Ovulasyon testi ile hamile kalanlar

Kesinlikle gec yumurtlama olmus bugun yarin degerlendir canim eger bu ayda olmaz ise esinde bir kontrole gitsin bende ne zaman testlerle ugrasmayi biraktim o zaman hamile kaldim canim cunku stres yaptiriyo insana ben dusunmeden duramiyordum
Zaten bu ayda olmazsa önce kendm de sorun varmı dıye arastrp hic birsey yoksa esimi de kontrl ettircez insAllah sorunsuz sıkıntısız bir evalada sahip olur herkes

Cnm pozitif bugünü ve yarını mutlaka degerlendir. Bende erken yumurtlama olmuştu ilk kullandığım ovulasyon testiyle hamile kaldım umarım sende de öyle olur :)

Kızlar geç yumurtlamanın uç noktasıyım galiba adetimin 35. gününde yumurtladım son iki günlük ovulasyon testlerimi yüklüyorum sizce ne zaman silikleşir

Amiiin cümlemizin inşAllah ya degerlendirdigin gunun ovulasyon testinin fotosu varmı birde koyu cıktıgı gunden hemen sonraki gün siliklestimi hangi gunleri degerlendrdin​
Pik olduğu gün seninkiyle ayniydi cnm. Bir gün oncesi silikti sonra pik oldu. Ertesi gun de siliklesti. Pik olduktan sonraki 3 günü degerlendirdim

Canım bende ovulasyn testinin recetesi var orda bazen 3 gün sürebilecegi sonra siliklesecegi yazıyo

Canım işin kötüsü ben 26. güne kadar test yaptım hiç pozitif olmadı bende bıraktım dün hala adet olmayınca elimde de test vardı yaptım pozitif şok oldum önceki gün nasıldı test onu bilemiyorum

Onceki gune takilma cnm hala sans var siliklesmemis iyi degerlendir bugunleri ve siliklesecegi günü. Yarininkini de atarsin

Benim test 1 gün pik olmustu cnm ama bu da normal . Kullanma klavuzunda pikten 36 saat sonra yumurtlama gerceklesecek yazıyordu. Yarin siliklesir bence. Bugunleri bos gecme

Canım eşim bugün şehir dışına gitti kötü şans işte dün gece oldu ilişki yarın gece gelecek artık o zaman olur bir de

Kısmet artık canım inşallah olur olmazsa tedaviye başlayacağım tekrar önceki iki ay klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Senin hamile kalmana vesile olan bişey var mı canım
Bu benim 2. Bebis cnm. Ekstra bisey yapmadim kür falan kullanmadım. Ama test cok yardımcı oldu. Bi de esime 1 -2 saat once sekersiz kahve icirdim, yataktan da 1 saat cikmadim hepsi bu :)

Bu benim 2. Bebis cnm. Ekstra bisey yapmadim kür falan kullanmadım. Ama test cok yardımcı oldu. Bi de esime 1 -2 saat once sekersiz kahve icirdim, yataktan da 1 saat cikmadim hepsi bu :)

Ohh Allah bağışlasın canım iki evladını da inşallah benim ilk olacak olursa çok istiyorum hemen istiyorum :) bana da soğan kürü yap diyorlar ama hiç canım istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…