Ovülasyon testi ile kimler hamile kaldı yardımcı olur musunuz?

Bu arada senin kaçıncı günler pik olmuştu canım hani tekrar koyulaşmasıyla arasında kaç gün var
Bu ay covid oldum takip yapamadım ama tahminimce bu ay erken yumurtlama oldu çünkü adetim biter bitmez akıntı geldi kasık ağrısı vs hissettim vücut ısım yükseldi falan adetime 6 veya 5 gün kala yapmaya başladım bu ay sonra 3 gün kala koyulaşınca şüphelendim

Bu arada senin kaçıncı günler pik olmuştu canım hani tekrar koyulaşmasıyla arasında kaç gün var
Bide ben eşim annem üst üste rüya gördük bebişle ilgili ben sık sık idrara çıkıyodum kasıklarımda batma vardı alt karında ağrı vardı göğüslerim hassaslaştı bu aralar bide sıcak basıyor fena halde benim belirtiler bunlardı

Bu ay covid oldum takip yapamadım ama tahminimce bu ay erken yumurtlama oldu çünkü adetim biter bitmez akıntı geldi kasık ağrısı vs hissettim vücut ısım yükseldi falan adetime 6 veya 5 gün kala yapmaya başladım bu ay sonra 3 gün kala koyulaşınca şüphelendim

Çok geçmiş olsun canım ama ne güzel sen bu hastalıkla uğraşırken meğer meleğin seninleymiş maşallah . Acaba benimde dahada koyulaşacak mı bakalım

Ben
Ayyy maşallah o kadar sevindim ki canım benim Rabbim hayırlı uğurlu etsin inşAllah bende aynı sonucu alırım ne olur banada dua et 🤲🏻 Sen neler yaptın ne zamandır istiyordun canım belirtin falan var mıydı
Uğraşmadım şükürler olsun 4 5 aydır evliyim yumurta takibini geçen ay yaptım testle ama değerlendiremedik eşimin işi nedeniyle bu ay saldım covid dim zaten full yattım beslenmeme çok dikkat ettim bide çok sık ilişki oldu

Bide ben eşim annem üst üste rüya gördük bebişle ilgili ben sık sık idrara çıkıyodum kasıklarımda batma vardı alt karında ağrı vardı göğüslerim hassaslaştı bu aralar bide sıcak basıyor fena halde benim belirtiler bunlardı

Peki göğüsteki hassasiyer regl öncesindeki gibi dokununca bir ağrımı yoksa daha farklı mı ben ayırt edemiyorum

Ben

Uğraşmadım şükürler olsun 4 5 aydır evliyim yumurta takibini geçen ay yaptım testle ama değerlendiremedik eşimin işi nedeniyle bu ay saldım covid dim zaten full yattım beslenmeme çok dikkat ettim bide çok sık ilişki oldu

Ne güzel Rabbim bekletmeden içini daraltmadan nasip etmiş inşAllah bana ve bekleyen herkesede bu hayırlı haberi almak nasip olur canım 🤲🏻

Merhabalar arkadaşlar birbirimize umut olmak yardımcı olmak dileğiyle bu konuyu açmaya niyet ettim.
Rabbim inşAllah bir haber bekleyen isteyen şifa bekleyen içi daralan tüm kullarına inşAllah hayırlısıyla sağlıklı salih saliha evlatlar nasip etsin.
Biz 7 aydır çocuk düşünüyoruz. Geçen ay artık doktora gittik hormon testleri yapıldı herşey güzel çıktı yumurtalıklarda falan hiç bir soruna saptanmadı tüplerimde açık çok şükür. Ben bu ay ilk kez ovülasyon testi kullanmaya karar verdim tüm kurallara uyarak kullandım.
12 ve 13. Gün pik oldu 14. Gün silikleşti. Ve koyulaşıpta silikleşen günler 5 gün boyunca değerlendirdik inşAllah. Bugün tekrar bir yapmak istedim yine baya koyu çıktı bugün 23.gün bu ne anlama geliyor acaba. Regle 6 gün var gayet düzenlidir 28 günde bir olurum. Testleride ekliyorum
Merhaba ben de 2 ay testsiz 3. ay ise ovulasyon testiyle hamile kaldım. Sizin yaşadığınız sonradan çıkan çift çizgi durumunu ben de yaşadım ama ilk pik çıkan günleri dikkate aldım. Hamile olduğumu da regl olacağım günden 1 gün önce gebelik testinde çok silik çıkan çizgi ile öğrenmiştim. Umarım en kısa zamanda siz de güzel haberi alırsınız :anneadayı:

Merhaba ben de 2 ay testsiz 3. ay ise ovulasyon testiyle hamile kaldım. Sizin yaşadığınız sonradan çıkan çift çizgi durumunu ben de yaşadım ama ilk pik çıkan günleri dikkate aldım. Hamile olduğumu da regl olacağım günden 1 gün önce gebelik testinde çok silik çıkan çizgi ile öğrenmiştim. Umarım en kısa zamanda siz de güzel haberi alırsınız :anneadayı:

Ayy öyle mi zaten ilk pik çıktığında 5 gün boyunca üst üste değerlendirdik inşAllah bugün 23. Gün tekrar koyu çıktı şaşırdım tekrar mı yumurtlama oluyor anlayamadım. Ama sizde bana umut oldunuz peki hiç belirti oldu sizde

X