Ovulasyon testi kullananlar !!!!!!!!

bunlarda benim testlerim kızlar yorumlarsanız sevinirim .

Eklentiler

• 20180117_072052çç.jpg
    20180117_072052çç.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 794
bunlarda benim testlerim kızlar yorumlarsanız sevinirim .
canım çok net göremedim ama sanırım 10. günde iki çizgide aynı koyulukta bu durumda 10. gün yumurtlamışsın canım bugünde silikleşmeye başlamış sanırım yumurtan çatlamış

dünü yani 10. günü değerlendirdik bugünle yarını da değerlendirmeli miyiz peki? teşekkür ederim cevabın için ayrıca

dünü yani 10. günü değerlendirdik bugünle yarını da değerlendirmeli miyiz peki? teşekkür ederim cevabın için ayrıca
evet canım mutlaka değerlendir özellikle de bu gün. Görünen o ki yumurtan çatlamış ve 12-36 saat süre içerinde "ölecek. o yüzden sperm ile buluşup döllenmesi gerekiyor o yüzden mutlaka değerlendir bence :)

ovulasyon testleriyle ilgili güncel konu ve mesaj yok hiç yada ben göremedim,hep eski tarihler var.Test kullananlar yada kullanacak arkadaşlar burdan birbirimize bilgi verelim.
Ben açılışı yapayım.
ilk defa bu ay kullandım.5 test vardı içinde.12.gün yapmaya başladım.15.ve 16.günlerde ikinci çizgi silik çıktı.Sonra da test bitti zaten.Anlayamadım hiç.Çalışmalara devam ediyoruz düzenli olarak ama yumurtlama günümü belirleyemedim.Sizce ne olmuş olabilir.yoksa yumurtlamadım mı?:1shok:
Canim bende bu ay ilk kez kullandim ben 30 tane aldim gun kacirmamak icinben dongumun 5. Gununde yapmaya basladim ve dongumun 28.gununde pozitif sonucunu aldim 1 hafta sonra reglimin baslamasi lazim bakalim ne cikicak..

ovulasyon testleriyle ilgili güncel konu ve mesaj yok hiç yada ben göremedim,hep eski tarihler var.Test kullananlar yada kullanacak arkadaşlar burdan birbirimize bilgi verelim.
Ben açılışı yapayım.
ilk defa bu ay kullandım.5 test vardı içinde.12.gün yapmaya başladım.15.ve 16.günlerde ikinci çizgi silik çıktı.Sonra da test bitti zaten.Anlayamadım hiç.Çalışmalara devam ediyoruz düzenli olarak ama yumurtlama günümü belirleyemedim.Sizce ne olmuş olabilir.yoksa yumurtlamadım mı?:1shok:

Tatlim merhaba. Ben hemsireyim. Ovulasyon testi adet bitiminden sonra başlanması lazim herkesin yumurtlaması farklı günlerde olduğundan ozaman tercih ettiriyor doktorlar test gun icin de 12 13 arası oglen yapılmalı yumurtlama hormonu O saatte daha fazla salgılaniyormus ve en gec 11 de sıvı almalısın yani 11 den sonra su cay vs tuketmemelisin. Sabah ilk idrarla gebelik testi yapılır ovulasyon testi degil yanlis bilgilenmeyin

X