Ovulasyon testi anlayanlar acil bakabilir misiniz??

Eklentiler

• AD6B7323-24FC-4048-8678-73B3A570F824.jpeg
    AD6B7323-24FC-4048-8678-73B3A570F824.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba bir şey sorabilir miyim yumurtlama gününde ve çatlama gününde mi değerlendirdin sadece başka gün değerlendirdin mi birde ilişkiden sonra neler yaptın yani biraz uzandın mı hemen kalktın mı duş aldın mı acaba yardımcı olabilir misin bende çok bebek istiyorum 2 senedir olmuyor hiç bir sorun olmamasına rağmen
Evet iki günü değerlendirdim ilişkiden sonra sabaha kadar uzandım sabah duş aldım

Merhaba bana da bakar mısın
Merhaba canım kendımce analız yapıyorumda suan 21 mart pik gorunuyor 22 mart catlamıs gıbı cunku 22 ye gore daha sılıklesmıs.Bak sımdı sen pik gunu yumurtlama gununu arka arkaya degerlendır ve sonrakı gunlerı gün aşırı degerlendır adet donemıne kadar ya da 5,6 gun gun aşırı devam et tek yumurtlamayı degerlendırme yanı aslında bı adet donemınden dıger adet donemıne kadarda gün aşırı devam edebılırsın yumurtlamadan sonra ama sakın stres olma.ben sırtıma yastık koyar yarım saat beklerdım.duşa gırmezdım 5,6 saat sonra gırerdım en az 2,3 saat lavaboyada gırmezdım.bu sekılde de yap ınsallah hamıle kalırsın canım.ovulasyonla beceremıyorsan takıbı doktorlada yapabılırsın.

Ya ben mesela 3 gün değerlendirdim çift koyu çizgi gördüğümde ama 1,2 saat sonra kalktım ayağa ve sanki hepsi aktı gitti gibi hissettim acaba senin gibi yatmam mı lazım sabaha kadar bilemedim ki
Kac saat yatarsan yat illa akma oluyor onlar spermı koruyan hücrelermiş ona takılma ılk 5 dk coktan onlar tüplere yerlesıyor ama en guzelı yarım saat felan altına yastık koy cıkmasın

Seninkide böyle miydi
Bu baya koyu ama.sımdı bakıyorumda dıger gunlere gore aşırı koyu sız bugunedd degerlendırın canım ben bır kere ovulasyon kullandım benm testler farklıydı o zamanda gebe kaldım ama ne yazıkkı kımyasal gebelık oldu.normalde bole asırı koyu olur sonra sılıklesırse catlamıs olur.Testlerı dogru uyguluyorsun degıl mı sıvı alımı yapmadan aynı saatte uygula

Bu baya koyu ama.sımdı bakıyorumda dıger gunlere gore aşırı koyu sız bugunedd degerlendırın canım ben bır kere ovulasyon kullandım benm testler farklıydı o zamanda gebe kaldım ama ne yazıkkı kımyasal gebelık oldu.normalde bole asırı koyu olur sonra sılıklesırse catlamıs olur.Testlerı dogru uyguluyorsun degıl mı sıvı alımı yapmadan aynı saatte uygula
Evet oruç tuttuğum için çok kolay oluyor normalde çok su içen biriyim ama oruçla kolaylık oluyor ve aynı saat diliminde yapıyorum hep

Rabbim en erken zamanda hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin hepimize

Arkadaşlar merhaba son regl tarihim 10-14 aralık regl bitiminden sonra her gün ovulasyon testi yaparak değerlendirdim piki 18 aralıkta gördüm daha sonra da silikleşti çatlama olmuş sanırım dün ve bugün yaptığım ovulasyonlar da yine pik görüyorum sorum şu ay da 2 kez pik olabilir mi olmazsa niye böyle çıkar farklı markadan yaptım testim bozuktur diye yine aynı şekilde çıkıyor. Buna ek olarak 2-3 gündür kasık ağrım ve halsizlik uyku halim var bat 7-8 ocak yardımcı olur musunuz??
Sonuçların nedir sizin acaba merak ettim

Evet oruç tuttuğum için çok kolay oluyor normalde çok su içen biriyim ama oruçla kolaylık oluyor ve aynı saat diliminde yapıyorum hep
Tamam cok ıyı o zaman ama testın bugun aşırı koyulasmıs siz bugunude degerlendırın de adet tarıhıne kadar yap testı gereken her gunu degerlendırın canım

X