Ovülasyon denemesi acil cevaba ihtiyacım varr

nazoli33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
55
26
30
Merhabalar artımed ve İnnovita testleri kullandım ama kesinlikle artımedden memnun kaldım diyebilirim İnnovita hep silik iki çizgi anlaşılmıyor ama artımed çok iyiydi kızlar sadece size sorum 1.5 senedir evliyim ilk kez çocuk deniyoruz ovülasyon testiyle yumurtlama görmek istedim bilenler lütfen neresi yumurtlama neresi çatlama derse çok sevinirim ben görselde 2.3. Testi yumurtlama olarak 4.yü çatlama olarak yorumladığım için 2. Ve 4.günleri değerkendirdim zaten 5.test bugüne ait ve tamamen silik herhangi bir pcos problemim yok doktora normal muayene için gittiğimde herşeye baktı ve hiçbir sorun olmadığını söyledi eğer olmazsa hormon testlerine bakacağını söyledi tecrübelerinize ihtiyacım var ☺️☺️☺️

Eklentiler

• IMG_3275.jpeg
    IMG_3275.jpeg
    137,6 KB · Görüntüleme: 263
Üstten 2-3 yumurtlama en üstteki de çatlama olmuş değerlendirme yaptın mı ? Folik asit kullanıyor musun
Üst derken sanırım en alttakini kastettiniz değil mi öyle anladım onu bu sabah yaptım 5.yi yani,hergün kullanmıyorum ama aklıma geldikçe alıyordum artık daha düzgün kullanacağım bir de pik gördükten sonra yani 2.test günü ve çatlama olarak yorumladığım 4.test gününü değerlendirdim doğru olan bu şekilde midir?

Üst derken sanırım en alttakini kastettiniz değil mi öyle anladım onu bu sabah yaptım 5.yi yani,hergün kullanmıyorum ama aklıma geldikçe alıyordum artık daha düzgün kullanacağım bir de pik gördükten sonra yani 2.test günü ve çatlama olarak yorumladığım 4.test gününü değerlendirdim doğru olan bu şekilde midir?
Kapağı açık olan çatlama olmuş kuzum yumurtlaman da 2 gün sürmüş o günleri değerlendirdin inşallah. Çatlamayi da degerlendirdiysen test yapmayı bırak ve 17 gün sonra gebelik testi yap ve mutlaka folik asit ve avakodo tüket o yerleşmeye çok faydalı bende ovulasyon testi kullandım bu ay hepsini değerlendirdim hem folik asit kullanıyorum hem de avakodo yiyorum her sabah

Ben de Avokado alayım onu bilmiyordum çok iyi oldu bu o test ilk yaptığımdı yumurtlamadan önce olan aslında onu koymasam da olurdu ama hepsini çekip attım ☺️ çatlamayı da 4.gün test olarak algıladım ben inşallah sağlıklı ve güzel haberlerimizi alırız diye düşünüyorum 😍 insan geriliyor böyle bir test deneyince

Ben de Avokado alayım onu bilmiyordum çok iyi oldu bu o test ilk yaptığımdı yumurtlamadan önce olan aslında onu koymasam da olurdu ama hepsini çekip attım ☺️ çatlamayı da 4.gün test olarak algıladım ben inşallah sağlıklı ve güzel haberlerimizi alırız diye düşünüyorum 😍 insan geriliyor böyle bir test deneyince
Aynen öyle artık bırak test yapmayı ve 17 gün bekle sabahları kahvaltı da avakadonun yarısını ez olgunlaşmış al ama içine yarım limon biraz tuz ve az zeytinyağı ile karıştır ekmeğe sur Sur ye 😂 ve folik asit de kullan bu süreçte. Bakalım hakkımızda hayırlısı bende 2 yıllık evliyim bizde 2 aydır deniyoruz bakalım 🙄 bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım bende 1 gün yumurtlama gördüm bir gün öncesini yumurtlama ve catlamayı değerlendirdim bende

Eklentiler

• IMG-20231120-WA0015.jpg
    IMG-20231120-WA0015.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 235
Benim de yumurtlamam 11.gündü bu hangi marka test acaba İnnovita denediniz mi ben hiç memnun kalmadım hep aynı gibiydi bi de kadın bana diyor ki pcos var ondan böyle ne alaka doktora gittim böyle bişey denmesi böyle bir süreçte böyle bir laf duymak yoktan yere aşırı moral bozuyor,sizde de koyuluk t ve c de eşit değil mi bende de öyleydi

Benim de yumurtlamam 11.gündü bu hangi marka test acaba İnnovita denediniz mi ben hiç memnun kalmadım hep aynı gibiydi bi de kadın bana diyor ki pcos var ondan böyle ne alaka doktora gittim böyle bişey denmesi böyle bir süreçte böyle bir laf duymak yoktan yere aşırı moral bozuyor,sizde de koyuluk t ve c de eşit değil mi bende de öyleydi
Ben bir gebenin günlüğü sitesinden aldım ve çok.memnun kaldım gayet net bir şekilde gösterdi yumurtlamayı 12.gunde idrarı damlattigim an çıktı ve çok memnun kaldım paket halinde aldım içinde 50 taneydi ve şuan hala 35 tane falan var ve içinde 4 adet de gebelik testi hediye gönderdiler

İnşallah ikimizin de ihtiyacı kalmaz da bir daha ama olursa hangisi uygunsa onu alırım artık kaset testler de pahalı biraz üç ay denedikten sonra olmazsa test yaptırın eşli olarak gidin diyorlar,bir de her ay yumurtlama da olmuyormuş bazen kadınlarda bunların hepsine çok normal deniyor ama en ufak olumsuzluk can sıkıyor

İnşallah ikimizin de ihtiyacı kalmaz da bir daha ama olursa hangisi uygunsa onu alırım artık kaset testler de pahalı biraz üç ay denedikten sonra olmazsa test yaptırın eşli olarak gidin diyorlar,bir de her ay yumurtlama da olmuyormuş bazen kadınlarda bunların hepsine çok normal deniyor ama en ufak olumsuzluk can sıkıyor
Valla ben 290₺ aldım canım ovulasyon testini

50 tanesi için çok uygunmuş fiyatı kesinlikle bir de düzgün sonuç veriyor
Instagram da sayfası var ve çoğu kadın bu ovulasyon testi ile gebe kalmış yani. Ve kadın ödüller almış başarılı bir kadın Instagram da bir gebenin günlüğü yaz çıkar

Şimdi baktım sanırım o da pahalanmış 30 tanesi 290 tl artık şaşırmadık tabiki artmasına 😂😂 şimdi marketten avokado almaya gidiyorum ayrıca kesinlikle innovitadan iyidir saçma sapan bir test çünkü

Valla sürekli test mi yanlis düşüncesine girmekten se fazla veririm kafam rahat eder yani al al zaten 1 avakado 2 gün tuketirsin yarısını bir gün diğer yarısını bir gün şeklinde regl gününe kadar tüket inşallah ikimizde kalırız 🥰🌹 güzel haberler ile tekrardan bu posta cevap olarak gebelik testimizi atmayı nasip etsin rabbiiiiim🤲🤲🤲🤲💚
Şimdi baktım sanırım o da pahalanmış 30 tanesi 290 tl artık şaşırmadık tabiki artmasına 😂😂 şimdi marketten avokado almaya gidiyorum ayrıca kesinlikle innovitadan iyidir saçma sapan bir test çünkü

Valla sürekli test mi yanlis düşüncesine girmekten se fazla veririm kafam rahat eder yani al al zaten 1 avakado 2 gün tuketirsin yarısını bir gün diğer yarısını bir gün şeklinde regl gününe kadar tüket inşallah ikimizde kalırız 🥰🌹 güzel haberler ile tekrardan bu posta cevap olarak gebelik testimizi atmayı nasip etsin rabbiiiiim🤲🤲🤲🤲💚
Amiiin inşallah artık reglimizin gecikmesini ve test yapmayı bekliyoruz 🌸

X