Ovulasyon testi ile hamile kalanlar

Bugünüde degerlendireym ozman sonradan pisman olmamak icin baska bir topikte birisi ovulasyonun pozitif oldugunu gördktn snra 6 gun hic ara vermeden ilski yasayark hamile kaldıgını yazdıgını gördüm kızlar birde 18 gün pozitif gördgm gün kasıklarmda gece uyutmucak kadr siddetli kasık agrm oldu smdi hala cok hafif alt karında agrı oluyo surekli bazen sagda solda batmalar oluyo bu yumurtlamanın kesin pldugunamı isarettir acaba birde akıntıdan bahsediliyo yumrtlama gunu hc oyle bir akıntı görmedim ic camasırıma kremsi beyaz hafif lekeler geldi yumurtlamada yumurtta akı gibi beyaz iki parmak arasnda 5 cm uzayan sıvı olrmus ben hc rastlamadım bu kotuyemi isaret baska topiklerde parmakla kendini altn muayene edip yumrtlamasını anlayanlar oldugunu okudm ayptr solemis bas ve orta parmagı vajinaya sokup sıvı varmı ele gelen sıvı uzuyormu diye kontrl ediyolarms dün onu bile denedim cok ileri gidemesemde elime beyaz krem gibi sıvı geliyodu ama hc oyle yumrta akına benzer biseye rastlamdm cok uzldm herkste oluyomdr acaba bende olmaynca cok üzldm BİRAZ UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN Ama cok sitres yapıyorm gece bir dakika bile gözümu kapamadım uyku tutmuyo olmassa sırf buyuzden olmycak bebis fazla sitrsten adetim asla sasmaz benim sizlerede haber edicem insAllah 7 gün var eger iki üc gün gecikme olrsa gec yumurtladıgm icin gec döllendi demek olucak sanırm insAllah kırmızıları gormem o gunlerde wc ye gidesm gelmyo

Ay inanmiyorum, bu kadar ayni olur ben de dun sabah ovulasyon testinde pozitifi yakaladim, butun gun kasik agrim vardi ama akintim cok yoktu (hatta bir konu acmistim ovulasyon testleriyle ilgili, oraya da yazmistim dun). Tek fark, ben hemen hemen 2 kati yasindayim cok stres yapma, rahat ol. İnsallah ikimizinki de tutmustur, dua et bana da

Tabiki ederm dua sende bana et buraya hamis olursam kesinlikle yazıcam ki hic inancım yok ama rabbim buyuk sende yazarmısın hamile olursan birde hangi günleri degerlendrdn ovulasyonun tamamen slklestmi dunden sonra

Adetin düzenlimi düzenliyse kac gün benim yumurtlamam gec oldu bu ay Bu kotu bi durummu cok korkyrm gercktn yasım daha 19 sanrm bazı seylerı bilmemekten yasanmslgm olmamasından duydugm hersydn korkyrm bugun aglama krizine girdm zaten gordgm her olumsz sey bende varmıs gibi sanki hersyı ustune alınıyorum esimide yıpratıyorum rabbim versede bir evlat bu sitresten kurtlsam

Tabiki ederm dua sende bana et buraya hamis olursam kesinlikle yazıcam ki hic inancım yok ama rabbim buyuk sende yazarmısın hamile olursan birde hangi günleri degerlendrdn ovulasyonun tamamen slklestmi dunden sonra

Tabii ki. Biz isi sansa birakmamak icin regl bittiginden beri 2 gunde bir degerlendirdik. Ovulasyon testini dijital kullaniyorum, o yuzden siliklesme durumu yok. Dun sabah testte gulen yuzu yakaladim, geceyi degerlendirdik. Oncesinde cuma bostu, persembe doluydu. Bu sabah yine test yaptim, gulen yuz gitmisti. Aksama dogru tekrar bir esimin yanina yaklasicam Ama dedigim gibi yasim var, bir de hipertiroidim cikti, o yuzden cok umutlanamiyorum

Adetim hic duzenli olmadi benim. Yani sinirlar icerisindeydi genelde ama bir ay 28 gun, sonraki ay 30 gun, sonraki 29 gun, sonraki 33 gun gibiydi hep.

Gec yumurtlamis olman bir sorun cikarmaz, rahat ol. Regl duzenin de psikolojinle cok alakali. Bir seye uzulunce, stres yapinca bile regl duzeni degisir insanin. O yuzden kendini rahatlatmaya calis. Kendini bu kadar kasarsan hem regl duzenine zarar verirsin hem de bebek sansin azalir. Hamilelik icin vucudundaki tum hormonlarin uyumlu bir sekilde calismasina ihtiyacin var. Stres de bu hormonlari etkileyen bir sey. Rahat ol canim benim. Ben de cok canitez bir insanim. Bir seyi istiyorsam hemen olsun isterim. Bak 31 yasinda evlendim, 34 yasimda hayatim boyunca ilk kez cocuk istedim, simdi hemen olsun istiyorum ama hem ileri yas hem hipertiroid, olur mu bilmiyorum. Senin en azindan yasin genc, yeni evlisin, bir taraftan denerken bir taraftan tadini cikar bu gunlerin. İnan gecen gunler geri gelmiyor. Hem esini hem de kendini yipratmamaya calis.

İçimi çok rahatlattın Allah razı olsun inşAllah rabbim en yakın zamanda anne olmayı nasip etsn sana içinde cümlemize artk kasmıycam esimde diyo üzlme bu ayda olmassa dr giderz bir sıkıntımız sorununuz varmı ogrenirz sorun varsa tedavi oluruz dualarımı eksk etmiyorum ama artık birseynde farkına vardım 5 -10 sene olmayıp sonrasında olan var belki rabbim sabrımızı sınıyordur duaya sarılmamızı istiyordur yada kader degisemzki belki o bebegin kaderinin dogumunun yazıldıgı gune daha var hayırlsıı hakkımzıda ne diyim

Tabii ki canim benim. Olursa hamdolsun, olmazsa daha vakti vardir diye telkin ediyorum ben de kendimi. Allah korusun ne dusukler, ne olu dogum hikayeleri, ne bebek/cocuk kayiplari duydum da okudum da. Allah hayirlisiyla kucagimiza almayi ve buyutmeyi nasip etsin insallah sana da bana da isteyen herkese de.

Artik eskisi gibi degil, tip cok ilerledi. Bir sorun varsa da Allahin izniyle hallolur. Doktorun bebek sahibi olma sansi sifir dedigi bir arkadasim buyutuyor simdi cocugunu. Hem de hic umudu yokken dogal yolla oldu. Doktorlar sifir sans demis, nasil olsun zaten umudu ama oldu iste :)

Sikma canini. Kendini, esini, aileni yipratma bu yuzden. Eskiden "yapiyorsun oluyor" saniyordum ama hic de oyle degilmis bu bebek mevzusu. Hicbir sorun olmasa bile ilk denemelerde tutmama riski var. Yasin genc neyse ki, daha zaman var onunde. Rahat ol, zamana birak. Kendini kasip hem fiziksel hem de paikolojik olarak vucudunu hirpalama. Benim vaktim kisitli mesela, ona ragmen kendimi cok uzmemeye calisiyorum. Hep iyi ornekleri okumaya ozen gosteriyorum. Olursa olacak olmazsa kismet degilmis diyecegim, napalim. Allahim insallah bize de nasip eder.

Ah benden yasça büyüksün ama nasılda aynı dusunceler icindeyiznasıl sevdim seni ben ya ablam gibi icim uzun zamandr boyle rahatlamamıstı birtek ben boyleym boyle dusunurum zannederdim dusunce olarak ikizimi buldum galiba

Ah benden yasça büyüksün ama nasılda aynı dusunceler icindeyiznasıl sevdim seni ben ya ablam gibi icim uzun zamandr boyle rahatlamamıstı birtek ben boyleym boyle dusunurum zannederdim dusunce olarak ikizimi buldum galiba

Canim benim, ben de seni kardesim gibi cok sevdim Gelismelerden haberdar et beni, bol bol da dua et benim icin de. Daralirsan, icin sikilirsa, muhabbet etmek istersen yaz bana mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…