Ovülasyon ile hamilelik anlaşılır mı acil yardım !!

Hanımlar merhaba ben de günlerdir adet olmak için uğraşıyorum 1 haftadır belki 10 gündür maydanoz kekik nane suyu içmekten için dışına çıktı adet olayım diye masajlar yapıyorum yok yok olmuyor bir türlü. Gebelik testi yapmama imkan yok ama evde ovulasyon testi vardı sabah yaptım t cizgisi yani idrara yakın çizgi daha koyu oldu resimde belli değil ama.net sekild rdaha koyu adet düzensizliği olduğu için o şekilde de anlayamıyorum sizce bu gebelik olabilir mi
IMG_20231212_115610.jpg

Hanımlar merhaba ben de günlerdir adet olmak için uğraşıyorum 1 haftadır belki 10 gündür maydanoz kekik nane suyu içmekten için dışına çıktı adet olayım diye masajlar yapıyorum yok yok olmuyor bir türlü. Gebelik testi yapmama imkan yok ama evde ovulasyon testi vardı sabah yaptım t cizgisi yani idrara yakın çizgi daha koyu oldu resimde belli değil ama.net sekild rdaha koyu adet düzensizliği olduğu için o şekilde de anlayamıyorum sizce bu gebelik olabilir mi
Eki Görüntüle 3350606
OLABİLİR CANIM BENDE BU ŞEKİLDE ÖĞRENMİŞTİM NEDEN TEST YAPMADAN SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER İÇİYORSUNUZ?

Adetim beş gün gecikti gebelik negatif ovulasyonda böyle . Kan testi yaptırmaya da cesaretim yok

Eklentiler

• F77A38DE-58C1-4D2D-AE40-9117E8C5F644.jpeg
    F77A38DE-58C1-4D2D-AE40-9117E8C5F644.jpeg
    31,3 KB · Görüntüleme: 18
Bu zaten ovulasyon olarakta negatif canım ovulasyonda oluşan şüphede t cizgisi daha koyu olunca ya da aynı koyulukta olunca oluyor sen biraz daha bekle adet olmazsan onzaman kan ver

X