Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi kaç gün yapılmalı?!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Buzzy93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
9
2
31
Merhabalar,
Ben 12 ocak’ta kimyasal gebelik geçirdim ve kanamam 16 ocağa kadar devam etti. Sonrasında 19 Ocak itibari ile hergün akşam 9’da ovülasyon testi uygulamaya başladım fakat pik nokta bugüne dek yakalayamadım. Hafif koyulaşmalar oldu evet ama C deki kadar koyulaşma yakalayamadım. Sizler ovülasyon testini kaç gün uygulamaya devam ettiniz?

Merhabalar,
Ben 12 ocak’ta kimyasal gebelik geçirdim ve kanamam 16 ocağa kadar devam etti. Sonrasında 19 Ocak itibari ile hergün akşam 9’da ovülasyon testi uygulamaya başladım fakat pik nokta bugüne dek yakalayamadım. Hafif koyulaşmalar oldu evet ama C deki kadar koyulaşma yakalayamadım. Sizler ovülasyon testini kaç gün uygulamaya devam ettiniz?
Canım daha çok normal birkaç gün daha yap ben adetim bitmesinden itibaren 11. Günde gördüm yumurtlamayı bi de sen kimyasal geçirmişsin vücut anca toplar kendini geç olması normal bence

Merhabalar,
Ben 23.de gordum devam et canım

Merhaba sizce çatlama olmuş mu 2 gün değerlendirdik bu ay incir ve havuç suyu içtim inşallah faydası olur bu arada 4 yazan test en son yaptığım için o kadar koyu

Eklentiler

• IMG_20210128_141141.jpg
    IMG_20210128_141141.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 33
Kizlar

ovulasyon takibiyle hamile kaldiysaniz catlama tarihini ve o testi saat kacta yaptiysaniz yazin cinsiyet hesaplamasi yapalim

X