Ovulasyon testi kullananlar !!!!!!!!

ayyy canım ya inşallah hamilesindir. Bu belirtileri okumuştum. Şuan adetin çok fazla gecikmiş bence test yapmalısın bu kadar gecikme ile eczanedeki idrar testleirnden çok rahatlıkla olan bir gebelik çıkar bence.

Yaaaa allahım bizlerede bekletmeden bir an önce nasip eder inşallah.
Offf bilmiyorm biraz daha beklemek istiyorum bakalım nolcak. Birde hipotiroid hastasıyım

Offf bilmiyorm biraz daha beklemek istiyorum bakalım nolcak. Birde hipotiroid hastasıyım
canım 14 günlük bir gecikme bence az bir süre değil. İdrar testi yap negatif çıkarsa bence doktora görün derim çünkü 14 gün baya uzun bir süreç. Ama bence sen hamilesin :) Bende çok merak ettim şimdi

canım 14 günlük bir gecikme bence az bir süre değil. İdrar testi yap negatif çıkarsa bence doktora görün derim çünkü 14 gün baya uzun bir süreç. Ama bence sen hamilesin :) Bende çok merak ettim şimdi
Hastaneye gittim. 6-7. Gun test yaptm negatif çıktı rahim kalınlaşması var dedi. Bnm yumurtlamam gec oluyor sanırım onun için geç döllenme olmus olabilir diye düşünüyorm. Lütfen dua edin bana hayırlısıyla inşallah hamileyimdir. Rabbim bu mubarek gunde duamızı geri çevirmesin inşallaaaah AMİİİİİNNN :KK33:

Hastaneye gittim. 6-7. Gun test yaptm negatif çıktı rahim kalınlaşması var dedi. Bnm yumurtlamam gec oluyor sanırım onun için geç döllenme olmus olabilir diye düşünüyorm. Lütfen dua edin bana hayırlısıyla inşallah hamileyimdir. Rabbim bu mubarek gunde duamızı geri çevirmesin inşallaaaah AMİİİİİNNN :KK33:
inşallah canım hamilesindir. Ama bence hemen bir idrar testi al yap bakalım ve cevabıda belli olduğunda banada bildir merak ettim :)

inşallah canım hamilesindir. Ama bence hemen bir idrar testi al yap bakalım ve cevabıda belli olduğunda banada bildir merak ettim :)
Bakalım bugun işlerim var da belki yarın. Mutlka haber veririm canım :)
Gerçi kan testi yapmadan önce evde yapmıstm silik çıkmştı ama kanda çıkmadı

Bakalım bugun işlerim var da belki yarın. Mutlka haber veririm canım :)
Gerçi kan testi yapmadan önce evde yapmıstm silik çıkmştı ama kanda çıkmadı
tamam canım ama banada bir his oldu hamileymişsin gibi. mutlaka haberleirni bekliyorum canım allahım güzel haberler nasip etsin

Amiiiiinnn ayyy çok heycanlandım ya :) burası çok iyi geldi bana :) bakalım inşallah
Yarın hemen testi tekrarlıycam. :)
bende bugün katıldım buraya ama çok sevdim birbirimize böyle destek olmak güzel.
yarın iyi haberlerini bekliyor olacağım beni etiketlemeyi unutma canım :)

X