Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Herkese merhabalar..
3 aydır eşimle bizde çocuk deniyoruz ama bir türlü olmadı. Birçok doktora gittim bi sorun mu var diye. Hormon testleri hatta kısırlık testi bile yaptırdım. Şimdi konu dikkatimi çekti ovülasyon testi yapmak istiyorum bu ay daha regl olmadım ama test yaptım negatif.. hangi markayı önerirsiniz ? Ve sizce güzel sonuç alır mıyım? Şimdiden erkese teşekkür ederim

Herkese merhabalar..
3 aydır eşimle bizde çocuk deniyoruz ama bir türlü olmadı. Birçok doktora gittim bi sorun mu var diye. Hormon testleri hatta kısırlık testi bile yaptırdım. Şimdi konu dikkatimi çekti ovülasyon testi yapmak istiyorum bu ay daha regl olmadım ama test yaptım negatif.. hangi markayı önerirsiniz ? Ve sizce güzel sonuç alır mıyım? Şimdiden erkese teşekkür ederim
Ben laboquick kullandım canim

Herkese merhabalar..
Ben netten almıştım 30 test bide 5 tane gebelik testi 37 tl di. Eczanede pahalı olur.
Bi de benden tavsiye çok takma. Ben iki ay takip ettim değerlendirdim de. Oluruna bırakmak lazım. Eğer hiç bi sağlık sorunu yoksa ve buna rağmen olmuyorsa bunda da bi hayır vardır.
Kafaya taktıgımızdan belkide olmuyordur :)

Hıı bide bi arkadaşın önerisiyle folden isimli bi folik asite başladık. Eşimde bende içiyoruz. Arkadaşım bunu kullandıktn iki ay snra hamile kalmış. Hiç bi zararı olmayan bi destek sadece. Araştır istersen bi.

Herkese merhabalar..
Merhaba bende laboquick kullanıyorum bugün çift çizgiyi gördüm hayırlısıyla smdi sıra değerlendirmede sonrası Allah a kalmış bu arada bizimde denememizde 3.Ay canım ama ovülasyon testini ilk bu ay deniyorum umutluyum bakalım doktor bana miyositol positive verdi takviye olark

Mrb kızlar ya benim testlerde mi sıkıntı var yoksa yumurtlama olmuş mu ben mi anlamadım bilmiyorum

Merhaba
Ovulasyon testiyle hamile kalip bebeginizin cinsiyetini ogrenen Bana ozelden cat tarihi ve saatini yazabilirmi acaba bi hesaplama yapiliyor bebegin cinsiyetiyle ilgili kimler yardimci olabilir bana bilgileri verin hesapliyalim dogruluk payi varmi bakalim

bende sormak istiyorum 4 gün boyunca testim çift çizgi çıktı 4 gün boyunca 3 kere ilişkiye girsim son testimde tek çıktı acaba hamile miyim

X