Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bı sorum olacaktı size adete sekiz gün var ovulasyon testi pik yaptı iki gün öncede doktora gitmiştim acilden giriş yaptım yumurtam olmadığını söyledi ama testim bugün pik oldu yorumunuz nedir
Bı gün de yumurta oluşumu oluyor bazen ana gebelik de de pik olabiliyor gebelik testi varsa yapsanız. Doktordailk günlerde ultrasyonda görünmeyebilir ama doktor rahim kalınlaşması var demiş miydi

Bı gün de yumurta oluşumu oluyor bazen ana gebelik de de pik olabiliyor gebelik testi varsa yapsanız. Doktordailk günlerde ultrasyonda görünmeyebilir ama doktor rahim kalınlaşması var demiş miydi
Evet geçen perşembe gittim iki gün oluyor sağ kasık sancısı şikayetiyle gittim vajinal muayene yaptı ben sordum hatta yumurtlama mı var ondanmi sancı var diye dediki yumurta gözükmüyor enfeksiyon yok rahim duvarın gayet kalın dedi beta HCG istedi ama negatif çıktı bugün itibariyle adetime sekiz gün kaldı bugünde böle pik görünce testi şaşırdım

Bazen iki defa yumurtlama olabiliyor bı ayda. Adete yakında rahim kalınlaşması olabilir bence siz her ihtimale karşı değerlendirin ne olur olmaz ama inşallah güzel haberler alırsınız

Kızlar bu pik dimi? T çizgisi C dende koyu sanki. Takvime göre 1 hafta geç yumurtladım emin olamıyorum iyi ki bırakmamışım test yapmayı

Eklentiler

• 89031776-4564-424A-9FDC-A31C6F328220.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 26
Hanımlar ben yeniyim doktor ovulasyon takibi yapıyor ilişki takvimi verdi cuma ilk gündü ve ilişkiden yarım saat sonra sol yumurtalığımda acayip ağrı oldu sonra alt karın bölgemde oldu 6 saat geçmedi halsizlik yorgun ve cumarteside ilişkiden sonra aynı oldu ve alt karnım hala ağrıyor bunlar neden olmuş olabilir yaşayan varsa yardım istiyorum

Kendinizi kasmış olabilirsiniz bide psikolojik olarak gebelik belirtisi ariyosunuzdur belki ama belirti için cok erken. Üsütmüs de olabilirsiniz veya bir enfeksiyon da olabilir dr muayenede anlar eger öyleyse

Kendinizi kasmış olabilirsiniz bide psikolojik olarak gebelik belirtisi ariyosunuzdur belki ama belirti için cok erken. Üsütmüs de olabilirsiniz veya bir enfeksiyon da olabilir dr muayenede anlar eger öyleyse
Üşütme yok kasada yok ilk defa başıma geldi korktum bişiy mi var diye ne yapmalıyım acaba doktoruma haber versemmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…