ilgisi varmi bilmiyorum
Aslında herkeste belirti farklı farklı ben temmuz ayında kimyasal geçirdim so kasıkta yumurtlama günü adet olur gibi ağrılar çektim ve 2 hafta boyunca o ağrı hiç geçmedi belim 2’ye ayrıldı resmen benle bi arkadaşımın aynı gündü yumurtlama onda bir şey olmadı o şimdi doğurmak üzere benim ki döllenmedi bile nasip demek ki dedim

Ben hic gebelik yasamadim kimyasal falan da olmadi rabbim bizimle beraber bütün bekleyenlere sağlıklı evlatlar nasip etsin belim surekli agrir zaten onu belirti saymiyorum bacak ağrısı igneden bi sonraki gündu sanırım cok fazla olmustu kramp gibiydi yürümekte zorlaniyodum sonra fazla olmadi ama dün oyle bi agridi ki üst kısımları özellikle sebebini bilmiyorum hala gecmedi dune gore daha iyiyim bakalim pazar gününe bise kalmadi allahim yüzümüzü güldürsün inşallah

Aminnn inşallah ama doktorum bana çok tembih etti kendini dinleme diye akışına bırak diye öyle yaptım bende şu son iki gün heyecanlı geçti ama bir de üstüne rüyalar gördüm hayr olsun inşallah dedim

Merhabalar bende geçen hafta pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptırdım ve 9 gün geçti iğnenin ardından sizin gibi batma ve akıntım oluyor inş bu ay hamile kalırım

Merhabalar bende geçen hafta pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptırdım ve 9 gün geçti iğnenin ardından sizin gibi batma ve akıntım oluyor inş bu ay hamile kalırım
Merhaba aynı gün yapmışız iğneleri inşallah benim ilk kullanımım iğneden sonra her gün test yaptım ovülasyon testi ikinci çizgi tamamen kayboldu pazar günü gebelik testi yapcam inşallah istediğimiz sonuçla karşılaşırız

Sizin adetiniz de gecikme oldu mu benim normal de 3 Mart adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum

Rabbim ruyalarini hayirlara çıkarsın canim esimde görmüş guzel ruyalar arkadaşım da görmüş rabbim bakalim ne gostericek bize bende her ay kendimi çok dinledim ve sonuç husran bu ay dinlemiyorum diyorum ama olmuyo galiba ya halsizlik var diyorum acaba olabilirmi diye düşünüyorum bide ümitliyim bu ay iyi düşünüyorum hep olumlu olacak diyorum kendi kendime ama gögüs hassasiyeti ve kararmasi yok bende o olmasi sartmi acaba

Beni de bugün ne zamandır görüşmediğim bir arkadaşım aradı rüyamda gördüm diye inşallah dedim bende onu görmüştüm önceden güzel şeylerin habercisidir inşallah rüyalar

Merhabalar bende pazartesi günü 3. Çatlatma iğnemi vuruldum bugün fazla kasık ağrısı ve gaz yaşadım sizler gibi diğer iğnelerde böyle olmamıştı iğne vurulduğum gün ilişki oldu sonra doktor 36. Saatte dedi ama maalesef saati kaçırdım 46. Saati değerlendirebildim acaba saat farkediyor mu nasıl oluyor anlayamıyorum illa o saatte mi olması lazım artık çok sıkıldım bu süreçten

Hayirli sabahlar canim inşallah sende hayirli güzel sonuçlar alırsın insan bu süreçte çok fazla yoruluyo seni cok iyi anliyorum 36 veya 40 saat sonra yumurtanin catlamasi beklenir o saatlerde catlar yani ama catlayan yumurta asagi yukarı bi gün canlı kalır o yüzden dert etme canim icini ferah tut senin bugun kacinci günün peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…