Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Doğru dürüst çifti koyu çizgiyi yakalayamadım hergün test yaptığım halde yinede hep birleşme oldu eşimle belimdeki son zamanlardaki ağrıların şiddeti sebebiyle dr a gideceğim ama önce kan testi yapayım dedim adetime 2 gün kaldığı halde sonuç negatif bhcg 2 çıktı referans aralığı 0-4.

Kizlar bana da yardimci olurmusunuz ustteki test 13. Gunum alttaki testte 14. Gun yani bugun yaptigim test yumurtlama oldu mu catladimi anlamadim ki dunde koyuydu bugunde koyu cikti hala catlamadimi acaba dun calisma oldu bugunude degerlendirmelimiyim. Pkoluyum ilk kez gecen ay hamile kaldm kimyasal oldu bu ay tedirginim korkuyorm normalde 17. Gun yumurtlarken ilk kez boyle erken yumurtladim heyecanliyim :)

Eklentiler

• Screenshot_20180630-153105.png
    Screenshot_20180630-153105.png
    123,1 KB · Görüntüleme: 357
  • Screenshot_20180630-144339.png
    Screenshot_20180630-144339.png
    118,7 KB · Görüntüleme: 344
Kizlar bana da yardimci olurmusunuz ustteki test 13. Gunum alttaki testte 14. Gun yani bugun yaptigim test yumurtlama oldu mu catladimi anlamadim ki dunde koyuydu bugunde koyu cikti hala catlamadimi acaba dun calisma oldu bugunude degerlendirmelimiyim. Pkoluyum ilk kez gecen ay hamile kaldm kimyasal oldu bu ay tedirginim korkuyorm normalde 17. Gun yumurtlarken ilk kez boyle erken yumurtladim heyecanliyim :)

çalışmaları sakın aksatma yumurtan 1 bucuk gün içinde çatlayacak kuzum

çalışmaları sakın aksatma yumurtan 1 bucuk gün içinde çatlayacak kuzum

Hergun calismakta sperm kalitesini dusururmu diye korkuyorm ama sansa birakmamak lazim siliklesene kadar calisicam artik bide aksam test yapicam silikte ciksa calisma olsun dmi. Cok sagol canim yardimci oldugun icin

Hergun calismakta sperm kalitesini dusururmu diye korkuyorm ama sansa birakmamak lazim siliklesene kadar calisicam artik bide aksam test yapicam silikte ciksa calisma olsun dmi. Cok sagol canim yardimci oldugun icin

canım silik olunca çatlamış oluyor ve yumurta çatladıktan sonra 24 saat canlı kalabilir
yani çalışmalara devam
dinlenmiş sperm daha iyi evet ama bende şansa bırakmıyorum
olacaksa olur :)
rica ederim

• Beğen
Reactions: Acy
canım silik olunca çatlamış oluyor ve yumurta çatladıktan sonra 24 saat canlı kalabilir
yani çalışmalara devam
dinlenmiş sperm daha iyi evet ama bende şansa bırakmıyorum
olacaksa olur :)
rica ederim

Aynen dogru soyluyosn bakalm aksam insallah siliklesir yumurtlamak bi dert catlatmak bi dertt hakkimizda hayirlisi olsun :)

Aynen dogru soyluyosn bakalm aksam insallah siliklesir yumurtlamak bi dert catlatmak bi dertt hakkimizda hayirlisi olsun :)

benim bir kızım var ikinci için ugrasıyoruz
inan meleğin geldiğinde herşeye değiyor :)
hayırlısıyla güzel haberler veririz inşallah

benim bir kızım var ikinci için ugrasıyoruz
inan meleğin geldiğinde herşeye değiyor :)
hayırlısıyla güzel haberler veririz inşallah

Benim daha hic yok 1 yildir deniyoruz ama olmadi gecen ay hamile kaldm o da kimyasal oldu zaten bide bende pko var o yuzden biraz daha zor oluyo :KK43: masallah rabbim bagislasin kizini ikinci icin ne zamandir ugrasiyosunuz

Benim daha hic yok 1 yildir deniyoruz ama olmadi gecen ay hamile kaldm o da kimyasal oldu zaten bide bende pko var o yuzden biraz daha zor oluyo :KK43: masallah rabbim bagislasin kizini ikinci icin ne zamandir ugrasiyosunuz

canım kızım 8 yasında :)
bu arada ben kızıma hamile kaldıgımda pco vardı bende de
ünv den beri ilaçla adet oluyordum
evlenince cocuk istedim dr a gitmedim önce
baktım kendi kendime adet görüyorum azdı ama oluyodu
3. ayda olmadım hamile kalmışım
korunmuyorduk çünkü

senin takip yapmam lazım dr a yumurta takibi yaptır bence

gününüzde cok kolay hem daha saglıklı sonuclar alırsın

canım kızım 8 yasında :)
bu arada ben kızıma hamile kaldıgımda pco vardı bende de
ünv den beri ilaçla adet oluyordum
evlenince cocuk istedim dr a gitmedim önce
baktım kendi kendime adet görüyorum azdı ama oluyodu
3. ayda olmadım hamile kalmışım
korunmuyorduk çünkü

senin takip yapmam lazım dr a yumurta takibi yaptır bence

gününüzde cok kolay hem daha saglıklı sonuclar alırsın

Valla dogru duzgun doktor bulamadmki 1 yildir gebelikte olusmadi iste inofolic kullaniyorm bu ay fayda etti sanirim hayirlisi neyse o olsun insallah sen yine 3. Ay da kalabilmissin ne mutlu sana :) allahim yine nasip etsin insallah

Valla dogru duzgun doktor bulamadmki 1 yildir gebelikte olusmadi iste inofolic kullaniyorm bu ay fayda etti sanirim hayirlisi neyse o olsun insallah sen yine 3. Ay da kalabilmissin ne mutlu sana :) allahim yine nasip etsin insallah

amin kuzum hepimize

Arkadaşlar günaydın ben ovulasyon testi yapıyorum ama hangisi pozitif hangisi negatif bilemedim internette değişik pozitif olan görselleride görünce kafam karıştı. Yorum alabilir miyim testlerimle ilgili.

Eklentiler

• 1.JPG
    1.JPG
    90,3 KB · Görüntüleme: 735
Arkadaşlar günaydın ben ovulasyon testi yapıyorum ama hangisi pozitif hangisi negatif bilemedim internette değişik pozitif olan görselleride görünce kafam karıştı. Yorum alabilir miyim testlerimle ilgili.
8 temmuz sabah olan ovulasyon sağlamış gibi durıyor ama dağılmış birazda emin değilim çünki akşamına yaptığın siliklenmiş

kızlar merhaba size bi şey danışmak istiyorum kafam çok karışık son reglimden itibaren her gün sabah ve akşam ovulasyon testi yapıyorum bu güne kadar en koyu rengi reglimden sonraki gün gördüm. sizce reglimden hemen sonraki gün yumurtlama ihtimali var mıdır ? çünkü o gün nasılsa olmaz diye hiç bi çalışma yapmadık şaşkınım.

Cok sukur ben ovulasyon testi kullandgm ilk ay hamile kaldm.
Sorusu olan arkadaslara yardmci olablrm :)
Merhabalar , bende yeni aldim ovulasyon testi .öncelikle size hayirli olsun darisi tüm isteyenlerin basina diyelim. Ben sunu merak ediyorum. Adetiniz bitti ve ne zaman bu ovulasyon testi yapmaya başladınız? Köyü çift çizgi gördükten sonra kac gun ilişki devam ettiniz?

kızlar merhaba size bi şey danışmak istiyorum kafam çok karışık son reglimden itibaren her gün sabah ve akşam ovulasyon testi yapıyorum bu güne kadar en koyu rengi reglimden sonraki gün gördüm. sizce reglimden hemen sonraki gün yumurtlama ihtimali var mıdır ? çünkü o gün nasılsa olmaz diye hiç bi çalışma yapmadık şaşkınım.
Yaa araştırırken denk geldim de. Bende de aynı durum oldu. Adet ten bi kaç gün sonra koyu renkti. Sonra gittikce silikleşti. Hiç anlam veremedim. Her sabah yaptım. Kaçırmam imkansız. Oysa daha iki gün var yumurtlama hesabına göre

Arkadaşlar bende hafif pko luyum ve evlendikten sonra 32-38 gün aralığında regl oluyorum her zaman değişiyor bu ay sümüksü akıntı 19.güne kadar olmadı bende ovu.testi aldım ve 4 gündür yapıyorum aşağıda renkleri var ovulasyon testi aldım bugün 23.günüm yorumlayabilirmisiniz bilenler.
Canım bu testin markası ne acaba

X