Ovülasyon ile hamilelik anlaşılır mı acil yardım !!

Lütfen banada dua edermisin benimde elimde gebelik testi yok ovalasyon denedim seninki gibi çıktı inşallah senin ki gibi müjdeli haberi alırım
İnşallah hamilesindir canım eğer pco yoksa düzenli adet görüyorsan bence sende hamilesin test al hemen yap benide haberdar et inşallah Allahım nasip etsin bu güzel duyguları sende yaşa inşallah 🤲🏼🤲🏼🌸

İnşallah hamilesindir canım eğer pco yoksa düzenli adet görüyorsan bence sende hamilesin test al hemen yap benide haberdar et inşallah Allahım nasip etsin bu güzel duyguları sende yaşa inşallah 🤲🏼🤲🏼🌸
Ne güzel dua etmişsin çok çok teşekkür ederim adetime 6 gün kaldı hüsrana uğramak istemiyorum kuzum negatifi görüp kasigima ara ara adet olcakmis gibi sancı giriyo geçiyor ben bu ay bide erken yumurtlama oldu ovalasyon testinde pik gördüğüm tüm günleri değerlendirdim ondan bir hafta sonra bel ağrım basladi aşırı reglime ozaman 14 gün vardı başka birşeyden şüphelenip doktora gittim beta da yaptı 0.15 çıktı regline daha var o yüzden ne negatif ne pozitif diye bilirim dedi şimdi 6 gün kaldı ne durumda bilmiyorum ama çok korkuyorum

Çok uzun yazdım kusura bakma kalbi çok güzel bir insansın içimi dökmek iyi geldi ❤️🥲
Ben bu yollardan çok geçtim canım 4 senedir bekliyorum 2 tane kaybım var sende bana dua et inşallah sağlıklı ilerler bu hamileliğim 6 gün varsa daha çok çok erken sabırlı ol bekle adet gününde testini yap eğer olmazsan yumurtlamadan kaç gün geçti oda önemli tabi rabbim nasip etsin hepimiz hamiş olalım inşallah hepimizin kalbi güzel rabbim nasip etsin 🥰🤲🏼🤲🏼

Ben bu yollardan çok geçtim canım 4 senedir bekliyorum 2 tane kaybım var sende bana dua et inşallah sağlıklı ilerler bu hamileliğim 6 gün varsa daha çok çok erken sabırlı ol bekle adet gününde testini yap eğer olmazsan yumurtlamadan kaç gün geçti oda önemli tabi rabbim nasip etsin hepimiz hamiş olalım inşallah hepimizin kalbi güzel rabbim nasip etsin 🥰🤲🏼🤲🏼
Aminnnn canım benim yetimlerin duası kabul olur derler duamdasin inşallah sağ sağlim alırsın kucağına kuzumu

Galiba Hamileyim 😍😍😍 Elim ayağım Titriyor 🙈
Ayy bende aynı durumdayım bugün ovulasyon yaptım benim 25 adet olmam gerekiyordu olmadım göğüslerim ateş gibi yanıyor kasıklarım ağrıyor bide iğne batması var ama ara ara bide deli gibi başım ağrıyor vücuduma ateş basıyor sürekli bide ovulasyon bugün yaptım bak atayım ne çıkmış yarın erken gebelik yapsam mı ya daha 2 gün önce verdim 2 cıktı kan

Eklentiler

• IMG_8143.jpeg
    IMG_8143.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 60
Ayy bende aynı durumdayım bugün ovulasyon yaptım benim 25 adet olmam gerekiyordu olmadım göğüslerim ateş gibi yanıyor kasıklarım ağrıyor bide iğne batması var ama ara ara bide deli gibi başım ağrıyor vücuduma ateş basıyor sürekli bide ovulasyon bugün yaptım bak atayım ne çıkmış yarın erken gebelik yapsam mı ya daha 2 gün önce verdim 2 cıktı kan
Canım Hemen test yap hemen 😍😍😍😍

Düzenli adet görüyorsun dimi ? Pcos varsa adete yakın yumurtlayan çok oluyormuş düzenliyse şayet inşallah hamilesindir 🥰 ama bence sabah ilk idrarla yap 🥰🥰🌸🤲🏼

Benimde adetime altı gün kala ovualsyonum böyle istemsiz hevesleniyorum

Eklentiler

• E79401D6-D0F0-402D-A360-8DF239C9B0E1.jpeg
    E79401D6-D0F0-402D-A360-8DF239C9B0E1.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 48
Benimde adetime altı gün kala ovualsyonum böyle istemsiz hevesleniyorum
Canım benim çok iyi anlıyorum seni ama 6 gün çok erken yumurtluyor olabilirsin sabırlı ol bekle zamanı gelince o seni seçecek zaten hiç merak etme adet gününde tekrarla haber ver bizede inşallah istediğin gibi sonuç alırsın çok amin 🤲🏼🌸

Merhaba yarın regl olmam lazım ama lh testleri arka arkaya böyle çıkıyor gebelik olabilir mi normalde 28 günde bir çok düzenli regl olurum önceden de ovülasyon testi kullanmadığım için bilemiyorum yardımcı olur musunuz kızlarr

Eklentiler

• IMG_3437.jpeg
    IMG_3437.jpeg
    193,2 KB · Görüntüleme: 38
X