Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar Merhaba hangi marka ovulasyon testi kullanıyorsunuz ve kaçlı alıyorsunuz ?

Merhaba kızlar yeni üye oldum 27 yaşındayım 1 yıllık evliyim bu ara hamile kalmaya kafayı taktım ovulasyon testi aldım genellikle 32 günde bit adet oluyorum sat 18 nisan testleri buraya atıyorum yorumlarmısınız

Eklentiler

• 1525421763987..jpg
    1525421763987..jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 548
Yalniz buarada ben 28 gundr bir adet olurum yumurtlama 14. Gun olmasi lazim ama test bana 10. Gun koyu cizgi verdi. Ben hem o gun hem de 14. Gun yaptim. Yani hangisi dogru bilmiyorum acikcasi.

Arkadaşlar bende hafif pko luyum ve evlendikten sonra 32-38 gün aralığında regl oluyorum her zaman değişiyor bu ay sümüksü akıntı 19.güne kadar olmadı bende ovu.testi aldım ve 4 gündür yapıyorum aşağıda renkleri var ovulasyon testi aldım bugün 23.günüm yorumlayabilirmisiniz bilenler.

Eklentiler

• 20180616_204436.jpg
    20180616_204436.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 237
Arkadaşlar bende hafif pko luyum ve evlendikten sonra 32-38 gün aralığında regl oluyorum her zaman değişiyor bu ay sümüksü akıntı 19.güne kadar olmadı bende ovu.testi aldım ve 4 gündür yapıyorum aşağıda renkleri var ovulasyon testi aldım bugün 23.günüm yorumlayabilirmisiniz bilenler.
Cnm biraz daha koyulaşması lazm bi kaç günün daha var bence

Konu çok aktif değil ya halbuki insan sadece bilgi değil dertleşmeye de ihtiyaç duyunca hemen buraya koşuyor

Yukarda cumartesi günü gönderdiğim ovulasyon testlerim var dün ve bugünde yaptım sonun hala aynı en sondaki gibi çifr çizgi var ama diğeriyle aynı koyulukta değil 32-38 gün aralığında regl olan biriyim ve bugün 25.günüm dün akşam sanki sümüksü akıntımda oldu ama bu çift çizgiyi ben yakalayamadım bir türlü

Eklentiler

• 20180618_101936.jpg
    20180618_101936.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 182
Yukarda cumartesi günü gönderdiğim ovulasyon testlerim var dün ve bugünde yaptım sonun hala aynı en sondaki gibi çifr çizgi var ama diğeriyle aynı koyulukta değil 32-38 gün aralığında regl olan biriyim ve bugün 25.günüm dün akşam sanki sümüksü akıntımda oldu ama bu çift çizgiyi ben yakalayamadım bir türlü
Belki bu ay daha gec adet olursun canim koyulasma var artar 2 gune sen yapmaya devam et birde suna dikkat et ovulasyon zamani o 1 hafta akinti baslar bitince tekrar kurursun.

Belki bu ay daha gec adet olursun canim koyulasma var artar 2 gune sen yapmaya devam et birde suna dikkat et ovulasyon zamani o 1 hafta akinti baslar bitince tekrar kurursun.
O kadar yoğun akımtım olmadı bu ay sadece dün sanki geldi gibi ama o kadarla kaldı devamı gelmedi bugün de miratech diye bir ovulasyon testi aldım onda ikinci çizgi hiç çıkmadı. Eşim de gemici 6 ay da bir geliyo bi kaç kalıyo bu gelişinde de 1.5 ay kalacak sadece zaten ortalama 35 günde olan biriyim yani bir yumurtlama şansım var.

O kadar yoğun akımtım olmadı bu ay sadece dün sanki geldi gibi ama o kadarla kaldı devamı gelmedi bugün de miratech diye bir ovulasyon testi aldım onda ikinci çizgi hiç çıkmadı. Eşim de gemici 6 ay da bir geliyo bi kaç kalıyo bu gelişinde de 1.5 ay kalacak sadece zaten ortalama 35 günde olan biriyim yani bir yumurtlama şansım var.
Tahminime gore henuz olmamis yumurtlama canim esin yanindayken degerlendir insallah tutar.

İnşallah ya hayırlısıyla olur bu sefer 12 gün kaldı eşimin gitmesine 29.günüm benimde bugün 3 gündür de bel ağrısından ölüyorum çok ağrım var nedenini.bilmiyorum

X